http://kariera.mk

Hapet konkursi për 27 gjyqtarë, a do të ndërhyjë politika?

para 5 muajve - Albeu

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri , duke permendur numrin e gjyqtarëve të punësuar, ka thënë se i plotësojmë nevojat e Republikës së Kosovës sa i përket numrit të gjyqtarëve brenda sistemit tonë gjyqësor...

Tahiri: Javën tjetër hapet konkursi për 27 gjyqtarë të ri

para 5 muajve - Telegrafi

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, duke perënduar numrin e gjyqtarëve të punësuar, ka thënë se i plotësojmë nevojat e Republikës së Kosovës sa i përket numrit të gjyqtarëve brenda sistemit tonë gjyqësor....

Tahiri: Javën tjetër hapet konkursi për 27 gjyqtarë të ri

para 5 muajve - Lajmi.net

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka thënë se i plotësojnë nevojat e Kosovës sa i përket numrit të gjyqtarëve brenda sistemit gjyqësor. Duke iu përgjigjur pyetjeve të deputetëve gjatë seancës parlamentare,...

Tahiri: Javën tjetër hapet konkursi për 27 gjyqtarë të ri

para 5 muajve - Gazeta Express

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, duke perënduar numrin e gjyqtarëve të punësuar, ka thënë se i plotësojmë nevojat e Republikës së Kosovës sa i përket numrit të gjyqtarëve brenda sistemit tonë gjyqësor....

Tahiri: Javën tjetër hapet konkursi për 27 gjyqtarë të ri

para 5 muajve - Sovrani

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka thënë se i plotësojnë nevojat e Kosovës sa i përket numrit të gjyqtarëve brenda sistemit gjyqësor. Duke iu përgjigjur pyetjeve të deputetëve gjatë seancës parlamentare,...

Javën e ardhshme hapet konkursi për 27 gjyqtarët e rinj

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka thënë se Kosova numrin e mjaftueshëm të gjyqtarëve të punësuar. Tahiri duke iu përgjigjur deputetëve, ka folur edhe për bashkëpunëtorët  profesional. “Gjatë vitit...

Tahiri: 240 pozita të reja në Këshillin Gjyqësor të Kosovës

para 5 muajve - Ekonomia Online

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, ka thënë se i plotësojnë nevojat e Kosovës sa i përket numrit të gjyqtarëve brenda sistemit gjyqësor. Duke iu përgjigjur pyetjeve të deputetëve gjatë seancës parlamentare,...

Javën tjetër hapet konkursi për 27 gjyqtarët e rinj

para 5 muajve - Periskopi

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, duke perënduar numrin e gjyqtarëve të punësuar, ka thënë se i plotësojmë nevojat e Republikës së Kosovës sa i përket numrit të gjyqtarëve brenda sistemit tonë gjyqësor....

Tahiri: Javën tjetër hapet konkursi për 27 gjyqtarë të ri

para 5 muajve - KosovaPress

Tahiri duke iu përgjigjur deputetëve, ka folur edhe për bashkëpunëtorëve profesional. “Gjatë vitit 2017-2018, nga Këshilli Gjyqësor i Kosovës tashmë kanë filluar punën 94 gjyqtarë të ri si rezultat i përkrahjes...

Tahiri: Javën tjetër hapet konkursi për 27 gjyqtarë të ri

para 5 muajve - KosovaPress

Tahiri duke iu përgjigjur deputetëve, ka folur edhe për bashkëpunëtorëve profesional. “Gjatë vitit 2017-2018, nga Këshilli Gjyqësor i Kosovës tashmë kanë filluar punën 94 gjyqtarë të ri si rezultat i përkrahjes...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK