http://kariera.mk

A po “çmendet” Ceca: I duken se kanë qenë 10 mijë veta në koncert

para 5 muajve - Iliria News

Këngëtarja serbe Ceca, e cila sot ka performuar në Veri të Mitrovicës, përmes rrjeteve sociale ka publikuar vazhdimisht pamje nga koncerti. Pas përfundimit të këtij koncerti, këngëtarja ka treguar emocionet...

Ceca e Arkanit mbajti koncert në veri, bëri pak edhe politikë

para 5 muajve - Gazeta Express

Gruaja e kriminelit serb Zheljko Razhnjatoviq, i njohur me nofkën Arkan, Svletana Razhnjatoviq-Ceca qëndroi të shtunën në Mitrovicën e Veriut, ku mbajti koncert para disa serbëve të atjeshëm. Këngëtarja...

Ceca e Arkanit mbajti koncert në veri, bëri pak edhe politikë

para 5 muajve - Tetova Sot

Gruaja e kriminelit serb Zheljko Razhnjatoviq, i njohur me nofkën Arkan, Svletana Razhnjatoviq-Ceca qëndroi të shtunën në Mitrovicën e Veriut, ku mbajti koncert para disa serbëve të atjeshëm. Këngëtarja...

Ceca hyri pa probleme në Kosovë, mbajti koncert rreth 1 orë e gjysmë

para 5 muajve - Koha.net

Pa lejen e autoriteteve në vend, përmes pikës kufitare në Jarinjë, ka hyrë në veri të vendit të shtunën këngëtarja serbe Stevlana Razhnatoviq, e njohur si Ceca. Ndonëse një ditë më parë ishte ministri...

Ekzagjeron Ceca – 10,000 veta më erdhën në koncert (në fotografi s’duken as 500)

para 5 muajve - Prive

Këngëtarja serbe Ceca e cila sot ka performuar në Mitrovicën Veriore, ka thënë se në koncertin e saj, kanë marrë pjesë mbi 10 mijë veta. Megjithatë, në këtë koncert që u mbajt për serbët e veriut nga ish...

Ceca befason, thotë se në koncert ishin 10 mijë persona

para 5 muajve - RTV 21

Perforancën e sotme e quan një nga momentet më emocionuese në jetën e saj Këngëtarja serbe, Svetlana Raznatoviq sot ka performuar disa këngë folk serbe në veri të Mitrovicës në Republikën e Kosovës. Gjatë...

Ceca thotë se 10 mijë njerëz ishin në koncertin e saj në veri të Mitrovicës

para 5 muajve - Klan Kosova

Këngëtarja serbe, Ceca, ka zhvilluar sot një koncert në veri të Mitrovicës, ku ka thënë se rreth 10 mijë njerëz janë mbledhur për ta dëgjuar atë. Ajo ka thënë se koncerti i zhvilluar sot në veri të vendit...

Ceca me halucinacione në Veri: I duken se kanë qenë 10 mijë veta në koncert

para 5 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja serbe Ceca, e cila sot ka performuar në Veri të Mitrovicës, përmes rrjeteve sociale ka publikuar vazhdimisht pamje nga koncerti. Pas përfundimit të këtij koncerti, këngëtarja ka treguar emocionet...

Gruaja e kriminelit serb Arkan, do të tentojë të “sulmojë” sonte Kosovën

para 5 muajve - Alsat-M

Ditën e sotme, këngëtarja serbe, ish gruaja e kriminelit serb Tarkan do mbajë një koncert në Mitrovicën veriore, saktësisht në Ploce, në ora 12 ishte paralajmëruar koncerti. Kjo ka ngjallur menjëherë reagime...

Ceca pretendon se 10 mijë qytetarë ishin sot në koncertin e saj në Mitrovicë

para 5 muajve - Kallxo

Këngëtarja serbe Svetlana Raznatoviq – Ceca, përmes një shkrimi në “Instagram” ka thënë se rreth 10 mijë njerëz janë mbledhur për ta dëgjuar atë në koncertin e mbajtur sot në Mitrovicën e Veriut. Ajo në...

Ekzagjeron Ceca – 10,000 veta më erdhën në koncert (në fotografi s’duken a 500)

para 5 muajve - Prive

Këngëtarja serbe Ceca e cila sot ka performuar në Mitrovicën Veriore, ka thënë se në koncertin e saj, kanë marrë pjesë mbi 10 mijë veta. Megjithatë, në këtë koncert që u mbajt për serbët e veriut nga ish...

E veja e Arkanit koncert kundër taksës në Mitrovicë. Ceca, hyri ilegalisht në Kosovë

para 5 muajve - Mapo

Këngëtarja serbe, Svetlana Razanatovic e njohur si Ceca, ka hyrë pa asnjë problem në territorin e Republikës së Kosovës përmes pikës kufitare te Jarinjës, pavarësisht thirrjeve të ministrit të Kulturës,...

Ceca ia huq me shifra: Mbi 10 mijë veta në koncertin tim

para 5 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja serbe Ceca sot ka performuar në Veri të Mitrovicës. Ceca përmes rrjeteve sociale ka publikuar vazhdimisht pamje nga koncerti, shkruan lajmi.net. Pas përfundimit të këtij koncerti, këngëtarja...

Ceca me halucinacione në Veri: I duken se kanë qenë 10 mijë veta në koncert

para 5 muajve - Fakti Ditor

Këngëtarja serbe Ceca, e cila sot ka performuar në Veri të Mitrovicës, përmes rrjeteve sociale ka publikuar vazhdimisht pamje nga koncerti. Pas përfundimit të këtij koncerti, këngëtarja ka treguar emocionet...

Ceca, do të kthehet e zhgënjyer nga Kosova

para 5 muajve - TV21

Këngëtarja serbe e cila sot arriti që të performojë në Kosove, nuk është ndarë edhe shumë e kënaqur me koncertin e saj. Kjo shihet përmes imazheve, të cilat tregojnë një atmosferë shumë të ftohtë të koncertit,...

Ceca nis koncertin në Kosovë

para 5 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja serbe, Ceca para pak orësh ka arritur në Mitrovicën e Veriut. Kurse, ajo tashmë ka nisur edhe performancën e saj në këtë qytet. Nga aty ajo po këndon në gjuhën serbe dhe po argëton popullin...

Pjesëmarrje e zbehur në koncertin e Cecës

para 5 muajve - Kallxo

Në koncertin e sotëm të këngëtares serbe Svetlana Raznatoviq e njohur në publik si Ceca, i cili u mbajt në veri të Mitrovicës, kanë marrë pjesë rreth dy mijë vetë. Njoftohet se koncerti ka përfunduar dhe...

Ish gruaja e kriminelit serb, Ceca mban koncert në Mitrovicë

para 5 muajve - Alsat-M

Edhe pse u njoftua se këngëtarja serbe Svetlana Raznatoviç nuk do të lejohet të hyjë në Kosovë, ajo pa probleme ka kaluar kufirin e Jarinjës. Ajo i`u është bashkuar serbëve në veri të Mitrovicës të cilët...

Ceca kthehet e zhgënjyer, shumë pak serbë i dolën në koncert

para 5 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja serbe e cila sot arriti që të performojë në Kosovës, Ceca nuk është ndarë edhe shumë e kënaqur me koncertin e saj. Kjo shihet përmes videove, të cilat tregojnë një atmosferë shumë të ftohtë...

Ceca këndon në veri të Mitrovicës, thotë se ndodhet në “Kosovo i Metohija”

para 5 muajve - RTV 21

Provokon Ceca nga Mitrovica Këngëtarja serbe, Svetlana Raznatoviq e njohur si Ceca sot ka performuar para qytetarëve serbë në veri të Mitrovicës në Republikën e Kosovës. Ajo gjatë kësaj paraqitjeje u prit...

Rreth 300 veta shkojnë në koncertin e Cecës në Mitrovicë

para 5 muajve - Klan Kosova

Ka filluar koncerti i Svetlana Ražnatović e njohur si Ceca në Mitrovicën e Veriut, e cila ka ardhur në përkrahje të protestës së serbëve që po kundërshtojnë taksën e vënë ndaj produkteve serbe. “Kam ardhur...

Publikohet video, ky është koncerti që Ceca e mbajti e papenguar në Mitrovicë

para 5 muajve - Lajmi.net

Këngëtarja serbe Ceca, ka arritur para disa orësh në Mitrovicën e Veriut për të mbajtur koncertin e paralajmëruar të saj. Svetlana Razanatovic, e njohur si Ceca, u fut në territorin e Kosovës përmes pikës...

Cecës nuk ia var askush në veri, koncert mjaft i zbehtë (FOTO LAJM)

para 5 muajve - Albeu

Këngëtarja serbe e cila sot arriti që të performojë në Kosovës , Ceca nuk është ndarë edhe shumë e kënaqur me koncertin e saj. Kjo shihet përmes imazheve, të cilat tregojnë një atmosferë shumë të ftohtë...

Pas këtij koncerti të zbehtë në veri, Ceca mund të kthehet e dëshpëruar në Serbi

para 5 muajve - Ina

Ndonëse ishte paralajmëruar se do të ketë shumë persona në koncertin e Svetlana Raznatovic në veri të Mitrovicës, ndryshe doli të jetë në realitet. Koncerti filloi me gjysmë ore vonesë dhe një numër i...

Në foto nuk duken as 500 veta, por Ceca thotë se ishin mbi 10 mijë në koncert

para 5 muajve - Bota Press

Këngëtarja serbe Ceca e cila sot ka performuar në Mitrovicën Veriore, ka thënë se në koncertin e saj, kanë marrë pjesë mbi 10 mijë veta. Megjithatë, në këtë koncert që u mbajt për serbët e veriut nga ish...

Publikohet video, ky është koncerti që Ceca e mbajti e papenguar në Mitrovicë

para 5 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja serbe Ceca, ka arritur para disa orësh në Mitrovicën e Veriut për të mbajtur koncertin e paralajmëruar të saj. Svetlana Razanatovic, e njohur si Ceca, u fut në territorin e Kosovës përmes pikës...

Ceca vjen në Mitrovicë, MPJ dhe Policia e Kosovës thonë se ka të drejtë hyjë në Kosovë si çdo qytetare e lirë

para 5 muajve - Telegrafi

Ashtu siç edhe ishte përfolur, këngëtarja serbe Svetlana Razanatovic, e njohur ndryshe si Ceca, ka arritur të futet sot (e shtunë) në territorin e Kosovës. Mediumi serb “Tv Prva’, ka raportuar se këngëtarja...

Ceca, ilegalisht në Kosovë, e veja e Arkanit koncert kundër taksës në Mitrovicë

para 5 muajve - Java News

Këngëtarja serbe, Svetlana Razanatovic e njohur si Ceca, ka hyrë pa asnjë problem në territorin e Republikës së Kosovës përmes pikës kufitare te Jarinjës, pavarësisht thirrjeve të ministrit të Kulturës,...

Ceca sot në Kosovë

para 5 muajve - Iliria News

As 200 persona nuk janë mbledhur në hapësirën ku koncerti i Cecës pritet të fillojë sot në veri të Mitrovicës. Koncertin e saj, ajo pritet ta mbajë afër konvikteve të studentëve në veri të Mitrovicës,...

MPJ dhe MPB nuk tregojnë nëse i dhanë leje Cecës për koncert në Mitrovicë

para 5 muajve - Fakti Ditor

Edhe këtë të shtune pritet një protestë e radhës nga serbët në veri të Mitrovicës për të kundërshtuar taksën 100 për qind të vendosur nga Qeveria e Kosovës ndaj produkteve serbe. Në këtë protestë është...

Ceca thotë se 10 mijë njerëz ishin në koncertin e saj në veri të Mitrovicës

para 5 muajve - Ekonomia Online

Këngëtarja serbe, Ceca, ka zhvilluar sot një koncert në veri të Mitrovicës, ku ka thënë se rreth 10 mijë njerëz janë mbledhur për ta dëgjuar atë. Ajo ka thënë se koncerti i zhvilluar sot në veri të vendit...

Ceca pretendon se 10 mijë qytetarë ishin në koncertin e saj në Mitrovicë

para 5 muajve - Periskopi

Këngëtarja serbe Svetlana Raznatoviq – Ceca, përmes një shkrimi në “Instagram” ka thënë se rreth 10 mijë njerëz janë mbledhur për ta dëgjuar atë në koncertin e mbajtur sot në Mitrovicën e Veriut. Ajo në...

Cecës i ndodh e papritura në Mitrovicë

para 5 muajve - OraInfo

Edhe pse ishte paralajmëruar se do të ketë shumë persona në koncertin e Svetlana Raznatovic në veri të Mitrovicës, ndryshe doli të jetë në realitet. Koncerti filloi me gjysmë ore vonesë dhe një numër i...

Ceca me halucinacione në Veri: I duken se kanë qenë 10 mijë veta në koncert

para 5 muajve - Pa censure

Këngëtarja serbe Ceca, e cila sot ka performuar në Veri të Mitrovicës, përmes rrjeteve sociale ka publikuar vazhdimisht pamje nga koncerti. Pas përfundimit të këtij koncerti, këngëtarja ka treguar emocionet...

Ceca arrin në Mitrovicë

para 5 muajve - Zhurnal

Svetlana Raznatovic e njohur si Ceca, ka arritur në Mitrovicë ku do të perfomojë në protestën e organizuar nga serbët e Kosovës për të kundështuar taksën ndaj produkteve serve. Ceca është parë në rrugët...

Ceca sot në Kosovë – MPJ dhe MPB nuk tregojnë nëse i dhanë leje

para 5 muajve - Prive

Edhe këtë të shtune pritet një protestë e radhës nga serbët në veri të Mitrovicës për të kundërshtuar taksën 100 për qind të vendosur nga Qeveria e Kosovës ndaj produkteve serbe. Në këtë protestë është...

Ceca niset për Kosovë, edhe ajo i qëndron mendimit se jemi SERBI

para 5 muajve - Prive

Artistja e estradës serbe, Svetlana Raznatovic e njohur në publik si Ceca do të mbajë sot një koncert në Mitrovicën e veriut me fillim nga ora 12:00. Koncerti do të mbahet para konvikteve studentore në...

Numër i vogël i shikuesve në koncertin e Cecës në Mitrovicë

para 5 muajve - Alsat-M

As 200 persona nuk janë mbledhur në hapësirën ku koncerti i Cecës pritet të fillojë sot në veri të Mitrovicës. Koncertin e saj, ajo pritet ta mbajë afër konvikteve të studentëve në veri të Mitrovicës,...

Qesharake ‘Ceca’! Në foto nuk duken as 500 veta, por thotë se ishin mbi 10 mijë në koncert

para 5 muajve - Fakti Ditor

Këngëtarja serbe Ceca e cila sot ka performuar në Mitrovicën Veriore, ka thënë se në koncertin e saj, kanë marrë pjesë mbi 10 mijë veta. Megjithatë, në këtë koncert që u mbajt për serbët e veriut nga ish...

Ceca në të zeza paraqitet para publikut në veri të Mitrovicës

para 5 muajve - Kallxo

Këngëtarja serbe, Svetlana Raznatoviq e njohur në publik si Ceca, ka filluar të performojë në koncertin e saj që po mbahet në veri të Mitrovicës në Republikën e Kosovës. Dhjetëra qytetarë janë mbledhur,...

Ceca ia huq me shifra: Mbi 10 mijë veta në koncertin tim

para 5 muajve - AlbPortali

Ceca përmes rrjeteve sociale ka publikuar vazhdimisht pamje nga koncerti, shkruan lajmi.net. Loading... Pas përfundimit të këtij koncerti, këngëtarja ka treguar emocionet që kishte të këndonte para publikut...

Mediat serbe raportojnë se Ceca ka hyrë në Kosovë

para 5 muajve - Alsat-M

Mediat serbe raportojnë se këngëtarja nga Serbia, Svetlana Ražnatoviç, e njohur si Ceca, ka kaluar pa asnjë problem pikën kufitare të Jarinjës. Koncertin e saj, ajo pritet ta mbajë afër konvikteve të studentëve...

Ceca fillon koncertin në Mitrovicë

para 5 muajve - RTV 21

Ceca në të zeza paraqitet para publikut Këngëtarja serbe, Svetlana Raznatoviq e njohur në publik si Ceca, ka filluar të performojë në koncertin e saj që po mbahet në veri të Mitrovicës në Republikën e...

Ceca fillon performancën në Kosovë

para 5 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja serbe, Ceca para pak orësh ka arritur në Mitrovicën e Veriut. Kurse, ajo tashmë ka nisur edhe performancën e saj në këtë qytet. Nga aty ajo po këndon në gjuhën serbe dhe po argëton popullin e saj, me këngë folk serbe.

Ceca arrin në Mitrovicë

para 5 muajve - Klan Kosova

Svetlana Raznatovic e njohur si Ceca, ka arritur në Mitrovicë ku do të perfomojë në protestën e organizuar nga serbët e Kosovës për të kundështuar taksën ndaj produkteve serve. Ceca është parë në rrugët...

Ceca futet në Kosovë

para 5 muajve - Kallxo

Këngëtarja serbe, Svetlana Raznatoviq e njohur si “Ceca” nëpërmjet një fotografie dhe një videoje të postuara në Instagram ka lajmëruar ardhjen e saj në Kosovë. Në fotografinë e saj shkruan “Edhe pak,...

LAJMI I FUNDIT: Ceca hyn në Kosovë, e gatshme për koncertin

para 5 muajve - Klan Kosova

Svetlana Raznatovic e njohur si Ceca, ka hyrë në Kosovë për të mbajtur një koncert në Mitrovicën e Veriut në përkrahje të serbëve, të cilët po protestojnë kundër taksës 100 për qind të vendosur nga Qeveria...

Ceca kthehet e zhgënjyer, shumë pak serbë i dolën në koncert

para 5 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja serbe e cila sot arriti që të performojë në Kosovës, Ceca nuk është ndarë edhe shumë e kënaqur me koncertin e saj. Kjo shihet përmes videove, të cilat tregojnë një atmosferë shumë të ftohtë...

Ceca mbërriti në Kosovë, gati për koncertin në veri të Mitrovicës

para 5 muajve - RTV 21

Raportohet se këngëtarja serbe kaloi kufirin Këngëtarja serbe, Svetlana Raznatoviq e njohur në publik si Ceca, sot do të mbajë koncert në Mitrovicë me fillim nga ora 12:00. Ky koncert është pjesë e protestave...

Ceca hyn në Kosovë, kështu i përshendet serbët

para 5 muajve - OraInfo

Svetlana Raznatovic e njohur me emrin Ceca, është këngëtarja serbe që sot ka mbërritur në Kosovë. Ajo sot do të mbaj një koncert në Mitrovicën e Veriut, nga ora 12:00, si vazhdimësi e protestës së serbëve...

Dalin pamjet nga vendi ku do të këndoj Ceca

para 5 muajve - OraInfo

Në veri të Kosovës sot do të përformojë këngëtarja serbe,Svetlana Raznatovic e njohur si ‘Ceca’. Qytetarë të shumtë në Mitrovicën e Veriut janë mbledhur, të cilët me rastin e shprehjes së pakënaqësisë...

Ceca futet në Kosovë përmes pikës kufitare në Jarinjë, e gatshme për koncertin

para 5 muajve - TV21

Ditën e sotme, këngëtarja serbe, do mbajë një koncert në Mitrovicën veriore, saktësisht në Ploce, në ora 12. Ajo ka hyrë në Kosovë përkundër thirrjeve të Ministrisë së Rinisë, Kulturës dhe Sportit për...

Fotografi nga vendi ku do të përformoj Ceca

para 5 muajve - Gazeta Express

Qytetarë të shumtë në Mitrovicën e Veriut janë mbledhur, të cilët me rastin e shprehjes së pakënaqësisë tyre për taksën e vënë nga Qeveria e Kosovës po presin edhe përformancën e këngëtares serbe, Svetlana...

Fotografi nga vendi ku pritet të performoj këngëtarja nga Serbia Svetlana Raznatoviç e njohur si ‘Ceca’

para 5 muajve - Kallxo

Qytetarë të shumtë në Mitrovicën e Veriut janë mbledhur, të cilët me rastin e shprehjes së pakënaqësisë tyre për taksën e vënë nga Qeveria e Kosovës po presin edhe përformancën e këngëtares serbe, Svetlana...

Ceca hyn në Kosovë, e bën të ditur vet këngëtarja serbe

para 5 muajve - Lajmi.net

Ditën e sotme, këngëtarja serbe, ish gruaja e kriminelit serb Arkan do mbajë një koncert në Mitrovicën veriore, saktësisht në Ploce, në ora 12. Ajo ka hyrë në Kosovë përkundër thirrjeve të Ministrisë së...

Këngëtarja serbe futet pa leje në Kosovë

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Këngëtarja serbe, Ceca ka treguar se është nisur për në Kosovë për koncertin e paralajmëruar që do mbahet sot nga ora 12:00 në Mitrovicën e Veriut. Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetet...

Ceca provokon shqiptarët, pak para arritjes në Kosovë

para 5 muajve - OraInfo

Këngëtarja serbe, Ceca ka treguar se është nisur për në Kosovë, për koncertin e paralajmëruar të mbahet sot nga ora 12:00 në Mitrovicën e Veriut. Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetet sociale,...

Ceca futet në Kosovë përmes pikës kufitare në Jarinjë, askush nuk e pengon

para 5 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja serbe, Svetlana Razanatovic e njohur si Ceca, sipas mediumit serb ‘Tv Prva’, është futur në territorin e Republikës së Kosovës përmes pikës kufitare në Jarinje, pa asnjë problem, transmeton...

Mediat serbe raportojnë se Ceca ka hyrë në Kosovë

para 5 muajve - Koha.net

Mediat serbe raportojnë se këngëtarja nga Serbia, Svetlana Ražnatoviç, e njohur si Ceca, ka kaluar pa asnjë problem pikën kufitare të Jarinjës. Koncertin e saj, ajo pritet ta mbajë afër konvikteve të studentëve...

Sa para do t’i marrë Ceca për koncertin sot në Mitrovicë? Tregon këngëtarja

para 5 muajve - Lajmi.net

Ditën e sotme, këngëtarja serbe, ish gruaja e kriminelit serb Tarkan do mbajë një koncert në Mitrovicën veriore, saktësisht në Ploce, në ora 12. Kjo ka ngjallur menjëherë reagime të shumta të njerëzve,...

Ceca tregon sa para do t’i marrë nga koncerit në Mitrovicë

para 5 muajve - OraInfo

Këngëtarja serbe Ceca sot do të përformojë në veri të Kosovës. Ditën e sotme, këngëtarja serbe, ish gruaja e kriminelit serb Tarkan do mbajë një koncert në Mitrovicën veriore, saktësisht në Ploce, në ora...

Ceca vjen në Mitrovicë, çka po ndodh me MBP-në dhe MPJ-në?

para 5 muajve - OraInfo

Sot pritet një protestë e radhës nga serbët në veri të Mitrovicës për të kundërshtuar taksën 100 për qind të vendosur nga Qeveria e Kosovës ndaj produkteve serbe. Në këtë protestë është paralajmëruar ardhja...

Sa para do t'i marrë Ceca për koncertin sot në Mitrovicë? Tregon këngëtarja

para 5 muajve - Gazeta Express

Ditën e sotme, këngëtarja serbe, ish gruaja e kriminelit serb Tarkan do mbajë një koncert në Mitrovicën veriore, saktësisht në Ploce, në ora 12. Kjo ka ngjalur menjëherë reagime të shumta të njerëzve,...

Cecës i ndodh më e keqja në Mitrovicë

para 5 muajve - Tetova Sot

Ndonëse ishte paralajmëruar se do të ketë shumë persona në koncertin e Svetlana Raznatovic në veri të Mitrovicës, ndryshe doli të jetë në realitet. Koncerti filloi me gjysmë ore vonesë dhe një numër i...

Ceca thotë se po vjen me një mision në Kosovë

para 5 muajve - Gazeta Express

Svetlana Ceca Raznatovic ka folur rreth koncertit që do ta mbajë sot në pjesën veriore të Mitrovicës. Ajo ka thënë se nuk ka frikë të shkojë në Kosovë dhe se beson që fëmijët në Kosovë nuk meritojnë të...

MPJ dhe MPB nuk tregojnë nëse i dhanë leje Cecës për koncert në Mitrovicë

para 5 muajve - Telegrafi

Edhe këtë të shtune pritet një protestë e radhës nga serbët në veri të Mitrovicës për të kundërshtuar taksën 100 për qind të vendosur nga Qeveria e Kosovës ndaj produkteve serbe. Në këtë protestë është...

Ceca sot në Kosovë – MPJ dhe MPB nuk tregojnë nëse i dhanë leje

para 5 muajve - Klan Kosova

Edhe këtë të shtune pritet një protestë e radhës nga serbët në veri të Mitrovicës për të kundërshtuar taksën 100 për qind të vendosur nga Qeveria e Kosovës ndaj produkteve serbe. Në këtë protestë është...

Ceca sot në Kosovë – MPJ dhe MPB nuk tregojnë nëse i dhanë leje

para 5 muajve - Lajmi.net

Edhe këtë të shtune pritet një protestë e radhës nga serbët në veri të Mitrovicës për të kundërshtuar taksën 100 për qind të vendosur nga Qeveria e Kosovës ndaj produkteve serbe. Në këtë protestë është...

E pranojnë mediat serbe: Pak njerëz në koncertin e Cecas në veri të Mitrovicës

para 5 muajve - AlbPortali

Ndonëse ishte paralajmëruar se do të ketë shumë persona në koncertin e Svetlana Raznatovic në veri të Mitrovicës, ndryshe doli të jetë në realitet. Loading... Koncerti filloi me gjysmë ore vonesë dhe një...

Ceca arrin në Mitrovicë

para 5 muajve - Tetova Sot

Svetlana Raznatovic e njohur si Ceca, ka arritur në Mitrovicë ku do të perfomojë në protestën e organizuar nga serbët e Kosovës për të kundështuar taksën ndaj produkteve serve. Ceca është parë në rrugët...

Del video, ky është koncerti që Ceca e mbajti e papenguar në Mitrovicë

para 5 muajve - Bota Press

Këngëtarja serbe Ceca, ka arritur para disa orësh në Mitrovicën e Veriut për të mbajtur koncertin e paralajmëruar të saj.Svetlana Razanatovic, e njohur si Ceca, u fut në territorin e Kosovës përmes pikës...

Pas këtij koncerti të zbehtë në veri, Ceca mund të kthehet e dëshpëruar në Serbi

para 5 muajve - Pa censure

Ndonëse ishte paralajmëruar se do të ketë shumë persona në koncertin e Svetlana Raznatovic në veri të Mitrovicës, ndryshe doli të jetë në realitet. Koncerti filloi me gjysmë ore vonesë dhe një numër i...

Pas këtij koncerti të zbehtë në veri, Ceca mund të kthehet e dëshpëruar në Serbi

para 5 muajve - Periskopi

Ndonëse ishte paralajmëruar se do të ketë shumë persona në koncertin e Svetlana Raznatovic në veri të Mitrovicës, ndryshe doli të jetë në realitet. Koncerti filloi me gjysmë ore vonesë dhe një numër i...

E pranojnë mediat serbe: Pak njerëz në koncertin e Cecas në veri të Mitrovicës

para 5 muajve - Fakti Ditor

Ndonëse ishte paralajmëruar se do të ketë shumë persona në koncertin e Svetlana Raznatovic në veri të Mitrovicës, ndryshe doli të jetë në realitet. Koncerti filloi me gjysmë ore vonesë dhe një numër i...

Ish-e dashura e Arkanit futet në Kosovë, takon zyrtarët serbë

para 5 muajve - 24 ore

Këngëtarja serbe, Svetlana Razanatovic e njohur si Ceca, sipas mediumit serb “Tv Prva”, është futur në territorin e Republikës së Kosovës përmes pikës kufitare në Jarinje, pa asnjë problem. Ajo është futur...

Me të dalur në skenë, ja çfarë i ndodhi Cecës sot në Mitrovicë

para 5 muajve - Bota Press

Svetlana Raznatovic e njohur si Ceca, ka arritur në Mitrovicë ku do të perfomojë në protestën e organizuar nga serbët e Kosovës për të kundështuar taksën ndaj produkteve serve. Ceca është parë në rrugët...

Sa para do t’i marrë Ceca për koncertin sot në Mitrovicë? Tregon këngëtarja

para 5 muajve - Gazeta e re

Ditën e sotme, këngëtarja serbe, ish gruaja e kriminelit serb Tarkan do mbajë një koncert në Mitrovicën veriore, saktësisht në Ploce, në ora 12. Kjo ka ngjalur menjëherë reagime të shumta të njerëzve,...

Rakiç e Simiç e presin Cecën në një restorant në Mitrovicë

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Ceca ka arritur në Mitrovicë, e pritur në përcjelljen e Goran Rakic dhe Igor Simic, dy liderët e Listës Serbe për të kënduar në një koncert që përcillet me protestë ndaj taksës 100%. Ajo përkundër kërkesave...

Ceca nis performancën në Kosovë

para 5 muajve - Bota Press

Svetlana Raznatovic e njohur si Ceca, ka arritur në Mitrovicë ku do të perfomojë në protestën e organizuar nga serbët e Kosovës për të kundështuar taksën ndaj produkteve serve. Ceca është parë në rrugët...

Ceca fillon performancën në Kosovë

para 5 muajve - Gazeta e re

Këngëtarja serbe, Ceca para pak orësh ka arritur në Mitrovicën e Veriut. Kurse, ajo tashmë ka nisur edhe performancën e saj në këtë qytet. Nga aty ajo po këndon në gjuhën serbe dhe po argëton popullin e saj, me këngë folk serbe.

Ish e dashura e Arkanit futet në Kosovë, takon zyrtarët e Srpaska’s

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Këngëtarja serbe, Svetlana Razanatovic e njohur si Ceca, sipas mediumit serb ‘Tv Prva’, është futur në territorin e Republikës së Kosovës përmes pikës kufitare në Jarinje, pa asnjë problem, transmeton...

Ceca nis koncertin në veri

para 5 muajve - Periskopi

Këngëtarja serbe Ceca, ka nisur të performojë në koncertin e saj që po mbahet në veri. Përveç këndimit, Ceca mbajti edhe fjalim para qytetarëve serbë. “Jam gjithmonë me ju. Nëse ju duhet edhe ndonjë ndihmë...

Ceca hyn në Kosovë, pritet koncerti i saj në veri të Mitrovicës

para 5 muajve - KosovaPress

Kështu raportojnë mediat serbe për këngëtaren e cila pritet të mbajë koncert afër konvikteve në veri të qytetit të Mitrovicës. Ardhja e ish-gruas së kriminelit serb, Arkan, shoqërohet me një kohë të tensioneve...

Ceca ofendon rëndë Kosovën, thotë se kaloi kufirin administrativ!

para 5 muajve - Bota Press

Këngëtarja serbe Ceca Ražnatović ka hyrë në Kosovë, përcjellë GazetaBlic.Ministri i Kulturës, Kujtim Gashi ditën e djeshme i ka bërë thirrje autoriteteve të Prishtinës të ndalojnë hyrjen e këngëtares në...

Ceca hyn në Kosovë, e bën të ditur vet këngëtarja serbe[Foto]

para 5 muajve - AlbPortali

Ditën e sotme, këngëtarja serbe, ish gruaja e kriminelit serb Arkan do mbajë një koncert në Mitrovicën veriore, saktësisht në Ploce, në ora 12. Ajo ka hyrë në Kosovë përkundër thirrjeve të Ministrisë së...

Dy zyrtarët e Listës Serbe që e priten Cecën në një restorant në Mitrovicë

para 5 muajve - Periskopi

Ceca ka arritur në Mitrovicë, e pritur në përcjelljen e Goran Rakic dhe Igor Simic, dy liderët e Listës Serbe për të kënduar në një koncert që përcillet me protestë ndaj taksës 100%. Ajo përkundër kërkesave...

Zbulohet sa para do marrë Ceca për koncertin në Mitrovicën Veriore?

para 5 muajve - Bota Press

Ditën e sotme, këngëtarja serbe, ish gruaja e kriminelit serb Tarakan do mbajë një koncert në Mitrovicën veriore, saktësisht në Ploce, në ora 12, shkruan GazetaBlic. Kjo ka ngjalur menjëherë reagime të...

Goditja që serbët e Kosovës ia dhanë Cecës pak para koncertit

para 5 muajve - Periskopi

Tashmë janë publikuar fotografitë e para nga vendi ku do të performojë këngëtarja serbe, Ceca – raporton Periskopi. Por, raportohet se interesimi i serbëve për ta ndjekur koncertin e saj është i vogël....

As 200 serbë s’mblidhen për ta përcjellë koncertin e Cecës

para 5 muajve - Bota Press

Jemi në vendin ku pritet të performojë këngëtarja serbe Ceca. Por, siç është parë nuk ka interesim të madh. As 200 persona nuk janë mbledhur në hapësirën ku koncerti i Cecës pritet të fillojë për 15 minuta....

Ceca arrinë në Kosovë ofendon rëndë

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Svetlana Raznatovic e njohur si Ceca, ka hyrë në Kosovë për të mbajtur një koncert në Mitrovicën e Veriut në përkrahje të serbëve, të cilët po protestojnë kundër taksës 100 për qind të vendosur nga Qeveria...

LAJMI I FUNDIT: Ceca hyn në Kosovë, e gatshme për koncertin

para 5 muajve - Pa censure

Svetlana Raznatovic e njohur si Ceca, ka hyrë në Kosovë për të mbajtur një koncert në Mitrovicën e Veriut në përkrahje të serbëve, të cilët po protestojnë kundër taksës 100 për qind të vendosur nga Qeveria...

Dalin fotografitë e para nga skena ku do të këndojë Ceca

para 5 muajve - Periskopi

Svetlana Ceca Razantovic është futur në Kosovë përmes pikës kufitare në Jarine njofton Radio Contact Plus. Ajo do të qëndrojë sot në Kosovë për një koncert i cili pritet të fillojë në ora 12:00 në pjesën...

Ceca hyn në Kosovë, e bën të ditur vet këngëtarja serbe[Foto]

para 5 muajve - Fakti Ditor

Ditën e sotme, këngëtarja serbe, ish gruaja e kriminelit serb Arkan do mbajë një koncert në Mitrovicën veriore, saktësisht në Ploce, në ora 12. Ajo ka hyrë në Kosovë përkundër thirrjeve të Ministrisë së...

Ceca publikon fotografi duke hyrë në Kosovë, ja si e quan kufirin

para 5 muajve - Periskopi

Këngëtarja serbe, Ceca ka treguar se është nisur për në Kosovë, për koncertin e paralajmëruar të mbahet sot nga ora 12:00 në Mitrovicën e Veriut. Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetet sociale,...

Ceca hyn në Kosovë përmes Jarinjës pa pikë problemi

para 5 muajve - Periskopi

Mediat serbe raportojnë se këngëtarja nga Serbia, Svetlana Ražnatoviç, e njohur si Ceca, ka kaluar pa asnjë problem pikën kufitare të Jarinjës. Koncertin e saj, ajo pritet ta mbajë afër konvikteve të studentëve...

Ceca sot në Kosovë – MPJ dhe MPB nuk tregojnë nëse i dhanë leje

para 5 muajve - Pa censure

Edhe këtë të shtune pritet një protestë e radhës nga serbët në veri të Mitrovicës për të kundërshtuar taksën 100 për qind të vendosur nga Qeveria e Kosovës ndaj produkteve serbe. Në këtë protestë është...

Ceca: Në Mitrovicë do të shkoj pa para -Ato nuk e zëvendësojnë lumturinë dhe buzëqeshjen

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Svetlana Ceca Raznatovic ka folur rreth koncertit që do ta mbajë sot në pjesën veriore të Mitrovicës. Ajo ka thënë se nuk ka frikë të shkojë në Kosovë dhe se beson që fëmijët në Kosovë nuk meritojnë të...

Luan Dibrani:Lejimi i Cecës në koncert përdhosje e gjakut për lirinë e Kosovë!

para 5 muajve - Bota Press

Lajmi se këngëtarja e njohur serbe Ceca Raznatoviq, bashkëshortja e Kriminelit Zheljko Razhnjatoviq – Arkan, do të  hyje në Kosovë qe  të mbajë një koncert në Mitrovicë të Kosovës është një  skandal? Ky...

Lejimi i Cecës në koncert përdhosje e gjakut për lirinë e Kosovë!

para 5 muajve - Bota Press

Lajmi se këngëtarja e njohur serbe Ceca Raznatoviq, bashkëshortja e Kriminelit Zheljko Razhnjatoviq – Arkan, do të  hyje në Kosovë qe  të mbajë një koncert në Mitrovicë të Kosovës është një  skandal? Ky...

Sa para do t’i marrë Ceca për koncertin sot në Mitrovicë? Tregon këngëtarja

para 5 muajve - Bota Press

Ditën e sotme, këngëtarja serbe, ish gruaja e kriminelit serb Tarkan do mbajë një koncert në Mitrovicën veriore, saktësisht në Ploce, në ora 12. Kjo ka ngjalur menjëherë reagime të shumta të njerëzve,...

Ceca në Kosovë – proteston kundër taksave me një koncert

para 5 muajve - KDPolitik

Edhe këtë të shtune pritet një protestë e radhës nga serbët në veri të Mitrovicës për të kundërshtuar taksën 100 për qind të vendosur nga Qeveria e Kosovës ndaj produkteve serbe. Në këtë protestë është...

Duket se koncerti i Cecës në veri mbahet sot, MPJ e MPB heshtin

para 5 muajve - Periskopi

Edhe këtë të shtune pritet një protestë e radhës nga serbët në veri të Mitrovicës për të kundërshtuar taksën 100 për qind të vendosur nga Qeveria e Kosovës ndaj produkteve serbe. Në këtë protestë është...

MPJ dhe MPB nuk tregojnë nëse i dhanë leje Cecës për koncert në Mitrovicë

para 5 muajve - Ekonomia Online

Edhe këtë të shtune pritet një protestë e radhës nga serbët në veri të Mitrovicës për të kundërshtuar taksën 100 për qind të vendosur nga Qeveria e Kosovës ndaj produkteve serbe. Në këtë protestë është...

Ceca sot në Kosovë – MPJ dhe MPB nuk tregojnë nëse i dhanë leje

para 5 muajve - Bota Press

Edhe këtë të shtune pritet një protestë e radhës nga serbët në veri të Mitrovicës për të kundërshtuar taksën 100 për qind të vendosur nga Qeveria e Kosovës ndaj produkteve serbe. Në këtë protestë është...

Deputetja nga Drenica kategorike kundër Cecës: Mos e lejoni të vjen në Kosovë!

para 5 muajve - Zhurnal

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës nga rajoni i Drenicës, Ganimete Musliu ka kërkuar nga institucionet përgjegjësetë vendit që mos ta lejojhnë hyrjen e këngëtares serbe, Ceca, nesër në Kosovë....

Deputetja Musliu: Mos e lejoni Cecën – gruan e kriminelit, që të hyjë në Kosovë

para 5 muajve - Klan Kosova

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu është shprehur kundër ardhjes së këngëtares serbe  Svetlana Raznatovic – Ceca në Kosovë. Musliu u ka bërë thirrje institucioneve që atë mos ta lënë të futet në vend,...

Kjo deputete kërkon që Ceca të mos lejohet të hyjë në Kosovë

para 5 muajve - OraInfo

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Ganimete Musliu ka kundërshtuar ardhjen e Cecës në Kosovë. Në një postim në Facebook , Musliu ka shkruar se ajo vjen vetëm për të promovuar urrejtje. “Në Kosovë nuk po...

Musliu: Mos lejoni që Ceca të hyjë në Kosovë

para 5 muajve - Gazeta Express

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga Partia Demokratike e Kosovës, Ganimete Musliu, ka reaguar për ardhjen e këngëtares nga Serbia, Ceca, në Mitrovicë të Veriut për të mbajtur koncert. Në një postim në...

Ganimete Musliu: Mos lejoni që Ceca të hyjë në Kosovë

para 5 muajve - Kallxo

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga Partia Demokratike e Kosovës, Ganimete Musliu, ka reaguar për ardhjen e këngëtares nga Serbia, Ceca, në Mitrovicë të Veriut për të mbajtur koncert. Në një postim në...

Ceca në Kosovë, thirrje të mos lejohet ardhja e saj

para 5 muajve - Gazeta Express

Ceca është njëra ndër këngët që pritet ta performojë në veri. Por duket se kjo mbetet vetëm dëshirë e këngëtares serbe dhe adhuruesve të saj. Institucionet e Kosovës, kanë paralajmëruar t’ia ndalojnë hyrën...

Taksa 100%, Ceca nesër me koncert në Mitrovicën e Veriut

para 5 muajve - Ina

Artistja e estradës serbe, Svetlana Raznatovic e njohur në publik si Cecado të mbajë nesër një koncert në Mitrovicën e veriut me fillim nga ora 12:00. Koncerti do të mbahet para konvikteve studentore në...

Deputetja nga Drenica kategorik kundër Cecës: Mos e lejoni të vjen në Kosovë!

para 5 muajve - AlbPortali

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës nga rajoni i Drenicës, Ganimete Musliu ka kërkuar nga institucionet përgjegjësetë vendit që mos ta lejojhnë hyrjen e këngëtares serbe, Ceca, nesër në Kosovë....

Ceca në Kosovë, thirrje të mos lejohet ardhja e saj

para 5 muajve - Tetova Sot

Ceca është njëra ndër këngët që pritet ta performojë në veri. Por duket se kjo mbetet vetëm dëshirë e këngëtares serbe dhe adhuruesve të saj. Institucionet e Kosovës, kanë paralajmëruar t’ia ndalojnë hyrën...

Nesër Ceca këndon në Mitrovicë, thotë se vetëm bashkimi e shpëton Serbinë!

para 5 muajve - RTV 21

Kosovën e viziton ish gruaja e Arkanit Këngëtarja serbe, Svetlana Raznatoviq e njohur në publik si Ceca, nesër do të mbaj koncert në Mitrovicë me fillim nga ora 12:00. Ky koncert është pjesë e protestave...

Deputetja e Kuvendit kërkon që Cecës mos ti lejohet hyrja në Kosovë

para 5 muajve - Pa censure

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga Partia Demokratike e Kosovës, Ganimete Musliu, ka reaguar për ardhjen e këngëtares nga Serbia, Ceca, në Mitrovicë të Veriut për të mbajtur koncert.Në një postim në Facebook...

Deputetja e Kuvendit kërkon që Cecës mos ti lejohet hyrja në Kosovë

para 5 muajve - Bota Press

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga Partia Demokratike e Kosovës, Ganimete Musliu, ka reaguar për ardhjen e këngëtares nga Serbia, Ceca, në Mitrovicë të Veriut për të mbajtur koncert.Në një postim në Facebook...

Deputetja nga Drenica kategorik kundër Cecës: Mos e lejoni të vjen në Kosovë!

para 5 muajve - Fakti Ditor

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës nga rajoni i Drenicës, Ganimete Musliu ka kërkuar nga institucionet përgjegjësetë vendit që mos ta lejojhnë hyrjen e këngëtares serbe, Ceca, nesër në Kosovë....

Ceca koncert në veri, ministri i Kulturës ka një thirrje për institucionet e sigurisë

para 5 muajve - Klan Kosova

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, ju ka bërë thirrje institucioneve të sigurisë që të kenë kujdes me rastin e paralajmërimit të koncertit në veri të Mitrovicës nga këngëtarja serbe,Svetlana...

Ganimete Musliu proteston: Ceca po vjen për të promovuar urrejtje

para 5 muajve - Periskopi

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës ka postuar në llogarinë e saj në Facebook në lidhje me ardhjen e këngëtares serbe të njohur si Ceca në veri të vendit, shkruan Periskopi. Me një fotografi ku...

Ceca nesër vjen në Kosovë, ja në cilin qytet do të këndoj

para 5 muajve - Zhurnal

Këngëtarja serbe, Svetlana Raznatovic e njohur në publik si ‘Ceca’ do të mbajë nesër një koncert në Mitrovicën e veriut me 8 dhjetor me fillim nga ora 12:00. Koncerti do të mbahet para konvikteve studentore...

Serbët protestojnë kundër Taksës, nesër u këndon edhe Ceca

para 5 muajve - Prive

Artistja e estradës serbe, Svetlana Raznatovic e njohur në publik si Ceca do të mbajë nesër një koncert në Mitrovicën e veriut me fillim nga ora 12:00. Koncerti do të mbahet para konvikteve studentore...

Flet Ceca vetëm pak orë para koncertit në Mitrovicë

para 5 muajve - Bota Press

Këngëtarja Ceca ka dhënë një intervistë për Telegrafin serb për koncertin që do të mbajë të nesërmen në Kosovë, saktësisht në Mitrovicë. Telegraf: Çfarë pritshmëri keni nga koncerti? Ceca: Si me çdo koncert...

Gruaja e Arkanit vjen në Kosovë për provokim

para 5 muajve - Albeu

Kryetari i Mitrovicë s, Agim Bahtiri, kishte thënë disa herë se këngëtarja e famshme botërore, Shakira, do të vijë në Mitrovicë dhe të performojë në ceremoninë e hapjes së urës mbi Ibër dhe ura do ta mbajë...

Ministri i Haradinajt bën thirrje që të ndalohet hyrja e Cecës në Kosovë

para 5 muajve - OraInfo

Ministri i Kulturës, , Kujtim Gashi u ka bërë thirrje organeve të sigurisë ta ndalojnë Cecën të hyjë në Kosovë. Gashi, i kontaktuar nga Gazeta Express nëse Ceca ka marrë leje nga dikasteri që e udhëheq,...

Ministri i Kulturës i bën thirrje organeve të sigurisë ta ndalojnë Cecën të hyjë në Kosovë

para 5 muajve - Gazeta Express

Ministri i Kulturës, Kujtim Gashi, i kontaktuar nga Gazeta Express nëse Ceca ka marrë leje nga dikasteri që e udhëheq për të mbajtë nesër koncert në veri të Mitovicës, tha se një gjë të tillë nuk e ka...

Tërbohet rrjeti: Këngëtarja serbe vjen për koncert në Kosovë

para 5 muajve - Tetova Sot

Këngëtarja serbe Ceca Raznatoviq do të mbajë koncert në Mitrovicë të Kosovës. Kështu ka bërë të ditur portali serb “Telegraf”, ku raportohet se koncerti do mbahet nesër në orën 12. Në prag të udhëtimit...

U premtua Shakira, në fund po vjen Ceca

para 5 muajve - Gazeta Express

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, kishte thënë disa herë se këngëtarja e famshme botërore, Shakira, do të vijë në Mitrovicë dhe të performojë në ceremoninë e hapjes së urës mbi Ibër dhe ura do ta mbajë...

Taksa, Ceca nesër me koncert në Mitrovicën e Veriut

para 5 muajve - Klan Kosova

Artistja e estradës serbe, Svetlana Raznatovic e njohur në publik si Cecado të mbajë nesër një koncert në Mitrovicën e veriut me fillim nga ora 12:00. Koncerti do të mbahet para konvikteve studentore në...

Caca nesër vjen në Kosovë, ja në cilin qytet do të këndoj

para 5 muajve - OraInfo

Këngëtarja serbe, Svetlana Raznatovic e njohur në publik si ‘Ceca’ do të mbajë nesër një koncert në Mitrovicën e veriut me 8 dhjetor me fillim nga ora 12:00. Koncerti do të mbahet para konvikteve studentore...

Deklarata e parë e Cecës për koncertin në Kosovë: Jam shumë e lumtur

para 5 muajve - Gazeta Express

Këngëtarja Ceca Raznatoviq, nesër më 8 dhjetor do të mbajë koncert në Mitrovicën e Veriut. Koncerti pritet të jetë pjesë e protestave kundër taksës 100% dhe në përkrahje të serbëve në Kosovë. "Fatmirësisht...

Ceca me koncert në Kosovë

para 5 muajve - Gazeta Express

Artistja serbe, Svetlana Raznatovic e njohur në publik si ‘Ceca’ do të mbajë nesër një koncert në Mitrovicën e veriut me fillim nga ora 12:00. Koncerti do të mbahet para konvikteve studentore në Mitrovicën...

Ceca bëhet gati për koncert në veri të Mitrovicës, thotë se nuk ka frikë nga ardhja në Kosovë

para 5 muajve - Lajmi.net

Ceca Raznatoviq do të mbajë koncert në veri të Mitrovicës të shtunën nga ora 12. Këngëtarja serbe Ceca Raznatoviq do të mbajë koncert në veri të Mitrovicës të shtunën nga ora 12, ka bërë të ditur portali...

U premtua Shakira, në fund po vjen Ceca

para 5 muajve - Republika

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, kishte thënë disa herë se këngëtarja e famshme botërore, Shakira, do të vijë në Mitrovicë dhe të performojë në ceremoninë e hapjes së urës mbi Ibër dhe ura do ta mbajë...

Ceca mund të përfundojë si Gjuriqi, ministri i Kulturës kërkon t’i ndalohet koncerti

para 5 muajve - Periskopi

Ministri i Kulturës, Kujtim Gashi, ka tregua nëse Ceca ka marrë leje nga dikasteri që e udhëheq, për të mbajtur nesër koncert në veri të Mitrovicës. Ai ka thënë se një gjë të tillë nuk e ka bërë këngëtarja...

Ministri i Kulturës u bën thirrje organeve të sigurisë ta ndalojnë Cecën të hyjë në Kosovë

para 5 muajve - Bota Press

Ministri i Kulturës, Kujtim Gashi, i kontaktuar nga Gazeta Express nëse Ceca ka marrë leje nga dikasteri që e udhëheq, për të mbajtur nesër koncert në veri të Mitrovicës, tha se një gjë të tillë nuk e...

Ceca bëhet gati për koncert në veri të Mitrovicës, thotë se nuk ka frikë nga ardhja në Kosovë

para 5 muajve - Fakti Ditor

Këngëtarja serbe Ceca Raznatoviq do të mbajë koncert në veri të Mitrovicës të shtunën nga ora 12, ka bërë të ditur portali serb “Telegraf”. Në prag të udhëtimit për në Kosovë, Ceca ka zbuluar pritshmëritë...

Ceca shumë e lumtur që nesër do të jetë në Kosovë: Fatmirësisht e shtuna më qëlloi e lirë

para 5 muajve - Periskopi

Këngëtarja Ceca Raznatoviq, nesër më 8 dhjetor do të mbajë koncert në Mitrovicën e Veriut. Koncerti pritet të jetë pjesë e protestave kundër taksës 100% dhe në përkrahje të serbëve në Kosovë. “Fatmirësisht...

Ceca vjen në veriun e Mitrovicës për të zbavitur protestuesit (Na fal Shakira)

para 5 muajve - Periskopi

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, kishte thënë disa herë se këngëtarja e famshme botërore, Shakira, do të vijë në Mitrovicë dhe të performojë në ceremoninë e hapjes së urës mbi Ibër dhe ura do ta mbajë...

U premtua Shakira, në fund po vjen Ceca

para 5 muajve - Bota Press

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, kishte thënë disa herë se këngëtarja e famshme botërore, Shakira, do të vijë në Mitrovicë dhe të performojë në ceremoninë e hapjes së urës mbi Ibër dhe ura do ta mbajë...

Ceca me koncert në Kosovë

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Artistja serbe, Svetlana Raznatovic e njohur në publik si ‘Ceca’ do të mbajë nesër një koncert në Mitrovicën e veriut me 8 dhjetor me fillim nga ora 12:00. Koncerti do të mbahet para konvikteve studentore...

Pensionistët protestojnë në veri

para 5 muajve - Klan Kosova

Pensionistët nga veriu i Kosovës sot do të protestojnë në Mitrovicën e Veriut për shkak të vendimit të autoriteteve kosovare taksën prej 100 përqind për mallrat nga Serbia dhe Bosnja e Hercegovina. Bëhet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK