http://kariera.mk

Ija e Besit mbështet studentët, u jep një mesazh të fortë

para 5 muajve - Albeu

Protesta e studentëve po merr përmasa të mëdha. Në mbështetje të tyre kanë dalë shumë personazhe të njohur të ekraneve shqiptare. Një ndër to është edhe Ija e Bes Kallakut e cila nëpërmjet një videoje...

Edhe moderatorja e njohur në protestë me studentët

para 5 muajve - Gazeta Express

Protestës së mijëra studentëve që është sot në ditën e katërt i është bashkuar sot dhe moderatorja e njohur Fatma Methasani. “Po ti po vjen?”, ka shkruar moderatorja duke shtuar #unejammestudentet”. Studentët...

Shfaqet Ija e Bes Kallakut, ka një mesazh për studentët

para 5 muajve - Gazeta Express

Ndërkohë që vendi zjen nga protesta studentore deh ka marë një mbështetje nga masa, në skenë shfaqet dhe një nga personazhet më të dashura, Ija e Bes Kallakut. Për një kohë gjyshja e famshme ishte kudo...

Nëna, protestuesit dhe shpresa

para 5 muajve - Gazeta Tema

Nga Çapajev Gjokutaj Një nënë nxjerr nga çanta e vet pako me ushqime dhe ua shpërndan studentëve protestues. Kjo është përmbajtja e videos që dje u bë virale. Popullariteti është i shpjegueshëm. Nëna që...

Nëna, protestuesit dhe shpresa

para 5 muajve - Java News

Nga Çapajev Gjokutaj Një nënë nxjerr nga çanta e vet pako me ushqime dhe ua shpërndan studentëve protestues. Kjo është përmbajtja e videos që dje u bë virale. Popullariteti është i shpjegueshëm. Nëna që...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK