http://kariera.mk

Zeka: Do të tregojë me fakte se cilët deputetë ishin pacientë të Burdushit

para 5 muajve - RTV 21

Zeka: Do të jap dorëheqje nëse vërtetohet se kam mashtruar dikë për viza Deputeti i Nisma Socialdemokrate, Milaim Zeka në seancën parlamentare ka thënë se do të jap dorëheqje nëse vërtetohet se e ka mashtruar...

Zeka thotë se një deputet u kap me 84 mijë dollarë fals, dosjen me 900 emra ia dorëzon Konjufcës

para 5 muajve - Klan Kosova

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Nismas, Milaim Zeka ka drejtuar akuza kundrejt një deputeti të Kuvendit të Kosovës. Për të ai pretendon se është zënë me 84 mijë dollarë falsë por duke thënë...

Milaim Zeka ia dorëzon një dosje me 900 emra deputetit Konjufca

para 5 muajve - Telegrafi

Deputeti i Nisma Socialdemokrate, Milaim Zeka në seancën parlamentare ka thënë se do të jap dorëheqje nëse vërtetohet se e ka mashtruar ndonjë qytetarë për viza Shengen. Para se të flas për projektligjin...

Zeka: Do të tregoj me fakte se cilët deputetë ishin pacientë të Burdushit

para 5 muajve - RTV 21

Zeka: Do të jap dorëheqje nëse vërtetohet se kam mashtruar dikë për viza Deputeti i Nisma Socialdemokrate, Milaim Zeka në seancën parlamentare ka thënë se do të jap dorëheqje nëse vërtetohet se e ka mashtruar...

Milaim Zeka e akuzon Konjufcën për posedimin e parave falso

para 5 muajve - Kallxo

Në kohën kur në seancën e Kuvendit të Kosovës po diskutohej buxheti i vitit 2019, deputeti nga NISMA ka hedhur akuza ndaj shefit të grupit parlamentar të VV-së Glauk Konjufca për posedim të parave fals....

Milaim Zeka ia dorëzon një dosje me 900 emra deputetit Konjufca

para 5 muajve - Tetova Sot

Deputeti i Nisma Socialdemokrate, Milaim Zeka në seancën parlamentare ka thënë se do të jap dorëheqje nëse vërtetohet se e ka mashtruar ndonjë qytetarë për viza Shengen. Para se të flas për projektligjin...

Zeka: VV-ja ka një javë kohë të shqyrtojë listën e 900 emrave në rastin tim për vizat

para 5 muajve - Koha.net

Deputeti i Nismës Socialdemokrate, Milaim Zeka, ka çuar në Kuvend listën me 900 emra të qytetarëve që janë në lëndën kundër tij në procesin gjyqësor për manipulim me viza. Këtë listë ka thënë se po ia...

Zeka: Do të tregoj kush është takuar me BIA-n serbe dhe është fshehur me qebe nga Policia

para 5 muajve - Lajmi.net

Gjatë seancës së sotme në Parlamentin e Kosovës, ka folur deputeti i Nismës për Kosovës, Milaim Zeka. Ai ndër të tjera në Kuvend ka sjellur një dosje me 900 emra të cilën ia ka dhënë shefit të Grupit Parlamentar...

Zeka: Një deputet u kap me 84 mijë dollarë fals, dosjen me 900 emra ia dorëzon Konjufcës

para 5 muajve - Pa censure

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Nismas, Milaim Zeka ka drejtuar akuza kundrejt një deputeti të Kuvendit të Kosovës. Për të ai pretendon se është zënë me 84 mijë dollarë fals por duke thënë...

Milaim Zeka ia dorëzon një dosje me 900 emra deputetit Konjufca

para 5 muajve - Gazeta e re

Deputeti i Nisma Socialdemokrate, Milaim Zeka në seancën parlamentare ka thënë se do të jap dorëheqje nëse vërtetohet se e ka mashtruar ndonjë qytetarë për viza Shengen. Para se të flas për projektligjin...

Milaim Zeka demanton Konjufcën:Je zënë me 84 mijë dollarë falsë në Drenicë

para 5 muajve - Bota Press

Në kohën kur në seancën e Kuvendit të Kosovës po diskutohej buxheti i vitit 2019, deputeti nga NISMA ka hedhur akuza ndaj shefit të grupit parlamentar të VV-së Glauk Konjufca për posedim të parave fals....

Zeka i thotë Konjufcës: Je zënë me 84 mijë dollarë falsë në Drenicë

para 5 muajve - Periskopi

Në kohën kur në seancën e Kuvendit të Kosovës po diskutohej buxheti i vitit 2019, deputeti nga NISMA ka hedhur akuza ndaj shefit të grupit parlamentar të VV-së Glauk Konjufca për posedim të parave fals....

Zeka dorëzon 900 emra që janë në lëndën kundër tij

para 5 muajve - Ekonomia Online

Deputeti i Nismës Socialdemokrate, Milaim Zeka, ka çuar në Kuvend listën me 900 emra të qytetarëve që janë në lëndën kundër tij në procesin gjyqësor për manipulim me viza. Ai ka thënë se këtë listë po...

Zeka kërkon t’i bëhet gjyqi në Kuvend, ia dorëzon VV-së listën e 900 viktimave të mashtrimit me viza

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Deputeti i Nismës Socialdemokrate, Milaim Zeka, ka çuar në Kuvend listën me 900 emra të qytetarëve që janë në lëndën kundër tij në procesin gjyqësor për manipulim me viza. Këtë listë ka thënë se po ia...

Milaim Zeka ia dorëzon një dosje me 900 emra deputetit Konjufca

para 5 muajve - KosovaPress

Para se të flas për projektligjin për buxhetin, Zeka, një deputet i LDK-së, të cilit nuk ia përmendi emrin, tha se është zënë me një skandal, me 84 mijë dollarë fals, i cili është arrestuar në Drenicë,...

Zeka kërkon t’i bëhet gjyqi në Kuvend, ia dorëzon VV-së listën e 900 viktimave të mashtrimit me viza

para 5 muajve - Periskopi

Deputeti i Nismës Socialdemokrate, Milaim Zeka, ka çuar në Kuvend listën me 900 emra të qytetarëve që janë në lëndën kundër tij në procesin gjyqësor për manipulim me viza. Këtë listë ka thënë se po ia...

Milaim Zeka ia dorëzon në Kuvend dosjen me 900 emra Glauk Konjufcës!

para 5 muajve - Sovrani

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka ka drejtuar akuza kundrejt një deputeti të Kuvendit të Kosovës, se kinse po i njëjti është zënë me 84 mijë dollarë falsë. “Do të flasë për një deputet i cili...

Konjufca: Mos i mashtroni qytetarët për vizat, faj ka edhe Bashkimi Europian

para 6 muajve - Klan Kosova

Deputeti i VV-së, Glauk Konjufca ka thënë se politikanët që kanë premtuar liberalizim të vizave për çdo vit, duhet të dalin para qytetarëve dhe të japin përgjegjësi. Ai ka adresuar kritika edhe në drejtim...

Zeka në siklet: E pi gati një shishe ujë, derisa Glauk Konjufca e akuzonte për mashtrim me viza

para 6 muajve - Periskopi

Deputeti Milaim Zeka ka qenë në siklet të madh gjatë kohës kur kolegu i tij nga Lëvizja Vetëvendosje, Glauk Konjufca e akuzonte nga foltorja e Kuvendit të Kosovës për mashtrim me viza. Zeka siç shihet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK