http://kariera.mk

Kosova dhe Shqipëria nuk pranojnë që UNMIK-u ta udhëheq mbledhjen e CEFTA-s në Prishtinë, largohen dhe e dështojnë takimin

para 5 muajve - Klan Kosova

Mbledhja e e Komitetit të CEFTA-s e cila duhej të mbahej në Prishtinë – ka dështuar. Delegacionet e Kosovës dhe Shqipërisë janë larguar nga takimi, pasi delegacioni i Kosovës ka kundërshtuar që mbledhjen...

Dështon mbledhja e CEFTA-s në Kosovë

para 5 muajve - Gazeta Express

Ka dështuar mbledhja e sotshme e Komitetit të CEFTA-s, që duhej të mbahej në Prishtinë, pasi delegacioni i Kosovës ka kundërshtuar që mbledhjen ta kryesojë përfaqësuesi i UNMIK-ut, siç ka insistuar delegacioni...

Dështon mbledhja e Komitetit të CEFTA-s në Prishtinë, breshër akuzash nga Serbia

para 5 muajve - Koha.net

dështuar mbledhja e sotshme e Komitetit të CEFTA-s, që duhej të mbahej në Prishtinë, pasi delegacioni i Kosovës ka kundërshtuar që mbledhjen ta kryesojë përfaqësuesi i UNMIK-ut, siç ka insistuar delegacioni...

Dështon mbledhja e CEFTA-s në Kosovë

para 5 muajve - Tetova Sot

Ka dështuar mbledhja e sotshme e Komitetit të CEFTA-s, që duhej të mbahej në Prishtinë, pasi delegacioni i Kosovës ka kundërshtuar që mbledhjen ta kryesojë përfaqësuesi i UNMIK-ut, siç ka insistuar delegacioni...

Kosova dhe Shqipëria nuk e pranojnë udhëheqjen e UNMIK-ut dhe largohen nga mbledhja e CEFTA-s në Prishtinë, dështon takimi

para 5 muajve - Gazeta e re

Mbledhja e e Komitetit të CEFTA-s e cila duhej të mbahej në Prishtinë – ka dështuar. Delegacionet e Kosovës dhe Shqipërisë janë larguar nga takimi, pasi delegacioni i Kosovës ka kundërshtuar që mbledhjen...

Dështon mbledhja e Komitetit të CEFTA-s në Prishtinë, breshër akuzash për taksën

para 5 muajve - Periskopi

Ka dështuar mbledhja e sotshme e Komitetit të CEFTA-s, që duhej të mbahej në Prishtinë, pasi delegacioni i Kosovës ka kundërshtuar që mbledhjen ta kryesojë përfaqësuesi i UNMIK-ut, siç ka insistuar delegacioni...

Dështon mbledhja e CEFTA-s në Kosovë

para 5 muajve - Gazeta Fjala

Ka dështuar mbledhja e sotshme e Komitetit të CEFTA-s, që duhej të mbahej në Prishtinë, pasi delegacioni i Kosovës ka kundërshtuar që mbledhjen ta kryesojë përfaqësuesi i UNMIK-ut, siç ka insistuar delegacioni...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK