http://kariera.mk

Nëse s’do të ishte këngëtare, Era Istrefi do të donte të ishte…

para 5 muajve - Prive

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi e cila tash e sa kohë njihet në botë për suksesin e saj në muzikë, në një intervistë për “Nexus Radio” u pyet se çfarë profesioni do të zgjidhte nëse nuk do të ishte këngëtare....

Era Istrefi tregon se çfarë profesioni do të kishte nëse nuk do të ishte këngëtare

para 5 muajve - Klan Kosova

Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi e cila tash e sa kohë njihet në botë për suksesin e saj në muzikë, në një intervistë për “Nexus Radio” u pyet se çfarë profesioni do të zgjidhte nëse nuk do të ishte këngëtare....

Era Istrefi: Nëse nuk do isha këngëtare, do bëhesha…

para 5 muajve - Lajmi.net

Era Istrefi së fundmi ka dhënë një intervistë për “Nexus Radio” për të biseduar rreth përvojës së saj në Amsterdam dhe për shumë gjëra të tjera. Këngëtarja shqiptare me famë në gjithë botën rrëfeu se aktualisht...

Era Istrefi: Nëse nuk do isha këngëtare, do bëhesha psikologe

para 5 muajve - Fakti Ditor

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, ka dhënë së fundmi një intervistë për “Nexus Radio”, në Amsterdam. Ajo ka folur rreth më të rejave në karrierën e saj, gjersa nuk ka hezituar tu tregojë fansave...

Era Istrefi: Nëse nuk do isha këngëtare, do bëhesha psikologe

para 5 muajve - Telegrafi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, ka dhënë së fundmi një intervistë për “Nexus Radio”, në Amsterdam. Ajo ka folur rreth më të rejave në karrierën e saj, gjersa nuk ka hezituar tu tregojë fansave...

Era Istrefi: Nëse nuk do isha këngëtare, do bëhesha…

para 5 muajve - AlbPortali

Këngëtarja shqiptare me famë në gjithë botën rrëfeu se aktualisht po punon për këngë të reja e cila ka folur për përvojën simbolike të përzgjedhjes si këngëtare për këngën zyrtare të “FIFA-s”në Kampionatin...

Këngët e saj dëgjohen në të gjithë botën, por çfarë profesioni do të kishte Era Istrefi përtej muzikës

para 5 muajve - Blitz

Era Istrefi është tashmë një emër i konsoliduar në industrinë ndërkomëbatre të muzikës. Por edhe pse këngët e saj tani dëgjohen në të gjithë botën, çfarë profesioni do të zgjidhte të bente Era, po të mos...

“Nexus Radio” për Era Istrefin: Zëri i saj mund t’i bëjë konkurrencë Rihannës

para 5 muajve - Lajmi.net

Ajo është krahasuar me disa nga yjet më të shquar të pop-muzikës amerikane. Zëri i saj në këngë mund t’i bëjë konkurrencë edhe Rihannës dhe ajo shpesh herë ngatërrohet me Bella Thorne, kështu nis artikulli...

Është dëgjuar mbi 96 milionë herë brenda vitit – Spotify publikon statistikat edhe për Era Istrefin

para 5 muajve - Telegrafi

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi, ka qenë mjaft e suksesshme gjatë këtij viti. Ajo u bë zëri i himnit të Kampionatit Botëror 2018, ku performoi në finale të këtij kampionati, në Rusi. “Live it up” në bashkëpunim...

Numëron sukseset e 2018-ës, Era paralajmëron gjëra të mëdha për vitin e ardhshëm

para 5 muajve - Ina

Era Istrefi po e përmbyll edhe një vit të suksesshëm në muzikë. Era Istrefi përmes një postimi në Instagram ka numëruar disa prej sukseseve të vitit 2018, shkruan lajmi.net. Platforma muzikore “Spotify”...

Numëron sukseset e 2018-ës, Era paralajmëron gjëra të mëdha për vitin e ardhshëm

para 5 muajve - Lajmi.net

Era Istrefi po e përmbyll edhe një vit të suksesshëm në muzikë. Era Istrefi përmes një postimi në Instagram ka numëruar disa prej sukseseve të vitit 2018, shkruan lajmi.net. Platforma muzikore “Spotify”...

Era Istrefi bëhet pjesë e listës së njerëzve që do të “pushtojnë” botën

para 6 muajve - Klan Kosova

Ka qenë një vit shumë i suksesshëm për këngëtaren Era Istrefi, e cila përveç suksesit të këngëve të saj dhe performancës në finalen e Kupës së Botës, tashmë është bërë pjesë e listës së njerëzve të cilët...

Media europiane tregon shqiptaren që do pushtojë Europën vitin e ardhshëm

para 6 muajve - InfoShqip

Era Istrefi është një nga këngëtaret më të njohura në botë. Ylli me origjinë shqiptare performoi këngën zyrtare për Kupën e Botës të këtij viti “Live It Up”, së bashku me yjet amerikanë Nicky Jam dhe Will...

Politico: Era Istrefi në mesin e 28 personave që do ta pushtojnë Evropën më 2019

para 5 muajve - Periskopi

Era Istrefi është një nga këngëtaret më të njohura në botë. Ylli me origjinë shqiptare performoi këngën zyrtare për Kupën e Botës të këtij viti “Live It Up”, së bashku me yjet amerikanë Nicky Jam dhe Will...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK