http://kariera.mk

Mbas ‘sherrit’ në rrjete sociale, Majk merr vendimin..

para 5 muajve - Tetova Sot

Ka disa ditë që në mediat rozë po komentohet shumë sherri mes reperit Majk dhe Majlinda Zekës. E gjithë kjo nisi mbi një koment të reperit i cili shkruante: ’ Djalin tim nuk ma le ta shoh nëna e vet vetëm...

Në debatin e Majkut me Majlindën, përfshihet edhe këngëtarja, ja kë e mbështetë

para 5 muajve - Bota Press

Gjithçka nisi pas komentit të reperit i cili shkruante se Majlinda nuk e lë të takojë djalin.Kjo e fundit i ktheu përgjigje me një status ku shkruante se për kërkesën e tij do përgjigjet drejtësia.“Djalin...

Pëlqehet kënga e re e Majkit, arrin mbi një milion klikime në pak ditë

para 5 muajve - Zhurnal

Para pak ditëve reperi i njohur kosovar, Majk publikoi projektin e ri "Qikita". Edhe pse kjo këngë në bazë të klipit i ngjason më shumë stinës së verës publiku e pëlqeu tejet shumë, shkruan lajmi.net....

Këngëtarja e njohur përfshihet në konfliktin Majlinda - Majk

para 5 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja e del në krah Mjalindës. Gjithçka nisi pas komentit të reperit i cili shkruante se Majlinda nuk e lë të takojë djalin. Kjo e fundit i ktheu përgjigje me një status ku shkruante se për kërkesën...

Pas konfliktit me Majk, këngëtarja e njohur ka për t’i thënë diçka Majlinda Zekës

para 5 muajve - Zhurnal

Majk dhe Majlinda Zeka e patën një lidhje të dështuar. Reperi Majk e pati një lidhje të dështuar me prishtinasen Majlinda Zeka me të cilën e ka tashmë një djalë Mirëpo sado që Roani ka qenë mrekullia që...

Konflikti me Majlindën, Majk merr një vendim

para 5 muajve - Gazeta Express

Reperi Majk dhe ish e dashura e tij Majlinda Zeka këto ditë nuk janë pajtuar me mendimet e njëri-tjetrit. Majk dhe nëna e djalit të tij kanë zgjedhur rrjetet sociale për t’i sqaruar hesapet dhe zhurma...

Konflikti Majk-Majlinda bëri zhurmë, ky është vendimi që e ka marrë reperi

para 5 muajve - Lajmi.net

Reperi Majk dhe ish e dashura e tij Majlinda Zeka këto ditë nuk janë pajtuar me mendimet e njëri-tjetrit. Majk dhe nëna e djalit të tij kanë zgjedhur rrjetet sociale për t’i sqaruar hesapet dhe zhurma...

Konflikti Majk-Majlinda bëri zhurmë, ky është vendimi që njëherë për njëherë e ka marrë reperi

para 5 muajve - Lajmi.net

Reperi Majk dhe ish e dashura e tij Majlinda Zeka këto ditë nuk janë pajtuar me mendimet e njëri-tjetrit. Majk dhe nëna e djalit të tij kanë zgjedhur rrjetet sociale për t’i sqaruar hesapet dhe zhurma...

E papritur: Këngëtarja e njohur përfshihet në konfliktin Majlinda – Majk

para 6 muajve - Ina

Ka qenë kryefjala e mediave ditën e sotme sherri mes Majkut dhe Majlinda Zekës. Gjithçka nisi pas komentit të reperit i cili shkruante se Majlinda nuk e lë të takojë djalin. Kjo e fundit i ktheu përgjigje...

Pas konfliktit me Majk, këngëtarja e njohur ka për t’i thënë diçka Majlinda Zekës

para 6 muajve - Lajmi.net

Majk dhe Majlinda Zeka e patën një lidhje të dështuar. Reperi Majk e pati një lidhje të dështuar me prishtinasen Majlinda Zeka me të cilën e ka tashmë një djalë, shkruan lajmi.net. Mirëpo sado që Roani...

Konflikti Majk-Majlinda bëri zhurmë, ky është vendimi që e ka marrë reperi

para 5 muajve - AlbPortali

Majk dhe nëna e djalit të tij kanë zgjedhur rrjetet sociale për t’i sqaruar hesapet dhe zhurma në media e publik nuk ishte edhe aq e vogël, shkruan lajmi.net. Loading... Dikush i doli në mbrojtje Majlindës...

E papritur: Këngëtarja e njohur përfshihet në konfliktin Majlinda - Majk

para 6 muajve - Gazeta Express

Ka qenë kryefjala e mediave ditën e sotme sherri mes Majkut dhe Majlinda Zekës. Gjithçka nisi pas komentit të reperit i cili shkruante se Majlinda nuk e lë të takojë djalin. Kjo e fundit i ktheu përgjigje...

E papritur: Këngëtarja e njohur përfshihet në konfliktin Majlinda – Majk

para 6 muajve - Sovrani

Ka qenë kryefjala e mediave ditën e sotme sherri mes Majkut dhe Majlinda Zekës. Gjithçka nisi pas komentit të reperit i cili shkruante se Majlinda nuk e lë të takojë djalin. Kjo e fundit i ktheu përgjigje...

Pëlqehet kënga e re e Majkit, arrin mbi një milion klikime në pak ditë

para 6 muajve - Lajmi.net

Para pak ditëve reperi i njohur kosovar, Majk publikoi projektin e ri "Qikita". Edhe pse kjo këngë në bazë të klipit i ngjason më shumë stinës së verës publiku e pëlqeu tejet shumë, shkruan lajmi.net....

Pëlqehet kënga e re e Majkit, arrin mbi një milion klikime në pak ditë

para 6 muajve - AlbPortali

Edhe pse kjo këngë në bazë të klipit i ngjason më shumë stinës së verës publiku e pëlqeu tejet shumë, shkruan lajmi.net. Loading... Projekti i tij i ri i cili titullohet “Qikita”, për vetëm pak ditë ka...

Nje protestë studentësh të zhytur në dembelizëm, tallava e padije, nuk ma ndez gjakun

para 6 muajve - Gazeta Tema

Nga Ilir Metaj Mua me pelqejne shume protestat. Me ndezin. Kam marre pjese ne shume te tilla, madje edhe kam ushtruar dhune. Protesta pa dhune quhet seminar. Dhe seminaret behen ne salla konferencash....

Si la gjë pa thënë MAJK-ut, reagon edhe vëllai i Majlinda Zekës, futbollisti i famshëm! Shihni çfarë thotë! [FOTO]

para 6 muajve - Gazeta Monitor

Reperi Majk dhe ish partnerja e tij janë përplasur publikisht për kujdestarinë e djalit. Ishte Majk i cili u shpreh fillimisht se Majlinda nuk e lejon ta shohë djalin. Ndërsa nuk vonoi shumë edhe reagimi...

Plas sherri i madh në publik ndërmjet Majk dhe modeles, si reperi nuk pranon djalin e tij (FOTO LAJM)

para 6 muajve - Albeu

Reperi Majk njihet për lidhjet e tij të shumta me modelet e showbizit shqiptar dhe atij kosovar, lidhje të cilat mbarojnë shumë shpejt, madje ende pa u konfirmuar. Por në lidhjen me modelen Majlinda Zeka,...

Majku: Ti mohove atësinë, si do i përgjigjesh djalit; Majlinda: Do ta vë në gjumë me këngët tua

para 6 muajve - Periskopi

Që prej mbrëmjes së djeshme janë acaruar raportet mes Majkut dhe ish-partneres së tij Majlindës me të cilën ka një djalë. Gjithçka nisi nga një koment i Majkut që e akuzonte Majlindën se nuk e lë të shohë...

Pas gjithë zhurmës me Majlindën, Majk ka një falënderim publik

para 6 muajve - Ina

Disa komente te fotot ku reperi shihet pranë një fëmije me sindromën Down u bënë shkak që ai të flas rreth raporteve me ish të dashurën Majlinda Zeka, me të cilën e ka edhe një djalë, Roanin, shkruan lajmi.net....

Pas gjithë zhurmës me Majlindën, Majk ka një falënderim publik

para 6 muajve - Lajmi.net

Gjatë mbrëmjes së djeshme në media kanë qarkulluar lajme për raportet e prishura mes Majk dhe Majlinda Zekës. Disa komente te fotot ku reperi shihet pranë një fëmije me sindromën Down u bënë shkak që ai...

Pas gjithë zhurmës me Majlindën, Majk ka një falënderim publik

para 6 muajve - Fakti Ditor

Gjatë mbrëmjes së djeshme në media kanë qarkulluar lajme për raportet e prishura mes Majk dhe Majlinda Zekës. Disa komente te fotot ku reperi shihet pranë një fëmije me sindromën Down u bënë shkak që ai...

Përsëri reagon Majk pas postimeve të Majlindës

para 6 muajve - Bota Press

Majlinda ka shkruar një letër të hapur për Majk dhe gjithë publikun, pas akuzave të tij se ajo po ia ndalon ta shohë djalin.Me gjithë këto shkrime nga ajo, Majk ka vendosur të reagojë. Megjithatë, e gjitha...

Majk reagon pas postimeve të Majlindës

para 6 muajve - Gazeta Express

Vjen reagimi i Majk. Majlinda ka shkruar një letër të hapur për Majk dhe gjithë publikun, pas akuzave të tij se ajo po ia ndalon ta shohë djalin. Me gjithë këto shkrime nga ajo, Majk ka vendosur të reagojë,...

Majlinda 'ia mbyll gojën' Majkit: Roani po rritet me këngët tua

para 6 muajve - Gazeta Express

Majlinda i ka kundërshtuar të gjitha 'dezinformatat' nga Majk. Pas një letre të hapur për babain e djalit të saj dhe për publikun, ku sqaron gjithçka që ka ndodhur tani, Majlinda me anë të një komenti...

Majlinda, letër publike Majkut: Roanin po e rris me këngët e tua (FOTO LAJM)

para 6 muajve - Albeu

Natën e së martës në rrjetet sociale u ndez një debat virtual mes reperit Majk dhe ish-të dashurës së tij, Majlinda Zeka. Dyshja që janë prindër të një djali me emrin Roan, kanë hedhur akuza ndaj njëri-tjetrit...

A ishte kjo goditja më e madhe që Majku pranoi nga Majlinda?

para 6 muajve - Ekonomia Online

Natën e kaluar, pothuajse u “ndez” një konflikt jo i zakonshëm, ndërmjet Majkut, dhe ish të dashurës së tij, Majlinda Zekës, shkruan Kosovarja. E gjithë kjo ndodhi për shkak të kujdestarisë së djalit të...

Majk do t'i bjerë pishman që e ka akuzuar, shikoni postimin e radhës nga Majlinda

para 6 muajve - Gazeta Express

Majlinda ka sqaruar gjithçka. Ka shpërthyer sërish situata gjithmonë e tensionuar me Majk dhe nënën e djalit të tij. Pas një komenti që ka bërë këngëtari, i cili akuzon Majlindën se nuk po e lë ta shohë...

Majlinda del me letër publike ndaj Majkit: Roanin po e rris me këngët e tua, mos ia prish fëmijërinë

para 6 muajve - Telegrafi

Natën e së martës në rrjetet sociale u ndez një debat virtual mes reperit Majk dhe ish-të dashurës së tij, Majlinda Zeka. Dyshja që janë prindër të një djali me emrin Roan, kanë hedhur akuza ndaj njëri-tjetrit...

Majlinda Zeka i kundërpërgjigjet Majkit: Nuk je kujdesur aspak për djalin, të gjitha shpenzimet i kam mbuluar unë

para 6 muajve - Zhurnal

Reperi i njohur Majk ka shpërthyer me një deklaratë “bombë” në orët e vona, duke hedhur akuza se nëna e djalit të tij, njëherësh ish-e dashura Majlinda Zeka, po e mban larg djalit të tij. Ka mjaftuar kjo...

Majk do t’i bjerë pishman që e ka akuzuar, shikoni postimin e radhës nga Majlinda

para 6 muajve - Republika

Majlinda ka sqaruar gjithçka. Ka shpërthyer sërish situata gjithmonë e tensionuar me Majk dhe nënën e djalit të tij. Pas një komenti që ka bërë këngëtari, i cili akuzon Majlindën se nuk po e lë ta shohë...

Këngëtari i njohur shqiptar zihet me komentuesit për të birin: Idiota. I përgjigjet e ëma e djalit: Si do i përgjigjesh tët biri nesër, që e mohove

para 6 muajve - Gazeta Tema

Këngëtari nga Kosova, Majk, shumë i njohur në Shqipëri, dhe ish-partnerja e tij Majlinda Zeka janë përfshirë në një përplasje të ashpër virtuale në Instagram, për djalin e tyre 1 vjeçar, Roanin. Gjithçka...

Fansja fut në sherr ish-çiftin! Majk dhe Majlinda zihen keq për djalin: Mohove atësinë…!

para 6 muajve - Java News

Këngëtari nga Kosova, Majk, shumë i njohur në Shqipëri, dhe ish-partnerja e tij Majlinda Zeka janë përfshirë në një përplasje të ashpër virtuale në Instagram, për djalin e tyre 1 vjeçar, Roanin. Gjithçka...

Majlinda me një letër publike për Majkun: ‘Si do t’i përgjigjesh djalit kur të rritet?’

para 6 muajve - Medial

Ish- e dashura e Majkut, njëkohësisht nëna e vogëlushit Roan, pas debatit virtual të pak orëve më parë, ka shpërthyer sërish kundër Majkut në një postim në Instagram, të cilin e lexoni në vijim, shkruan...

Një letër publike e Majlindës për Majk: Roanin po e rris me këngët e tua, mos ia prish fëmijërinë

para 6 muajve - Prive

Drama në mes reperit Majk dhe ish të dashurës së tij, Majlinda Zekës me të cilën ka edhe një fëmijë të quajtur Roan, shpërtheu mbrëmë në rrjete sociale. Dyshja kanë akuzuar njëri tjetrin në rrjete sociale...

Majlinda del me letër publike ndaj Majkit: Roanin po e rris me këngët e tua, mos ia prish fëmijërinë[Foto]

para 6 muajve - AlbPortali

Natën e së martës në rrjetet sociale u ndez një debat virtual mes reperit Majk dhe ish-të dashurës së tij, Majlinda Zeka. Loading... Dyshja që janë prindër të një djali me emrin Roan, kanë hedhur akuza...

Revoltohet Majk, thotë se nuk lejohet ta takojë djalin e tij

para 6 muajve - Zhurnal

Reperi i njohur Majk është bërë së fundmi temë e mediave lidhur me një deklaratë satirike që bëri në rrjetet sociale, duke përshkruar luksin që kërkojnë vajzat e kryeqytetit, dhe që sipas tij kjo është...

Majlinda Zeka reagon sërish kundrejt Majk, prek reperin në pikën më të dobët

para 6 muajve - Lajmi.net

Majk është njëri nga reperët më të komentuar të momentit. Reperi Majk që nga fillimet e para të karrierës së tij me mikrofon në dorë, ka arritur që të bëhet shumë i dashur për publikun, shkruan lajmi.net....

Pas deklaratës së Majk se Majlinda nuk e lejon të takojë djalin e tij, flet vetë ajo!

para 6 muajve - Blitz

Ditën e djeshme reperi i njohur Majk ka bërë një deklaratë kunderejt nënës së djalit të tij, Majlinda Zekës. Ai është shprehur se Majlinda nuk e lejon që të takojë djalin e tij pasi ata janë të ndarë....

Majlinda del me letër publike ndaj Majkit: Roanin po e rris me këngët e tua, mos ia prish fëmijërinë[Foto]

para 6 muajve - Fakti Ditor

Natën e së martës në rrjetet sociale u ndez një debat virtual mes reperit Majk dhe ish-të dashurës së tij, Majlinda Zeka. Dyshja që janë prindër të një djali me emrin Roan, kanë hedhur akuza ndaj njëri-tjetrit...

Gruevski iku, hapni dyert e burgjeve dhe falni shqiptarët që po treten pas hekurave

para 6 muajve - AlbPortali

Urim SALIHU Qe ne momentin kur u arratis Gruevski, rane institucionet, ra drejtesia, shteti ligjor, dhe duhej te binte edhe qeveria.Dhe kur kryeprotagonisti kryesore ik ne kete menyre pa u ndeshkuar kur...

Majk dha deklaratë bombastike për të, vjen reagimi i Majlindës

para 6 muajve - Gazeta Express

Reperi Majk pak minuta më parë ka shpërthyer në rrjete sociale ndaj një komentuese e cila i kishte shkruar se dashurinë ai duhet ta filloj nga djali i tij. E krejt kjo pasi Majk kishte publikuar disa pamje...

Majk me deklaratë bombastike: Djalin nuk ma len me pa nana e vet

para 6 muajve - Gazeta Express

Për herë të parë, Majk ka bërë një deklaratë bombastike në lidhje me djalin e saj. Deklarata erdhi pasi dikush e kritikoi atë në postimet e fundit ku këngëtari shihet pranë një djali me sindromën Down,...

Fotografia që u bë mollë sherri – Majk po u jepte dashuri fëmijëve me Sindrom Down

para 6 muajve - Prive

Qëllimi i tij ishte i mirë dhe tejet human, por një fotografi e publikuar nga reperi Kastriot Rexha, ngjalli shumë polemika në mes fansash. Në imazhin e publikuar, Majk shihet pranë një djaloshi me Down...

Gruevski iku, hapni dyert e burgjeve dhe falni shqiptarët që po treten pas hekurave

para 6 muajve - Fakti Ditor

Urim SALIHU Qe ne momentin kur u arratis Gruevski, rane institucionet, ra drejtesia, shteti ligjor, dhe duhej te binte edhe qeveria.Dhe kur kryeprotagonisti kryesore ik ne kete menyre pa u ndeshkuar kur...

Majlinda i kundërpërgjigjet Majkit: Nuk kryen asnjë shpenzim për Roanin, se meriton me pa

para 6 muajve - Ina

Reperi i njohur, Majk ka befasuar me postimin e tij të fundit. Pasi u akuzua nga fansat se nuk po kujdeset për djalin e tij, Roanin, reperi e tha publikisht se Majlinda nuk e lë të takohet me të, shkruan...

Majlinda Zeka reagon sërish kundër Majk, prek reperin në pikën më të dobët

para 6 muajve - Sovrani

Majk është njëri nga reperët më të komentuar të momentit. Reperi Majk që nga fillimet e para të karrierës së tij me mikrofon në dorë, ka arritur që të bëhet shumë i dashur për publikun, shkruan lajmi.net....

Majk dha deklaratë bombastike për të, vjen reagimi i Majlindës

para 6 muajve - Periskopi

Reperi Majk pak minuta më parë ka shpërthyer në rrjete sociale ndaj një komentuese e cila i kishte shkruar se dashurinë ai duhet ta filloj nga djali i tij. E krejt kjo pasi Majk kishte publikuar disa pamje...

Majlinda i kundërpërgjigjet Majkit: Nuk kryen asnjë shpenzim për Roanin, se meriton me pa[Foto]

para 6 muajve - Fakti Ditor

Pasi u akuzua nga fansat se nuk po kujdeset për djalin e tij, Roanin, reperi e tha publikisht se Majlinda nuk e lë të takohet me të, shkruan lajmi.net. Megjithatë, pas këtij shkrimi të Majkit ka reaguar...

Majk dha deklaratë bombastike për të, vjen reagimi i Majlindës

para 6 muajve - Bota Press

Reperi Majk pak minuta më parë ka shpërthyer në rrjete sociale ndaj një komentuese e cila i kishte shkruar se dashurinë ai duhet ta filloj nga djali i tij. E krejt kjo pasi Majk kishte publikuar disa pamje...

“S’ma le ta shoh djalin!” Majk dhe Majlinda debatojnë publikisht

para 6 muajve - Ekonomia Online

Majk ka sqaruar se arsyeja e vetme përse nuk e takon të birin është sepse nëna e tij nuk e lejon. Sipas Majk, Majlinda ende nuk e ka pranuar ndarjen mes tyre dhe kjo është arsyeja e vetme përse ajo nuk...

Majlinda Zeka i kundërpërgjigjet Majkit: Nuk je kujdesur aspak për djalin, të gjitha shpenzimet i kam mbuluar unë

para 6 muajve - Telegrafi

Reperi i njohur Majk ka shpërthyer me një deklaratë “bombë” në orët e vona, duke hedhur akuza se nëna e djalit të tij, njëherësh ish-e dashura Majlinda Zeka, po e mban larg djalit të tij. Ka mjaftuar kjo...

Revoltohet Majk, thotë se ata që po e mbajnë larg djalit të tij nuk do t’ia arrijnë kurrë qëllimit

para 6 muajve - Telegrafi

Reperi i njohur Majk është bërë së fundmi temë e mediave lidhur me një deklaratë satirike që bëri në rrjetet sociale, duke përshkruar luksin që kërkojnë vajzat e kryeqytetit, dhe që sipas tij kjo është...

Majlinda i kundërpërgjigjet Majkit: Nuk kryen asnjë shpenzim për Roanin, se meriton me pa

para 6 muajve - Lajmi.net

Reperi i njohur, Majk ka befasuar me postimin e tij të fundit. Pasi u akuzua nga fansat se nuk po kujdeset për djalin e tij, Roanin, reperi e tha publikisht se Majlinda nuk e lë të takohet me të, shkruan...

Majk e thotë publikisht: Majlinda nuk më lë ta shoh djalin tim

para 6 muajve - Lajmi.net

Dikur ishin një nga çiftet më të pëlqyera shqiptare. Tani, reperi Majk dhe bukuroshja nga Prishtina, Majlinda Zeka janë ndarë por janë prindër të një djali të quajtur, Roan, shkruan lajmi.net. Reperi kosovar...

Majlinda i kundërpërgjigjet Majkit për djalin, e kërcënon me…

para 6 muajve - Prive

Para pak minutash, Majk bëri një postim në Instagram për të treguar për herë të parë, se Majlinda – ish e dashura e tij, nuk ia lejon ta shohë djalin e tij Roanin. I menjëhershëm ka qenë reagimi i Majlindës...

Shokon Majk: Djalin nuk ma len me pa nana e vet…

para 6 muajve - Klan Kosova

Për herë të parë, Majk ka bërë një deklaratë bombastike në lidhje me djalin e saj. Deklarata erdhi pasi dikush e kritikoi atë në postimet e fundit ku këngëtari shihet pranë një djali me sindromën Down,...

Deklarata ‘bombë’ e Majkit: Djalin nuk ma len me pa nana e vet

para 6 muajve - Prive

Për herë të parë, Majk ka bërë një deklaratë bombastike në lidhje me djalin e saj. Deklarata erdhi pasi dikush e kritikoi atë në postimet e fundit ku këngëtari shihet pranë një djali me sindromën Down,...

“Djalin nuk më lë ta shohë nëna e tij”- reagon ashpër Majk ndaj kritikave për të birin

para 6 muajve - Blitz

Majk ka qenë së fundmi pjesë e projektit për njerëzit me aftësi ndryshe, dhe për këtë është përgëzuar nga shumë njerëz. Por mes gjithë komenteve pozitive, Majk ka zgjedhur t’i përgjigjet dhe njërit ku...

Reagon Majlinda Zeka pasi Majk tha se nuk po e lë ta sheh djalin

para 6 muajve - Sovrani

Reperi Majk pak minuta më parë ka shpërthyer në rrjete sociale ndaj një komentuese e cila i kishte shkruar se dashurinë ai duhet ta filloj nga djali i tij, shkruan GazetaBlic. E krejt kjo pasi Majk kishte...

Majlinda i kundërpërgjigjet Majkit: Nuk kryen asnjë shpenzim për Roanin, se meriton me pa

para 6 muajve - AlbPortali

Pasi u akuzua nga fansat se nuk po kujdeset për djalin e tij, Roanin, reperi e tha publikisht se Majlinda nuk e lë të takohet me të, shkruan lajmi.net. Loading... Majk e thotë publikisht: Majlinda nuk...

Majk: Djalin nuk ma len me pa nana e vet…

para 6 muajve - Sovrani

Për herë të parë, Majk ka bërë një deklaratë bombastike në lidhje me djalin e saj. Deklarata erdhi pasi dikush e kritikoi atë në postimet e fundit ku këngëtari shihet pranë një djali me sindromën Down,...

Reagon Majlinda Zeka pasi Majk tha se nuk po e lë ta sheh djalin

para 6 muajve - Bota Press

Reperi Majk pak minuta më parë ka shpërthyer në rrjete sociale ndaj një komentuese e cila i kishte shkruar se dashurinë ai duhet ta filloj nga djali i tij, shkruan Gazeta Blic. E krejt kjo pasi Majk kishte...

Zeka: Me këtë politikë, jo në Bruksel, por s’mund të shkojmë as në Komoran

para 6 muajve - Fakti Ditor

Deputeti Milaim Zeka, thotë se me politikën që po ndjek Kosova, nuk mundemi me shku, jo vetëm drejt Brukselit por as në Komoran. Ai thotë se kemi një parlament që njihet vetëm për gaz lotsjellës. Postimi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK