http://kariera.mk

FOTOT: Eni Vasili prezanton partnerin e saj misterioz, ja kush është inxhinieri që braktisi Londrën për dashurinë

para 5 muajve - Gazeta Tema

Ka 20 vite në ekran dhe po kaq vite që na ka mësuar me faktin që kuriozitetin tonë të mos e shtrijmë përtej jetës së saj profesionale. Ajo madje di të na e thotë shumë bukur këtë gjë, me buzëqeshje dhe...

Zbulohet historia e dashurisë e Eni Vasilit! Inxhinieri braktisi Londrën për të qëndruar pranë saj

para 5 muajve - Gazeta Express

Eni Vasili la 20 vite në ekran, për anën e saj profesionale mund të shkruajmë shumë ama jetën e saj private dimë shumë pak kjo pasi është përpjekur që ta mbajë gjithnjë larg mediave. Por ja që sado të...

Eni Vasili zbulon partnerin, kush është Armandi që erdhi nga Londra

para 5 muajve - Java News

Ka 20 vite në ekran dhe po kaq vite që na ka mësuar me faktin që kuriozitetin tonë të mos e shtrijmë përtej jetës së saj profesionale. Ajo madje di të na e thotë shumë bukur këtë gjë, me buzëqeshje dhe...

Zbulohet partneri misterioz i Eni Vasilit, kush është inxhinieri që braktisi Londrën për dashurinë

para 5 muajve - Standard

Ka 20 vite në ekran dhe po kaq vite që na ka mësuar me faktin që kuriozitetin tonë të mos e shtrijmë përtej jetës së saj profesionale. Ajo madje di të na e thotë shumë bukur këtë gjë, me buzëqeshje dhe...

E mbante fshehur, zbulohet partneri i Eni Vasilit (FOTO LAJM)

para 5 muajve - Albeu

Ka 20 vite në ekran dhe po kaq vite që na ka mësuar me faktin që kuriozitetin tonë të mos e shtrijmë përtej jetës së saj profesionale. Ajo madje di të na e thotë shumë bukur këtë gjë, me buzëqeshje dhe...

Zbulohet historia e dashurisë së Eni Vasilit! Ky është inxhinieri që braktisi Londrën për të qëndruar pranë saj

para 5 muajve - Blitz

Eni Vasili la 20 vite në ekran, për anën e saj profesionale mund të shkruajmë shumë ama jetën e saj private dimë shumë pak kjo pasi është përpjekur që ta mbajë gjithnjë larg mediave. Por ja që sado të...

Zbulohet historia e dashurisë së Eni Vasilit! Ky është inxhinieri që i vodhi zemrën dhe braktisi Londrën për të qëndruar pranë saj

para 5 muajve - Blitz

Eni Vasili la 20 vite në e në ekran , për anën e saj profesionale mund të shkruajmë shumë ama jetën e saj private dimë shumë pak kjo pasi është përpjekur që ta mbajë gjithnjë larg mediave. Por ja që sado...

Eni Vasili zbulon partnerin, kush është Armandi që erdhi nga Londra

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Ka 20 vite në ekran dhe po kaq vite që na ka mësuar me faktin që kuriozitetin tonë të mos e shtrijmë përtej jetës së saj profesionale. Ajo madje di të na e thotë shumë bukur këtë gjë, me buzëqeshje dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK