http://kariera.mk

NASA tregon arsyen pse njerëzit nuk mund t’i shohin alienët në Tokë

para 5 muajve - Sovrani

Shkencëtarët e NASA-s thonë se jashtëtokësorët mund të kenë vizituar tashmë Tokën, por pohojnë se njerëzit nuk mund t’i dallojnë ata, pasi janë “tepër të vegjël”. Shkencëtari i NASA-s Silvano M. Colombano...

NASA tregon arsyen pse njerëzit nuk mund t’i shohin alienët në Tokë

para 5 muajve - Koha.net

Shkencëtarët e NASA-s thonë se jashtëtokësorët mund të kenë vizituar tashmë Tokën, por pohojnë se njerëzit nuk mund t'i dallojnë ata, pasi janë "tepër të vegjël". Shkencëtari i NASA-s Silvano M. Colombano...

NASA tregon arsyen pse njerëzit nuk mund t’i shohin alienët në Tokë

para 5 muajve - Telegrafi

Shkencëtarët e NASA-s thonë se jashtëtokësorët mund të kenë vizituar tashmë Tokën, por pohojnë se njerëzit nuk mund t’i dallojnë ata, pasi janë “tepër të vegjël”. Shkencëtari i NASA-s Silvano M. Colombano...

NASA tregon arsyen pse nuk mund të shihen alienët në tokë

para 5 muajve - RTV 21

Shkencëtarët e NASA-s thonë se jashtëtokësorët mund të kenë vizituar tashmë Tokën, por pohojnë se njerëzit nuk mund t’i dallojnë ata, pasi janë “tepër të vegjël” Shkencëtari i NASA-s, Silvano M. Colombano...

NASA tregon arsyen pse njerëzit nuk mund t’i shohin alienët në Tokë

para 5 muajve - Gazeta e re

Shkencëtarët e NASA-s thonë se jashtëtokësorët mund të kenë vizituar tashmë Tokën, por pohojnë se njerëzit nuk mund t’i dallojnë ata, pasi janë “tepër të vegjël”. Shkencëtari i NASA-s Silvano M. Colombano...

NASA tregon pse ne (njerëzit) nuk mund t’i shohim alienët në tokë

para 5 muajve - Periskopi

Shkencëtarët e NASA-s thonë se jashtëtokësorët mund të kenë vizituar tashmë Tokën, por pohojnë se njerëzit nuk mund t’i dallojnë ata, pasi janë “tepër të vegjël”. Shkencëtari i NASA-s Silvano M. Colombano...

NASA tregon arsyen pse njerëzit nuk mund t’i shohin alienët në Tokë

para 5 muajve - KosovaPress

Shkencëtari i NASA-s Silvano M. Colombano thotë se alienët duken ndryshe nga njerëzit ose ndonjë formë tjetër që njohim dhe se ata kanë teknologji që nuk mund të imagjinohet. Ata gjithashtu kanë aftësi...

NASA tregon se na kanë vizituar alienët, jep detaje për dukjen e tyre

para 6 muajve - Lajmi.net

Shkencëtari i NASA thotë se alienët inteligjentë mund të kenë vizituar tashmë Tokën, por njerëzit nuk do e kenë vënë re për shkak të madhësisë së tyre "jashtëzakonisht të vogël". Silvano P. Colombano thotë...

NASA tregon se na kanë vizituar alienët, jep detaje për dukjen e tyre

para 6 muajve - AlbPortali

Silvano P. Colombano thotë se jashtëtokësorët do të dukeshin mjaft të ndryshëm nga organizmat me bazë karboni që aktualisht po kalojnë planetin tonë, transmeton lajmi.net. Loading... Ai thotë se alienët...

Shkencëtari i NASA-së: Alienët kanë ardhur në Tokë dhe ne as që...

para 6 muajve - Gazeta Express

Një shkencëtar i NASA-s ka deklaruar se alienët e kanë vizituar me kohë planetin tonë, por ne nuk i dallojmë dot për shkak të një detaji të rëndësishëm. Sipas tij, këta ailenë kanë ardhur me përmasa jashtëzakonisht...

Shkencëtari i NASA-së: Alienët kanë ardhur në Tokë dhe ne as që…

para 6 muajve - Gazeta Monitor

Një shkencëtar i NASA-s ka deklaruar se alienët e kanë vizituar me kohë planetin tonë, por ne nuk i dallojmë dot për shkak të një detaji të rëndësishëm. Sipas tij, këta ailenë kanë ardhur me përmasa jashtëzakonisht...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK