http://kariera.mk

Shfuqizimi i pikës 4 të VKM, Këshilli Studentor i Universitetit ‘Luigj Gurakuqi' bën njoftimin e papritur

para 5 muajve - Sot News

Këshilli Studentor i Universitetit ‘Luigj Gurakuqi’, deklaroi përmes një deklarate se i konsideron të arritura objektivat e protestës së tyre nisur nga vendimi i qeverisë për të hequr pagesën për studentët...

Keshilli Studentor i Shkodrës tërhiqet nga protesta

para 5 muajve - Vizion Plus

Vendimi i qeverisë për shfuqizimin e nenit 4 të VKM-së për tarifat e provimeve të mbartura, ka tërhequr nga protesta studentët e Shkodrës. Këshilli Studentor në Universitetin e Shkodrës “Luigj Gurakuqi”,...

Këshilli Studentor i Universitetit ‘Luigj Gurakuqi’: Protesta mbyllet, i arriti qëllimet!

para 5 muajve - Gazeta Tema

Këshilli Studentor i Universitetit ‘Luigj Gurakuqi’, deklaroi përmes një një deklarate se i konsideron të arritura objektivat e protestës së tyre nisur nga vendimi i qeverisë për të hequr pagesën për studentët...

Këshilli Studentor i Universitetit ‘Luigj Gurakuqi’: Protesta mbyllet, i arriti qëllimet!

para 5 muajve - Java News

Këshilli Studentor i Universitetit ‘Luigj Gurakuqi’, deklaroi pak minuta më parë përmes një një deklarate se i konsideron të arritura objektivat e protestës së tyre nisur nga vendimi i qeverisë për të...

Protesta e sotme e studentëve, ja për çfarë bëhej fjalë

para 6 muajve - Blitz

Ditën e sotme, studentët e Fakultetit të Arkitekturës dhe Urbanistikës dhe studentët e Inxhinierisë së Ndërtimit kanë braktisur mësimin dhe kanë protestuar përpara universitetit. Arsyeja kanë qenë disa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK