http://kariera.mk

Aksident tragjik në Vlorë, humb jetën një person

para 5 muajve - Sot News

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur sot në Vlorë. Ngjarja ndodhi rreth orës 17:00, në aksin rrugorë Vlorë-Orikum, pranë vendit të quajtur “Qafa e Luarit”. Mësohet se automjeti tip “Fiat”...

Aksident me vdekje në Vlorë

para 5 muajve - Gazeta Express

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Vlorë, në aksin Orikum -Dukat. Një automjet është përplasur me një motor, duke shkaktuar vdekjen e një personi.

EMRI/ Vlorë, aksident në aksin Orikum-Dukat, vdes një person

para 5 muajve - Java News

Një aksident me pasojë një të vdekur dhe një të plagosur ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Orikum- Dukat. Mësohet se i vdekur ka mbetur drejtuesi i motorit, Arsen Çela 63 vjeç. Ndërsa drejtuesi i...

Po kalonte rrugën, i moshuari përplaset për vdekje nga makina

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Një aksident me vdekje është shënuar pasditen e djeshme në Pogradec. Viktimë ka mbetur një i moshuar, i cili humbi jetën disa orë pasi  përplas nga një automjet tip Audi. Burime nga policia raportojnë...

U përplas me makinë para shtëpisë së tij, vdes i moshuari

para 5 muajve - Vizion Plus

Ndahet nga jeta i moshuari që u përplas për vdekje një ditë më parë në aksin rrugor Korçë-Pogradec, në Çërravë. Njazi Hyka 77 vjeç banues në fshatin Petrushë të Pogradecit, u përpoq të kalonte nga njeri...

E përplasi makina, ndërron jetë në spital i moshuari në Pogradec

para 5 muajve - Java News

Ka ndërruar jetë në spital i plagosuri i aksidentit të ndodhur dje në Pogradec. Bëhet fjalë për 75-vjeçarin Nj.H, i cili u aksidentua nga drejtuesi i mjetit tip “Audi” Fiordi Miminllari. 25-vjeçari u arrestua...

Tjetër aksident në aksin Korçë – Pogradec, një person i plagosur rëndë

para 6 muajve - Gazeta Express

Ditën e djeshme dy të moshuar u aksidentuan në rrugën Korçë – Pogradec, ndërsa sot një tjetër ngjarje ka ndodhur në këtë segment. Bëhet me dije se një person ka mbetur i plagosur pasi është përplasur nga...

Aksidente në Elbasan dhe Korçë, dy të plagosur rëndë

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Një i ri ka mbetur i plagosur rëndë, si pasojë e një aksidenti të ndodhur pak pas mesditës së sotme. Në aksin rrugor Elbasan-Peqin, në fshatin Papër, K.Sh., 26 vjeç, banues në fshatin Bradashesh, Elbasan,...

Detajet/I moshuari i preu rrugën makinës para shtëpisë së vet

para 6 muajve - Vizion Plus

Aksidenti në Pogradec ku u përplas rëndë Njazi Hyka duket se ka ardhur për shkak të pakujdesisë të këtij shtetasi. 70 vjecari ka tentuar të kalojë nga njeri krah I rrugës nacionale në tjetrin në në fshatin...

Kamioni aksidenton të riun në aksin Elbasan-Peqin

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Një i ri ka mbetur i plagosur rëndë, si pasojë e një aksidenti të ndodhur pak pas mesditës së sotme. Në aksin rrugor Elbasan-Peqin, në fshatin Papër, K.Sh., 26 vjeç, banues në fshatin Bradashesh, Elbasan,...

E FUNDIT/ Kalonte rrugën me kufje në vesh, kamioni përplas këmbësorin

para 6 muajve - Albeu

Një aksident ka ndodhur në fshatin Papër të Elbasanit, ku një 26- vjeç ar ka aksidentuar me kamion një këmbësor. 26- vjeç ari me iniciale K.Sh., banues në fshatin Bradashesh, është shoqëruar në Komisariatin...

Po kalonte me kufje në vesh, kamioni përplas rëndë burrin në Elbasan

para 6 muajve - Sot News

Elbasan-Aksident në aksin e rrugës kombëtare Elbasan-Cërrik. Aksidenti në vendin e quajtur “Ura e Zezë”. Burime nga vendngjarja raportojnë se një person është aksidentuar nga një kamion. I aksidentuari...

Makina përplas këmbësorin në Pogradec

para 6 muajve - Java News

Një 75 vjeçar është përplasur nga një makinë në fshatin Çërravë në aksin rrugor Korçë-Pogradec. I moshuari me iniciale Nj.H që po lëvizte si kalimtar në anë të rrugës u godit  rreth orës 11:45 të kësja...

Këmbësori përplaset rëndë nga një makinë në Pogradec

para 6 muajve - Vizion Plus

Një 75 vjeçar është përplasur nga një makinë në fshatin Çërravë në aksin rrugor Korçë-Pogradec. I moshuari me iniciale Nj.H që po lëvizte si kalimtar në anë të rrugës u godit  rreth orës 11:45 të kësja...

Elbasan-Cerrik/ Kamioni përplas të riun, ishte me kufje në vesh

para 6 muajve - Java News

Një aksident ka ndodhur sot në aksin e rrugës kombëtare Elbasan-Cerrik, në vendin e quajtur “Ura e Zezë”. I aksidentuari i ka ndërprerë rrugën kamionit dhe është përplasur mbi asfalt nga automjeti i cili...

Aksidentoi për vdekje dy të moshuar, arrestohet 63-vjeçari

para 6 muajve - Klan Kosova

Policia ka arrestuar autorin e dyshuar të një aksidenti rrugor me pasojë vdekjen e dy personave, të ndodhur të martën në aksin rrugor Korçë-Maliq. Sotir Nikolla, 63-vjeçar nga Elbasani, u arrestua pasi...

Korçë: U aksidentuan për vdekje kur dolën nga vajza, arrestohet shoferi

para 6 muajve - Mapo

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në aksin rrugor Korçë-Bilisht, ndërsa kanë humbur jetën një çift bashkëshortësh. Aksidenti ndodhi në fshatin Vloçisht teksa një makinë përplasi burrë...

Aksidentoi çiftin e të moshuarve, arrestohet 63-vjeçari në Korçë

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Policia e Korçës ka arrestuar 63-vjeçarin Sotir Nikolla, nga Elbasani, i cili një ditë më parë aksidentoi për vdekje çiftin e bashkëshortëve. “Arrestimi i tij u bë pasi, në aksin rrugor Korçë-Maliq, në...

Arrestohet 63-vjeçari që përplasi për vdekje burrë e grua në Elbasan

para 6 muajve - Albeu

Mbrëmjen e djeshme një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Korçë-Bilisht, ku një çift bashkëshortësh humbën jetën. Ndëkrohë sot policia bën me dije se është arrestuar shoferi i automjetit që shkaktoi...

Po shkonin tek vajza për vizitë, vdekja tragjike e të moshuarve shqiptarë

para 6 muajve - Gazeta Express

Shkuan për vizitë në shtëpinë e vajzës, përplaset për vdekje çifti i të moshuarve. Dy viktimat janë identifikuar si Sami dhe Vjollca Shaholli, 70 dhe 63 vjeç, banues në fshatin Voskop të Korçës. Aksidenti...

Aksidentoi për vdekje burrë e grua, arrestohet i moshuari në Elbasan

para 6 muajve - Sot News

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në aksin rrugor Korçë-Bilisht, ndërsa kanë humbur jetën një çift bashkëshortësh.Aksidenti ndodhi në fshatin Vloçisht teksa një makinë përplasi burrë dhe...

Arrestohet shoferi i mjetit që mori përpara çiftin e të moshuarve në Korçë

para 6 muajve - Vizion Plus

Policia e Korcës arrestoi në flagrancë shtetasin Sotir Nikolla i cili aksidentoi për vdekjen ciftin e të moshuarve mbrëmjen e kaluar në aksin rrugor Korçë-Maliq, në afërsi të fshatit Vloçisht. 63 vjeçar...

Maliq/ Arrestohet shoferi nga Elbasani, përplasi për vdekje çiftin e të moshuarve

para 6 muajve - Java News

Policia ka arrestuar drejtuesin e mjetit që përplasi për vdekje çiftin e të moshuarve mbrëmë në Maliq. Sotir Nikolla 63 vjeç, banues në Elbasan mbrëmë në aksin rrugor Korçë-Maliq, në afërsi të fshatit...

Aksidenti tragjik me dy viktima, policia jep detajet, ndalohet shoferi

para 6 muajve - Tetova Sot

Policia jep detajet e para për aksidentin e sotëm në aksin rrugor Korçë – Pogradec, në afërsi të fshatit Pocestë, ku një çift bashkëshortësh janë përplasur nga një automjet. Si pasojë e përplasjes, bashkëshortët...

Aksident i rëndë, vdesin çifti shqiptar

para 6 muajve - Tetova Sot

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e së martës në aksin Korçë-Pogradec. Një makinë ka përplasur për vdekje një çift të moshuarish në fshatin Vloçisht. Këmbësorët po ecnin anës rrugës kur mjeti shkaktoi...

Aksidenti tragjik në Korçë, identifikohen viktimat (EMRAT)

para 6 muajve - Sot News

Mbrëmjen e sotme një aksident tragjik i ka marrë jetën çiftit të bashkëshortëve në Korçë. Burrë e grua janë përplasur nga një makinë teksa po ecnin në këmbë anës rrugës. Çifti i bashkëshortëve është identifikuar...

Publikohen emrat e viktimave nga aksidenti në Korçë

para 6 muajve - Vizion Plus

Identifikohet çifti që humbi jetën pasditen e kësaj të marte në Korçë si pasojë e përplasjes nga një makinë. Viktimat e këtij aksidenti janë Saimir dhe Vjollca Shaholli 70 dhe 63 vjeç, nga fshati Voskop....

Aksidenti tragjik me dy viktima…

para 6 muajve - Standard

Policia jep detajet e para për aksidentin e sotëm në aksin rrugor Korçë – Pogradec, në afërsi të fshatit Pocestë, ku një çift bashkëshortësh janë përplasur nga një automjet. Polici bën me dije se një automjet...

Aksident në Korçë-Maliq, përplaset për vdekje çifti i të moshuarve (EMRAT)

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e së martës në aksin rrugor Korçë-Maliq. Mësohet se një çift të moshuarish janë përplasur për vdekje pranë fshatit Pocestë. Një automjet ka goditur dy të moshuarit...

Aksidenti tragjik në Korçë, idetinfikohen viktimat (EMRAT)

para 6 muajve - Sot News

Mbrëmjen e sotme një aksident tragjik i ka marrë jetën çiftit të bashkëshortëve në Korçë. Burrë e grua janë përplasur nga një makinë teksa po ecnin në këmbë anës rrugës. Çifti i bashkëshortëve është identifikuar...

Korçë/ Makina që shpërfytyroi çiftin, me shpejtësi të madhe

para 6 muajve - Vizion Plus

Një çift bashkëshortësh kanë humbur jetën si pasojë e një aksidenti automobilistik në aksin nacional Korçë-Pogradec. Çifti i bashkëshortëve ende i paidentifikuar janë përplasur nga një automjet tip fuoristradë...

Tronditet Korça, makina godet për vdekje një çift

para 6 muajve - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të marte në aksin rrugor Korçë-Pogradec. Ka qenë një automjet tip " Benz " me drejtues shtetasin Sotir Nikolla, 63 vjeç që ka përplasur për vdekje dy persona,...

Aksident fatal në aksin Korçë-Pogradec/ Burrë e grua vdesin në spital, policia jep detaje

para 6 muajve - Sot News

Një aksident i rëndë është regjistruar pasditen e sotme në aksin rrugor Korçë- Pogradec, ku një çift bashkëshortësh janë përplasur nga një automjet. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Pocestë. Polici...

Përplasen nga makina, burrë e grua humbin jetën në qytetin e Korçës

para 6 muajve - Blitz

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Korçë-Bilisht, ndërsa kanë humbur jetën një çift bashkëshortësh të cilët ishin duke ecur në rrugë. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Vloçisht...

Makina përplas për vdekje çiftin e moshuar

para 6 muajve - Sovrani

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e së martës në aksin Korçë-Pogradec. Një makinë ka përplasur për vdekje një çift të moshuarish në fshatin Vloçisht. Këmbësorët po ecnin anës rrugës kur mjeti shkaktoi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK