http://kariera.mk

JLo dekoron bredhin për fundvit, e gjithë vëmendja shkon tek…

para 5 muajve - Lajmi.net

Jennifer Lopez është ndër artistet më të famshme në rrafshin ndërkombëtar. Jennifer Lopez ditën e sotme e ka kaluar bashkë me familje, ndërsa së bashku dekoruan pemën e vitit të ri, shkruan lajmi.net....

Jennifer Lopez dekoron bredhin për fundvit, por vëmendja shkon tek të pasmet e saj

para 5 muajve - Telegrafi

Këngëtarja e njohur Jennifer Lopez, është një nga ato personazhe që di gjithmonë si të rrëmbejë vëmendjen në rrjetet sociale. Së fundmi, ajo ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale në Instagram,...

JLo dekoron bredhin për fundvit, e gjithë vëmendja shkon tek…

para 5 muajve - AlbPortali

Jennifer Lopez ditën e sotme e ka kaluar bashkë me familje, ndërsa së bashku dekoruan pemën e vitit të ri, shkruan lajmi.net. Loading... Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka publikuar disa imazhe,...

JLo dekoron bredhin për fundvit, e gjithë vëmendja shkon tek…

para 5 muajve - Fakti Ditor

Jennifer Lopez ditën e sotme e ka kaluar bashkë me familje, ndërsa së bashku dekoruan pemën e vitit të ri, shkruan lajmi.net. Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka publikuar disa imazhe, në të...

JLo dekoron bredhin për fundvit, e gjithë vëmendja shkon tek…

para 5 muajve - AlbPortali

Jennifer Lopez ditën e sotme e ka kaluar bashkë me familje, ndërsa së bashku dekoruan pemën e vitit të ri, shkruan lajmi.net. Loading... Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka publikuar disa imazhe,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK