http://kariera.mk

Fitore e thellë e Realit, kalon në raundin tjetër në Kupën e Mbretit

para 5 muajve - Telegrafi

Real Madridi ka shënuar fitore të thellë në ndeshjen e kthimit në Kupën e Spanjës. Los Blancos kanë triumfuar në Santiago Bernabeu përballë skuadrës modeste Melilla me rezultat të thellë 6-1. Kësisoj kampionët...

Real Madrid shkatërron Melillan dhe kalon në çerekfinale të Copa del Rey

para 5 muajve - Albeu

Real Madrid ka deklasuar sonte në "Santiago Bernabeu" skuadrën modeste të Melillas. Në pjesën e parë të kësaj ndeshje u shënuan 3 gola . Dy gola për dy minuta i shënoi Marco Asensio, në minutën e 33' dhe...

Reali me fitore të thellë kalon tutje në Kupën e Mbretit

para 5 muajve - Koha.net

Real Madridi ka fituar 6 me 1 ndaj Melillas në 1/16 e Kupës së Mbretit në Spanjë për të kaluar tutje me bilanc të përgjithshëm 10 me 1 pas dy ndeshjeve. Asensio e Isco shënuan nga dy gola, teksa Sanchez...

Real Madrid deklason Melillan në Kupën e Mbretit

para 5 muajve - Lajmi.net

Real Madrid ka deklasuar Melillan duke e mundur 6:1 në ndeshjen e kthimit të Kupës së Mbretit. Real Madrid ka kaluar në fazën tjetër të Kupës së Mbretit. Skuadra e trajnerit Santiago Solari, ka mposhtur...

Real e deklason Melillan, kalon në 1/8 e finales së Kupës së Mbretërit

para 5 muajve - Gazeta Express

Los Blancos kanë mposhtur sonte në Santiago Bernabeu skuadrën modeste të Melillas. Shumica e golave u shënuan në pjesën e dytë, derisa rezultati përfundimtar ishte 6-1 Real Madrid ka vazhduar me fitore...

Copa del Rey, Real luan “tenis” me Melilla-n

para 5 muajve - Telesport

Real Madrid nuk e ka pasur të vështirë të mposhtë 6-1 Melilla-n në ndeshjen e kthimit të fazës së 1/16-ave të Copa del Rey, me ndeshjen e parë që ka përfunduar 4-0 në favor të madrilenëve. Trajneri Santiago...

“Zgjohet” Isco, shënon për Real Madridin

para 5 muajve - Lajmi.net

Real Madrid ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Melilla. Real Madrid po avancon 4:0 ndaj Melilla. Është i shumë përfoluri Isco që ka shënuar në minutën e 47’ për 4:0. /Lajmi.net/

Real Madrid shënon edhe golin e tretë

para 5 muajve - Lajmi.net

Real Madrid ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Melilla. Real Madrid po avancon 3:0 ndaj Melilla në Kupën e Mbretit. Është Sanchez që ka shënuar në minutën e 39’, për 3:0. /Lajmi.net/

Asensio shënon dy gola për tre minuta

para 5 muajve - Lajmi.net

Real Madrid ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Melilla në Kupën e Mbretit. ‘Los Blancos’ po avancojnë 2:0 ndaj Melilla në ‘Santiago Bernabeu’. Është Marco Asensio që ka shënuar dy gola për tre minuta për...

Asensio shënon dy gola për tre minuta

para 5 muajve - Gazeta Fjala

Real Madrid ka shënuar dy gola të shpejtë ndaj Melilla në Kupën e Mbretit. ‘Los Blancos’ po avancojnë 2:0 ndaj Melilla në ‘Santiago Bernabeu’. Është Marco Asensio që ka shënuar dy gola për tre minuta për...

Real Madrid shënon edhe golin e tretë

para 5 muajve - Gazeta Fjala

Real Madrid ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Melilla. Real Madrid po avancon 3:0 ndaj Melilla në Kupën e Mbretit. Është Sanchez që ka shënuar në minutën e 39’, për 3:0.

Real Madrid shënon edhe golin e tretë

para 5 muajve - AlbPortali

Real Madrid po avancon 3:0 ndaj Melilla në Kupën e Mbretit. Loading... Është Sanchez që ka shënuar në minutën e 39’, për 3:0. /Lajmi.net/ AlbPortali: Nëse shtypni reklamat në lajmet që lexoni këtu, ju...

Barcelona fiton lehtësisht ndaj Leonesas dhe kualifikohet më tej në Copa del Rey

para 6 muajve - Albeu

Barcelona ka mposhtur sot ekipin e Leonesas për të kaluar në raundin tjetër të Kupës së Mbretit . Fitorja e Barcelonës u sigura që në pjesën e parë ku katalanasit shënuan tre gola. Serinë e golave e nisi...

Barcelona nuk gabon, kalon në 1/8 e finales

para 6 muajve - Alsat-M

Skadra e Barcelonës ishte e sigurtë kundër Leonesit duke e mundur me 4-1 dhe në kët ëmënyrë siguroi kualfikimin në 1/8 e finales në Kupën e Spanjës. Munir el Hadadi hapi rezultatin në minutën e 18-të,...

Barcelona kalon tutje në Kupën e Mbretit

para 6 muajve - Koha.net

Barcelona ka fituar 4 me 1 ndaj Leonesas për të kaluar në 1/8 e finales së Kupës së Mbretit. Denis Suarez realizoi dy herë dhe nga një gol tjetër e shënuan El Haddadi e Malcolm për fitoren e lehtë të katalonasve....

Barcelona kalon në rrethin tjetër të Kupës së Mbretit

para 6 muajve - Gazeta Express

Barcelona e ka mundur sot me ekip të dytë ekipin e Leonesas për të kaluar në rrethin tjetër të Kupës së Mbretit. Barcelona ka shënuar fitore me rezultat 4-1 kundër Leonesas. Fitorja e Barcelonës u sigura...

Barcelona kalon në rrethin tjetër të Kupës së Mbretit

para 6 muajve - Lajmi.net

Barcelona është kualifikuar në rrethin tjetër të Kupës së Mbretit. Barcelona e ka mposhtur Leonesan me rezultat të përgjithshëm, 5:1. Skuadra katalonase e mbylli ndeshjen me fitore 4 me 1, për të kualuar...

Copa del Rey, “Barcelona B” kalon me lehtësi Leonesa-n

para 6 muajve - Telesport

Barcelona ka mposhtur ka mposhtur 4-1 Leonesa-n në ndeshjen e kthimit të 1/16-ave të Copa del Rey. Valverde ka bërë ndryshime të mëdha për ndeshjen e së mërkurës, duke lënë pushim shumicën e lojtarëve...

Barcelona kalon në rrethin tjetër të Kupës së Mbretit

para 6 muajve - Tetova Sot

Barcelona e ka mundur sot me ekip të dytë ekipin e Leonesas për të kaluar në rrethin tjetër të Kupës së Mbretit. Barcelona ka shënuar fitore me rezultat 4-1 kundër Leonesas. Fitorja e Barcelonës u sigura...

Kupa e Mbretit, Real pret Melilla-n në “Bernabeu”

para 6 muajve - Telesport

Real Madrid do të kthehet në fushën ditën e enjte (16:15) për të luajtur ndeshjen e kthimit të fazës së 1/16-ve të Kupës së Mbretit kundër Melilla-s. Pas fitores 4-0 të marrë në takimin e parë, kjo sfidë...

Barcelona kalon në epërsi ndaj Leonesas

para 6 muajve - Lajmi.net

Barcelona ka kaluar në epërsi ndaj Leonesa në kuadër të Kupës së Mbretit. Barcelona ka arritur që ta shënoi golin e parë ndaj Leonesa. Katalonasit e shënuan golin në minutën e 18’, raporton “lajmi.net”....

Barcelona kalon në rrethin tjetër të Kupës së Mbretit

para 6 muajve - AlbPortali

Barcelona e ka mposhtur Leonesan me rezultat të përgjithshëm, 5:1. Loading... Skuadra katalonase e mbylli ndeshjen me fitore 4 me 1, për të kualuar tutje në Kupën e Mbretit, raporton “lajmi.net”. Golat...

Vllaznia asnjë humbje në kampionat, trajneri Kraja: Edhe në Kupë të njëjtin ritëm

para 6 muajve - Telesport

Faza e parë e Kampionatit Kombëtar në volejboll për meshkuj pati si protagonist ekipin e Vllaznisë, që i fitoi të 8 ndeshjet e luajtura, duke siguruar vendin e parë. Një rezultat që askush nuk e priste...

Barça pret Leonesa-n në Kupën e Mbretit, kryeson 8-0

para 6 muajve - Telesport

Barcelona ka fituar 1-0 në ndeshjen e parë të luajtur kundër Cultural Leonesa në 1/16-at e Kupës së Mbretit, por e kanë arritur këtë rezultat pa shumë probleme. Mbrëmjen e së mërkurës, katalanasit do të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK