http://kariera.mk

Nusja e Dautit me minifund në këtë të ftohtë, por po duket si ‘loҫkë’

para 5 muajve - OraInfo

Lola Haradinaj është bashkëshorja e politikanit të njohur kosovar, Daut Haradinaj Ajo është një femër tepër e bukur dhe atraktive si dhe eleganca nuk i mungon në çdo paraqitje, shkruan ORAinfo. Lola është...

Nusja e Taulant Xhakës shkon në dasmë, vesh fustan të kuq e vë kurorë

para 5 muajve - OraInfo

Arbnora është gruaja e futbollistit të njohur, Taulant Xhakës. Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo. Tashmë ajo është e njohur për publikun dhe është shumë aktive në rrjetet...

Nusja e Dautit me minifund në këtë të ftohtë, por po duket si ‘loҫkë’

para 5 muajve - Bota Press

Lola Haradinaj është bashkëshorja e politikanit të njohur kosovar, Daut Haradinaj. Ajo është një femër tepër e bukur dhe atraktive si dhe eleganca nuk i mungon në çdo paraqitje, shkruan ORAinfo. Lola është...

Nusja e Taulant Xhakës shkon në dasmë, vesh fustan të kuq e vë kurorë

para 5 muajve - Bota Press

Arbnora është gruaja e futbollistit të njohur, Taulant Xhakës. Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo. Tashmë ajo është e njohur për publikun dhe është shumë aktive në rrjetet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK