http://kariera.mk

2TON publikon këngën “Rrethi jem”

para 5 muajve - Klan Kosova

Reperi nga Ferizaj 2TON ka publikuar një projekt të ri muzikor. Kënga quhet “Rrethi jem” dhe është realizuar nga vet artisti. Videoklipi është xhiruar në Amsterdam, njofton Klan Kosova.

2Ton vjen me këngën e re “Rrethi jem”

para 5 muajve - Tetova Sot

2Ton ka sjell projektin e ri muzikor të paralajmëruar javë më parë. Reperi nga Ferizaji, 2Ton ka publikuar këngën e re të finalizuar edhe me videoklip. Tekstin dhe muzikën e projektit e ka bërë vetë këngëtari...

2TON publikon këngë të re

para 5 muajve - Prive

“Rrethi jem” quhet projekti më i ri i reperit ferizajas 2TON. Artisti publikoi këngën para pak orësh të shoqëruar me videoklip të realizuar në Amsterdam. Për muzikën dhe tekstin është përkujdesur vet 2TON./Prive.al

2Ton lanson klipin e këngës “Rrethi jem”

para 5 muajve - Telegrafi

“Rrethi jem” është titulli u këngës së re të 2Ton, të cilën e ka kompletuar edhe me videoklip. Si zakonisht, tekstin e ka shkruar vet ylli i muzikës hip-hop, i cili njëherësh e ka realizuar edhe muzikën....

“Rrethi Jem” kënga e re nga 2 Toni

para 5 muajve - Koha.net

Reperi nga Ferizaj, 2 Ton ka publikuar këngën e tij më të re “Rrethi Jem”. Muzikën dhe tekstin e kësaj kënge e ka bërë vet reperi, kurse ‘beatin’ Genc Avdyli, transmeton Koha.net. Grand Media është përkujdesur për videoklipin.

2Ton publikon këngën e re “Rrethi jem”

para 5 muajve - RTV 21

Reperi sapo ka publikuar projektin e tij të ri Reperi i njohur, 2Ton në kanalin “Youtube” sapo ka publikuar  këngën dhe klipin e tij të ri të titulluar ,“Rrethi jem”. Muzikën dhe tekstin e kësaj kënge...

2Ton vjen me këngën e re “Rrethi jem”

para 5 muajve - Lajmi.net

2Ton ka sjell projektin e ri muzikor të paralajmëruar javë më parë. Reperi nga Ferizaji, 2Ton ka publikuar këngën e re të finalizuar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net. Tekstin dhe muzikën e projektit...

“Rrethi Jem” kënga e re nga 2 Toni

para 5 muajve - Ekonomia Online

Reperi nga Ferizaj, 2 Ton ka publikuar këngën e tij më të re “Rrethi Jem”. Muzikën dhe tekstin e kësaj kënge e ka bërë vet reperi, kurse ‘beatin’ Genc Avdyli. Grand Media është përkujdesur për videoklipin.

2Ton - Rrethi jem

para 5 muajve - 10minuta

2Ton - Rrethi jem (Official Video) kenga "Rrethi jem" vjen me Tekst dhe Muzik nga vet reperi 2Ton, poashtu kenga eshte publikuar ne Youtube ne kanalin zyrtare te reperit 2TONoffical.

Dhurata Dora - Qikat e mia

para 5 muajve - 10minuta

Dhurata Dora - Qikat e mia (Official Video), kengetarja Dhurata Dora sapo ka sjell kengen e saj me te re e cila mban titullin "Qikat e mia", per Tekstin e kenges eshte kujdesur vet Dhurata, kurse per Video...

2Ton vjen me këngën e re “Rrethi jem”[Video]

para 5 muajve - Fakti Ditor

Reperi nga Ferizaji, 2Ton ka publikuar këngën e re të finalizuar edhe me videoklip, shkruan lajmi.net. Tekstin dhe muzikën e projektit e ka bërë vetë këngëtari kurse për bitin është përkujdesur, Genc Avdyli....

Nga Dua Lipa te Dafina Zeqiri e Dhurata Dora – vajzat shqiptare fuqizojnë gratë me këngë

para 5 muajve - Prive

“New Rules” e Dua Lipës, ishte kënga që e vulosi suksesin e saj, pasi që i fliste botës për fuqinë e vajzave dhe i jepte ca rregulla se si s’duhet ta kthesh asnjëherë ish të dashurin në jetën tënde. Dua...

“Down On Me” publikohet nga Rina Balaj dhe K Koke

para 5 muajve - Ina

Këngëtarja e njohur shqiptare,Dhurata Dora ka publikuar projektin e saj të ri. Bëhet fjalë për projektin “Qikat e mija” i cili është punuar edhe me videoklip. Më poshtë mund të shihni klipin.

“Qikat e mija”, kënga e re e Dhurata Dora-s

para 5 muajve - Ina

Këngëtarja e njohur shqiptare,Dhurata Dora ka publikuar projektin e saj të ri. Bëhet fjalë për projektin “Qikat e mija” i cili është punuar edhe me videoklip. Më poshtë mund të shihni klipin.

“Qikat e mija”, kënga e re e Dhurata Dora-s

para 5 muajve - Sovrani

Këngëtarja e njohur shqiptare,Dhurata Dora ka publikuar projektin e saj të ri. Bëhet fjalë për projektin “Qikat e mija” i cili është punuar edhe me videoklip. Më poshtë mund të shihni klipin. Facebook Twitter Google Plus

“Down On Me” publikohet nga Rina Balaj dhe K Koke

para 5 muajve - Zhurnal

Rina Balaj sapo ka publikuar projektin e saj më të ri në duet me artistin e njohur K Koke. Kënga mban titullin “Down on me”, ndërsa Rina dhe K Koke e sjellin të shoqëruar edhe me videoklip. Më poshtë mund...

Dhurata Dora publikon këngën e re “Qikat e mia”

para 5 muajve - Telegrafi

Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora, ka prezantuar për publikun projektin e saj më të ri muzikor. “Shoqet e mia” titullohet kënga e saj e re, e cila është ritmike e zhanrit RnB. Muzika është realizuar nga...

Dhurata sjell këngën “Qikat e mia”

para 5 muajve - Koha.net

“Qikat e mia” është kënga më e re e lansuar nga Dhurata Dora. Tekstin e këngës e ka shkruar vet Dhurata, ndërsa është realizuar nga MaxProductionAL. Videoklipi duket se është realizuar jashtë Kosovës,...

Rina Balaj publikon bashkëpunimin e ri “Down On Me #DOM” me reperin anglez K-Koke

para 5 muajve - Telegrafi

Reperja e re shqiptare, Rina Balaj, ka publikuar bashkëpunimin e saj më të ri. Kësaj here ajo vjen në duet me reperin e njohur anglez, K-Koke. “Down On Me #DOM”, titullohet kënga e tyre e re, e cila është...

“Down on Me” kënga e re nga K Koke dhe Rina

para 5 muajve - Koha.net

Reperi K Koke e këngëtarja Rina kanë publikuar projektin e tyre të ri. “Down On Me” është kënga e tyre e re, transmeton Koha.net. Kënga është prodhim i OgeBeats dhe On Records. Kurse videoklipi është punuar nga Film Nation.

Dhurata Dora vjen me një projekt të ri

para 5 muajve - Prive

Këngëtarja Dhurata Dora ka publikuar sot projektin e ri. ‘Qikat e mia’ mban titullin kënga me tekst të vetë këngëtares e muzikë të A-Boom. Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja. https://www.youtube.com/watch?v=...

“Qikat e mia” thotë Dhurata Dora në këngën e re

para 5 muajve - Lajmi.net

Dhurata Dora ka ardhë me një befasi për fansat e saj. Dhurata Dora ka publikuar projektin e saj më të ri me titull “Qikat e mia”, shkruan lajmi.net. Këtë projekt këngëtarja e solli të shoqëruar me videoklip,...

Dhurata vjen me “Qikat e mia”

para 5 muajve - Klan Kosova

Listës së artistëve që sot kanë publikuar projekte të reja muzikore i shtohet edhe Dhurata Dora. Ajo sapo e hodhi në Youtube këngën “Qikat e mia”, për tekstin e së cilës është përkujdesur vet, ndërsa videoklipin...

Dhurata vjen me “Qikat e mia”

para 5 muajve - Tetova Sot

Listës së artistëve që sot kanë publikuar projekte të reja muzikore i shtohet edhe Dhurata Dora. Ajo sapo e hodhi në Youtube këngën “Qikat e mia”, për tekstin e së cilës është përkujdesur vet, ndërsa videoklipin...

Premierë: Dhurata Dora publikon “Qikat e mia”

para 5 muajve - RTV 21

Pas “Jake jake” vjen “Qikat e mia” Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora ka publikuar këngën më të re. Kënga titullohet “Qikat e mia” dhe është publikuar me videoklip. Për tekstin e këngës është...

Rina dhe reperi anglez publikojnë “Down On Me”[Video]

para 5 muajve - Fakti Ditor

Reperja e njohur shqiptare, Rina Balaj ka publikuar projektin e ri në bashkëpunim me reperin anglez K Koke. Në këtë bashkëpunim, Rina dukej goxha në formë dhe e bukur. Këtë e shohim në klipin, i cili i...

“Qikat e mia” thotë Dhurata Dora në këngën e re[Video]

para 5 muajve - Fakti Ditor

Dhurata Dora ka publikuar projektin e saj më të ri me titull “Qikat e mia”, shkruan lajmi.net. Këtë projekt këngëtarja e solli të shoqëruar me videoklip, në të cilin vjen tejet atraktive si çdo herë. Për...

Publikohet bashkëpunimi i Rinës me K Koke

para 5 muajve - RTV 21

Kënga është në gjuhën angleze Rina Balaj ka publikuar këngën e saj më të re, e cila është në bashkëpunim me K Koke. Kënga titullohet “Down On Me” dhe është publikuar me videoklip. Kënga është në gjuhën...

“Down On Me” publikohet nga Rina Balaj dhe K Koke

para 5 muajve - Lajmi.net

Rina Balaj ka qenë emër shumë aktiv gjatë gjithë këtij viti. Rina Balaj sapo ka publikuar projektin e saj më të ri në duet me artistin e njohur K Koke, shkruan lajmi.net. Kënga mban titullin “Down on me”,...

Dhurata Dora, një gangstere në videoklipin e ri

para 5 muajve - Tetova Sot

Dhurata vjen e ‘rrezikshme’. Dhurata Dora ka filluar punën për projektin e saj më të ri. Pas suksesit shumë të madh me hitin e verës ‘Jake Jake’, Dhurata ka vendosur të sjellë me videoklip këngën e re....

Dhurata Dora, një gangstere në videoklipin e ri

para 5 muajve - AlbPortali

Dhurata vjen e ‘rrezikshme’. Loading... Dhurata Dora ka filluar punën për projektin e saj më të ri. Pas suksesit shumë të madh me hitin e verës ‘Jake Jake’, Dhurata ka vendosur të sjellë me videoklip këngën...

Dhurata Dora, një gangstere në videoklipin e ri

para 5 muajve - Fakti Ditor

Dhurata vjen e ‘rrezikshme’. Dhurata Dora ka filluar punën për projektin e saj më të ri. Pas suksesit shumë të madh me hitin e verës ‘Jake Jake’, Dhurata ka vendosur të sjellë me videoklip këngën e re....

Dhurata Dora me projekt të ri muzikor

para 5 muajve - Telegrafi

Para disa muajve solli këngën e fundit që u bë një hit në skenën muzikore shqiptare. Bëhet fjalë për Dhurata Dorën, e cila duket se nuk e ka ndërmend të përfundoj vitin pa e publikuar edhe një këngë. Në...

Dhurata Dora, një gangstere në videoklipin e ri

para 5 muajve - Zhurnal

Dhurata vjen e 'rrezikshme'. Dhurata Dora ka filluar punën për projektin e saj më të ri. Pas suksesit shumë të madh me hitin e verës 'Jake Jake', Dhurata ka vendosur të sjellë me videoklip këngën e re,...

2Ton bashkon forcat me këtë artist në këngën e re

para 5 muajve - Lajmi.net

Reperi ferizajas nuk po ndalet në publikimin e projekteve të reja. Para pak javësh reperi nga Ferizaji, 2Ton lansoi këngën e re në bashkëpunim me artisten e re, Donjeta Morina, shkruan lajmi.net. Projekti...

Dhurata Dora publikon prapaskenat e klipit të ri

para 5 muajve - RTV 21

Diçka e re po vjen nga Dhurata Këngëtarja e mirënjohur, Dhurata Dora është njëra ndër femrat më të komentuara të showbizit e cila vazhdimisht tërheq vëmendje me paraqitjet e saj. Dhurata aktualisht është...

Dhurata Dora, një gangstere në videoklipin e ri

para 5 muajve - Gazeta Express

Dhurata vjen e 'rrezikshme'. Dhurata Dora ka filluar punën për projektin e saj më të ri. Pas suksesit shumë të madh me hitin e verës 'Jake Jake', Dhurata ka vendosur të sjellë me videoklip këngën e re,...

2Ton bashkon forcat me këtë artist në këngën e re

para 5 muajve - AlbPortali

Para pak javësh reperi nga Ferizaji, 2Ton lansoi këngën e re në bashkëpunim me artisten e re, Donjeta Morina, shkruan lajmi.net. Loading... Projekti i dyshes “Sa gabime”, u prit tejet mirë nga publiku...

2Ton bashkon forcat me këtë artist në këngën e re

para 5 muajve - Fakti Ditor

Para pak javësh reperi nga Ferizaji, 2Ton lansoi këngën e re në bashkëpunim me artisten e re, Donjeta Morina, shkruan lajmi.net. Projekti i dyshes “Sa gabime”, u prit tejet mirë nga publiku ku në rrjetin,...

2Ton bashkon forcat me këtë artist në këngën e re

para 5 muajve - AlbPortali

Para pak javësh reperi nga Ferizaji, 2Ton lansoi këngën e re në bashkëpunim me artisten e re, Donjeta Morina, shkruan lajmi.net. Loading... Projekti i dyshes “Sa gabime”, u prit tejet mirë nga publiku...

Kështu po duket në klipin e ri Dhurata Dora

para 5 muajve - Lajmi.net

Që nga vera nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor. “Jake Jake”, mban titullin kënga e fundit e Dhurata Dorës e cila tashmë ka mbledhur mbi 38 milionë klikime në kanalin, Youtube, shkruan lajmi.net....

Kështu do të duket Dhurata Dora në klipin e ri

para 5 muajve - Sovrani

“Jake Jake”, mban titullin kënga e fundit e Dhurata Dorës e cila tashmë ka mbledhur mbi 38 milionë klikime në kanalin, Youtube, shkruan lajmi.net. Dhe tani duket se Dhurata ka nisur xhirimet e projektit...

Kështu po duket në klipin e ri Dhurata Dora

para 5 muajve - AlbPortali

“Jake Jake”, mban titullin kënga e fundit e Dhurata Dorës e cila tashmë ka mbledhur mbi 38 milionë klikime në kanalin, Youtube, shkruan lajmi.net. Loading... Dhe tani duket se Dhurata ka nisur xhirimet...

Me foton gjysmë e zhveshur, Rina zbulon se kur publikohet kënga e saj e re

para 5 muajve - Lajmi.net

Rina Balaj ka 'shpërthyer' me projekte këtë vit. Rep-artistja nga Istogu para një muaji lansoi këngën e re “Fly”, në bashkëpunim me reperin Fuego, shkruan lajmi.net. E duket se edhe projekti i ri i Rinës...

Rina Balaj paralajmëron këngën e re me një foto gjysmë e zhveshur

para 5 muajve - Sovrani

Rina Balaj ka ‘shpërthyer’ me projekte këtë vit. Rep-artistja nga Istogu para një muaji lansoi këngën e re “Fly”, në bashkëpunim me reperin Fuego, shkruan lajmi.net. E duket se edhe projekti i ri i Rinës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK