http://kariera.mk

Njihuni me njeriun që rrëzon demat pa problem

para 5 muajve - AlbPortali

Disa herë në javë, mjeshtri i kung fu-së, Ren Ruzhi, hyn në ring të veçantë dhe ndeshet me një kundërshtar pesë herë më të rëndë se ai. Kinezi ka një teknikë me të cilën mund ta vrasë pa pikë problemi...

Njihuni me njeriun që rrëzon demat pa problem

para 5 muajve - Fakti Ditor

Disa herë në javë, mjeshtri i kung fu-së, Ren Ruzhi, hyn në ring të veçantë dhe ndeshet me një kundërshtar pesë herë më të rëndë se ai. Kinezi ka një teknikë me të cilën mund ta vrasë pa pikë problemi...

Mjeshtri i arteve marciale ballafaqohet me dema, pesë herë më të rëndë se pesha tij

para 5 muajve - Telegrafi

Disa herë në javë, Ren Zhu nga Zheijang i Kinës, ballafaqohet me dema që janë pesë herë më të rëndë se ai, që shumë lehtë mund ta shtypin për vdekje. Nëna e 24-vjeçarit që përzien artet marciale dhe mundjen...

Njeriu që me teknikë të veçantë të Kung Fu-së rrëzon demat pa problem

para 5 muajve - Koha.net

Disa herë në javë, mjeshtri i kung fu-së, Ren Ruzhi, hyn në ring të veçantë dhe ndeshet me një kundërshtar pesë herë më të rëndë se ai. Kinezi ka një teknikë me të cilën mund ta vrasë pa pikë problemi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK