http://kariera.mk

Rina befason të gjithë: Tayna është…

para 5 muajve - Ina

Rina Balaj është emër shumë i lakuar në mediet rozë. Rina Balaj sonte ishte e ftuar në emisionin “Shiko kush Luan”, ku u bë pjesë e lojërave që janë në këtë puntantë, shkruan lajmi.net. Në një prej tyre...

Rina befason të gjithë: Tayna është…

para 5 muajve - Lajmi.net

Rina Balaj është emër shumë i lakuar në mediet rozë. Rina Balaj sonte ishte e ftuar në emisionin “Shiko kush Luan”, ku u bë pjesë e lojërave që janë në këtë puntantë, shkruan lajmi.net. Në një prej tyre...

Rina befason të gjithë: Tayna është…

para 5 muajve - Tetova Sot

Rina Balaj është emër shumë i lakuar në mediet rozë. Rina Balaj sonte ishte e ftuar në emisionin “Shiko kush Luan”, ku u bë pjesë e lojërave që janë në këtë puntantë, Në një prej tyre “Paintball”, ajo është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK