http://kariera.mk

Kjo është gjuha që do të dominojë botën

para 5 muajve - Alsat-M

Ndonëse deri tani, dy janë gjuhët më të folura në botë, gjuha kizneze, dhe anglishtja, duket se një gjuhë tjetër e cila sot numëron vetëm 284 milion folës në botë, do të zërë vendin e parë. Sipas studimeve...

Ja gjuha që pritet të dominojë në botë

para 5 muajve - InfoShqip

Ndonëse deri tani, dy janë gjuhët më të folura në botë, gjuha kineze, dhe anglishtja, duket se një gjuhë tjetër e cila sot numëron vetëm 284 milionë folës në botë, do të zërë vendin e parë. Sipas studimeve,...

Kjo gjuhë pritet të dominojë në botë

para 5 muajve - Koha.net

Ndonëse deri tani, dy janë gjuhët më të folura në botë, gjuha kineze, dhe anglishtja, duket se një gjuhë tjetër e cila sot numëron vetëm 284 milionë folës në botë, do të zërë vendin e parë. Sipas studimeve,...

Kjo është gjuha që do të dominojë botën

para 5 muajve - Tetova Sot

Ndonëse deri tani, dy janë gjuhët më të folura në botë, gjuha kizneze, dhe anglishtja, duket se një gjuhë tjetër e cila sot numëron vetëm 284 milion folës në botë, do të zërë vendin e parë. Sipas studimeve...

Kjo gjuhë pritet të dominojë në botë

para 5 muajve - Ekonomia Online

Ndonëse deri tani, dy janë gjuhët më të folura në botë, gjuha kineze, dhe anglishtja, duket se një gjuhë tjetër e cila sot numëron vetëm 284 milionë folës në botë, do të zërë vendin e parë. Sipas studimeve,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK