http://kariera.mk

Lady Gaga nominohet për dy çmime në Golden Globe

para 5 muajve - Koha.net

Pasi pushtoi botën e muzikës, Lady Gaga synon të bëhet edhe mbretëresha e ekranit të madh. Këngëtarja në fakt është nominuar në Golden Globe për çmimin “Aktorja Më e Mirë” dhe “Kënga Më e Mirë Origjinale”....

Constance Wu, gruaja e parë aziatike e nominuar për “Golden Globe” në 44 vite

para 5 muajve - Alsat-M

Constance Wu është e para grua aziatike në 44 vite, që nominohet për një çmim “Golden Globe” në kategorinë e “aktores më të mirë kryesore”. Ajo e fitoi nominimin për rolin në “Crazy Rich Asians”, e sipas...

Lady Gaga nominohet për dy çmime në Golden Globe

para 5 muajve - Alsat-M

Pasi pushtoi botën e muzikës, Lady Gaga synon të bëhet edhe mbretëresha e ekranit të madh. Këngëtarja në fakt është nominuar në Golden Globe si aktorja më e mirë dhe kënga më e mirë origjinale. Këngëtarja...

Lady Gaga nominohet për dy çmime në Golden Globe

para 5 muajve - Ekonomia Online

Pasi pushtoi botën e muzikës, Lady Gaga synon të bëhet edhe mbretëresha e ekranit të madh. Këngëtarja në fakt është nominuar në Golden Globe si aktorja më e mirë dhe kënga më e mirë origjinale. Këngëtarja...

Filmi mbi jetën e Dick Cheneyt pritet të merr më së shumti çmime në “Golden Globe”

para 5 muajve - Ekonomia Online

Nominimet për “Golden GLobe” të vitit 2019 janë zbardhur gjatë ditës së djeshme në Los Angeles të SHBA-ve. Transmetimi i edicionit të 76-të të kësaj ngjarje vjetore të kinematografisë do të bëhet në NBC...

Lady Gaga, kandidate për çmimin “Golden Globe”

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Pas suksesit në muzikë, Lady gaga synon të bëhet edhe mbretëreshë e ekranit të madh. Këngëtarja është dominuar për çmimin “Golden Globe” si aktorja aktorja më e Mirë dhe kënga më e Mirë origjinale. “Nuk...

Lady Gaga nominohet si aktorja më e mirë në Golden Globe

para 5 muajve - Klan Kosova

Performanca e Lady Gagas në A Star is Born, ka bërë që aktorja të nominohet në kategorinë më të mirë të Golden Globe. Gaga është nominuar për ‘Aktoren më të mirë’. Nominimet për secilën kategori në 76...

Lady Gaga nominohet në kategorinë  “aktorja më e mirë”

para 5 muajve - RTV 21

Janë bërë publike nominimet në “Golden Globes” Performanca e Lady Gaga-s në filmin “A Star Is Born” e ka drejtuar këngëtaren për t’u nonimuar në kategorinë si “aktorja më e mirë”, në Golden Globes. Ndërsa,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK