http://kariera.mk

KORRUPSIONI NË NIVEL TË LARTË, MAQEDONIA NË SHOQËRI ME ETIOPINË DHE VIETNAMIN

para 5 muajve - TV21

Në Maqedoni niveli i korrupsionit vazhdon të jetë i lartë. Madje vendi ynë renditet në vendin e 107-të, së bashku me Etiopinë dhe Vietnamin.  Kështu qëndron në raportin e Transparency Internacional për...

Në Maqedoni vazhdon të “lulëzojë” korrupsioni

para 5 muajve - InfoShqip

Ekspertët dhe përfaqësuesit e pushtetit ekzekutiv në debatin “Si të arrihet deri te një Shoqëri e liruar nga korrupsioni” theksuan se korrupsioni edhe më tutje mbetet kancer në shoqëri. Viteve të fundit...

Korrupsioni në vend vazhdon të “lulëzojë”

para 5 muajve - Zhurnal

Shkup, 6 dhjetor - Ekspertët dhe përfaqësuesit e pushtetit ekzekutiv në debatin  “Si të arrihet deri te një Shoqëri e liruar nga korrupsioni” theksuan se korrupsioni edhe më tutje mbetet kancer në shoqëri....

Në Maqedoni vazhdon të “lulëzojë” korrupsioni

para 5 muajve - Pa censure

Ekspertët dhe përfaqësuesit e pushtetit ekzekutiv në debatin “Si të arrihet deri te një Shoqëri e liruar nga korrupsioni” theksuan se korrupsioni edhe më tutje mbetet kancer në shoqëri. Viteve të fundit...

Korrupsioni në vend vazhdon të “lulëzojë”

para 5 muajve - Alsat-M

Ekspertët dhe përfaqësuesit e pushtetit ekzekutiv në debatin  “Si të arrihet deri te një Shoqëri e liruar nga korrupsioni” theksuan se korrupsioni edhe më tutje mbetet kancer në shoqëri. Viteve të fundit...

Korrupsioni në Maqedoni vazhdon të “lulëzojë”

para 5 muajve - Tetova Sot

Ekspertët dhe përfaqësuesit e pushtetit ekzekutiv në debatin  “Si të arrihet deri te një Shoqëri e liruar nga korrupsioni” theksuan se korrupsioni edhe më tutje mbetet kancer në shoqëri. Viteve të fundit...

Konferencë: Institucionet ende vuajnë nga niveli i lartë i korrupsionit

para 5 muajve - Shenja

Institucionet në Maqedoni, ende vuajnë nga niveli i lartë i korrupsionit. Në Maqedoni ende funksionon ajo se, nëse një person posedon para dhe pushtet, mund të bëjë korrupsion. Kjo u tha në konferencën...

Korrupsioni në vend vazhdon të “lulëzojë”

para 5 muajve - Fol

Ekspertët dhe përfaqësuesit e pushtetit ekzekutiv në debatin “Si të arrihet deri te një Shoqëri e liruar nga korrupsioni” theksuan se korrupsioni edhe më tutje mbetet kancer në shoqëri. Viteve të fundit...

Interesim i madh në konferencën kundër korrupsionit, fjalë rasti do të ketë edhe kryeministri Zaev

para 6 muajve - Zhurnal

Shkup, 5 dhjetor - Nëse më herët korrupsioni nuk mundeshte as që të mendohet, tash për të po flitet dhe diskutohet, me zë dhë në mënyrë të ashpërtë. Një ditë para mbajtjes së konferencës "Për një shoqëri...

Кonferencë: Për shoqëri të çliruar nga korrupsioni

para 6 muajve - Tetova Sot

KUNDËR KORRUPSIONIT Për shoqëri të çliruar nga korrupsioni E enjte, 6 dhjetor, hoteli Park Residence ( pas Stadionit të qyetit), ora 13:30 Nëse për korrupsionin nuk guxohej as të mendohet, tani më për...

Interesim i madh në konferencën kundër korrupsionit, fjalë rasti do të ketë edhe kryeministri Zaev

para 6 muajve - AlbPortali

Shkup, 5 dhjetor – Nëse më herët korrupsioni nuk mundeshte as që të mendohet, tash për të po flitet dhe diskutohet, me zë dhë në mënyrë të ashpërtë. Një ditë para mbajtjes së konferencës “Për një shoqëri...

Interesim i madh në konferencën kundër korrupsionit, fjalë rasti do të ketë edhe kryeministri Zaev

para 6 muajve - Fakti Ditor

Shkup, 5 dhjetor – Nëse më herët korrupsioni nuk mundeshte as që të mendohet, tash për të po flitet dhe diskutohet, me zë dhë në mënyrë të ashpërtë. Një ditë para mbajtjes së konferencës “Për një shoqëri...

Konferencë nga CIVIL: Për shoqëri të çliruar nga korrupsioni

para 6 muajve - Pa censure

KUNDËR KORRUPSIONIT Për shoqëri të çliruar nga korrupsioni E enjte, 6 dhjetor, hoteli Park Residence ( pas Stadionit të qyetit), ora 13:30 Nëse për korrupsionin nuk guxohej as të mendohet, tani më për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK