http://kariera.mk

Dhurata Dora - Qikat e mia

para 5 muajve - 10minuta

Dhurata Dora - Qikat e mia (Official Video), kengetarja Dhurata Dora sapo ka sjell kengen e saj me te re e cila mban titullin "Qikat e mia", per Tekstin e kenges eshte kujdesur vet Dhurata, kurse per Video...

“Down On Me” publikohet nga Rina Balaj dhe K Koke

para 5 muajve - Ina

Këngëtarja e njohur shqiptare,Dhurata Dora ka publikuar projektin e saj të ri. Bëhet fjalë për projektin “Qikat e mija” i cili është punuar edhe me videoklip. Më poshtë mund të shihni klipin.

“Qikat e mija”, kënga e re e Dhurata Dora-s

para 5 muajve - Ina

Këngëtarja e njohur shqiptare,Dhurata Dora ka publikuar projektin e saj të ri. Bëhet fjalë për projektin “Qikat e mija” i cili është punuar edhe me videoklip. Më poshtë mund të shihni klipin.

“Qikat e mija”, kënga e re e Dhurata Dora-s

para 5 muajve - Sovrani

Këngëtarja e njohur shqiptare,Dhurata Dora ka publikuar projektin e saj të ri. Bëhet fjalë për projektin “Qikat e mija” i cili është punuar edhe me videoklip. Më poshtë mund të shihni klipin. Facebook Twitter Google Plus

Dhurata Dora publikon këngën e re “Qikat e mia”

para 5 muajve - Telegrafi

Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora, ka prezantuar për publikun projektin e saj më të ri muzikor. “Shoqet e mia” titullohet kënga e saj e re, e cila është ritmike e zhanrit RnB. Muzika është realizuar nga...

Dhurata sjell këngën “Qikat e mia”

para 5 muajve - Koha.net

“Qikat e mia” është kënga më e re e lansuar nga Dhurata Dora. Tekstin e këngës e ka shkruar vet Dhurata, ndërsa është realizuar nga MaxProductionAL. Videoklipi duket se është realizuar jashtë Kosovës,...

Dhurata Dora vjen me një projekt të ri

para 5 muajve - Prive

Këngëtarja Dhurata Dora ka publikuar sot projektin e ri. ‘Qikat e mia’ mban titullin kënga me tekst të vetë këngëtares e muzikë të A-Boom. Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja. https://www.youtube.com/watch?v=...

“Qikat e mia” thotë Dhurata Dora në këngën e re

para 5 muajve - Lajmi.net

Dhurata Dora ka ardhë me një befasi për fansat e saj. Dhurata Dora ka publikuar projektin e saj më të ri me titull “Qikat e mia”, shkruan lajmi.net. Këtë projekt këngëtarja e solli të shoqëruar me videoklip,...

Dhurata vjen me “Qikat e mia”

para 5 muajve - Klan Kosova

Listës së artistëve që sot kanë publikuar projekte të reja muzikore i shtohet edhe Dhurata Dora. Ajo sapo e hodhi në Youtube këngën “Qikat e mia”, për tekstin e së cilës është përkujdesur vet, ndërsa videoklipin...

Dhurata vjen me “Qikat e mia”

para 5 muajve - Tetova Sot

Listës së artistëve që sot kanë publikuar projekte të reja muzikore i shtohet edhe Dhurata Dora. Ajo sapo e hodhi në Youtube këngën “Qikat e mia”, për tekstin e së cilës është përkujdesur vet, ndërsa videoklipin...

“Qikat e mia” thotë Dhurata Dora në këngën e re[Video]

para 5 muajve - Fakti Ditor

Dhurata Dora ka publikuar projektin e saj më të ri me titull “Qikat e mia”, shkruan lajmi.net. Këtë projekt këngëtarja e solli të shoqëruar me videoklip, në të cilin vjen tejet atraktive si çdo herë. Për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK