http://kariera.mk

Nora Istrefi shfaqet super seksi në klipin e ri, shikojeni

para 5 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja, Nora Istrefi tashmë ka nisur xhirimet e këngës së re ku tani pothuajse është në finalizim të klipit. Ajo kësaj radhe vjen në bashkëpunim me reperin nga Shqipëria, Skerdi, kënga e të cilëve...

Nora publikon disa pamje nga klipi i ri

para 5 muajve - RTV 21

Së shpejti do të publikohet bashkëpuni i Norës Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi ka nisur xhirimet e këngës së re, kësaj radhe, Nora vjen në bashkëpunim me reperin nga Shqipëria, Skerdin. Kënga e dyshes...

Nora Istrefi shfaqet super seksi në klipin e ri, shikojeni

para 5 muajve - Lajmi.net

Ka nisur xhirimet e projektit të ri muzikor. Këngëtarja, Nora Istrefi tashmë ka nisur xhirimet e këngës së re ku tani pothuajse është në finalizim të klipit, shkruan lajmi.net. Ajo kësaj radhe vjen në...

Nora Istrefi shfaqet tërheqëse në klipin e ri

para 5 muajve - Tetova Sot

Shumë shpejt Nora Istrefi do sjellë këngën e radhës për fansat e saj, shkruan GazetaBlic. “M’ke mungu” titullohet kënga me të cilën Nora do të vijë në bashkëpunim me këngëtarin Skerdi. E ndonëse është...

Nora nuk njihet në foton e fundit, befason me veshjen e saj

para 5 muajve - OraInfo

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina, e që me elegancën dhe zërin e saj e bëri për vete publikun shqiptar që me paraqitjen e parë. Ajo përherë sjell hite të padiskutuara dhe këngë që mbesin shumë...

Nora Istrefi shfaqet super seksi në klipin e ri, shikojeni[Foto]

para 5 muajve - Fakti Ditor

Këngëtarja, Nora Istrefi tashmë ka nisur xhirimet e këngës së re ku tani pothuajse është në finalizim të klipit, shkruan lajmi.net. Ajo kësaj radhe vjen në bashkëpunim me reperin nga Shqipëria, Skerdi,...

Nora Istrefi vjen në top formë në klipin e ri

para 5 muajve - Sovrani

Këngëtarja, Nora Istrefi tashmë ka nisur xhirimet e këngës së re ku tani pothuajse është në finalizim të klipit, shkruan lajmi.net. Ajo kësaj radhe vjen në bashkëpunim me reperin nga Shqipëria, Skerdi,...

Nora Istrefi shfaqet super seksi në klipin e ri, shikojeni

para 5 muajve - AlbPortali

Këngëtarja, Nora Istrefi tashmë ka nisur xhirimet e këngës së re ku tani pothuajse është në finalizim të klipit, shkruan lajmi.net. Loading... Ajo kësaj radhe vjen në bashkëpunim me reperin nga Shqipëria,...

Kështu duket videoklipi i ri i Skerdit me Norën

para 5 muajve - Klan Kosova

Është publikuar traileri i videoklipit të ri të Skerdit në bashkëpunim me Nora Istrefin. Kënga quhet ‘M’ke mungu’ dhe pritet të dalë gjatë javës së ardhshme. Bëhet e ditur se çdo gjë është realizuar në...

Nora Istrefi zbulon disa sekuenca nga dueti me Skerdin

para 5 muajve - Lajmi.net

Nora Istrefi ka finalizuar projektin e saj më të ri. Nora Istrefi për këtë projekt ka bashkëpunuar me Skerdi Agon dhe kënga mban titullin “M’ke mungu”, shkruan lajmi.net. Përmes një videoje që ka postuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK