http://kariera.mk

Gazetarja nxjerr bllof Kreshën: Tekstin e ka kopjuar

para 5 muajve - Albeu

E ftuar tek “Rudina”, gazetarja Dasara Karaiskaj ka thënë se pjesa e Mc Kreshës në këngën “Psikopatja jote” është e vjedhur. Duke komplimentuar Fifin, Dasara ishte e prerë për Kreshën , ndoshta edhe sepse...

Kënga “Psikopatja Jote” nga MC Kresha dhe Fifi, e huazuar?

para 5 muajve - Telegrafi

Këngëtarja Fifi dhe reperi MC Kresha kanë mahnitur publikun me paraqitjen e tyre këtë vit në festivalin “Kënga Magjike”. Kënga e tyre “Psikopatja jote” është pritur shumë mirë nga publiku, ndërsa në vetëm...

Pjesa e Mc Kreshës te bashkëpunimi me Fifin është e kopjuar, thotë moderatorja e njohur

para 5 muajve - Gazeta Express

Kënga e Fifit dhe MC Kreshës “Psikopatja jote” është një nga këngët më të pëlqyera të edicionit të 20 të “Kënga Magjike” dhe ndër më të klikuarat. Mirëpo e ftuar sot tek “Rudina”, gazetarja e njohur Dasara...

“Pjesa e Mc Kreshës tek bashkëpunimi me Fifin është e vjedhur”

para 5 muajve - Tetova Sot

Kënga e Fifit dhe MC Kreshës “Psikopatja jote” është një nga këngët më të pëlqyera të edicionit të 20 të “Kënga Magjike” dhe ndër më të klikuarat. Mirëpo e ftuar sot tek “Rudina”, gazetarja e njohur Dasara...

“Psikopatja jote” nga Fifi dhe Mc Kresha e kopjuar?

para 5 muajve - Lajmi.net

Fifi dhe Mc Kresha po konkurrojnë këtë vit në festivalin "Kënga Magjike". Fifi dhe Mc Kresha po marrin pjesë në këtë festival me këngën “Psikopatja jote”, shkruan lajmi.net. Kënga po cilësohet si favorite...

Mc Kresha me tekst të kopjuar në ‘Kënga Magjike’? Dasara tregon provat…

para 5 muajve - Mapo

“Psikopatja jote” tashmë është kthyer në refren për shumë persona dhe padiskutim një ndër këngët pretendente për të fituar edicionin e 20-të të Kënga Magjike. Dhe në natën e dytë gjysmëfinale, Fifi dhe...

Kënga e Fifit dhe e McKreshës e kopjuar?

para 5 muajve - Gazeta Express

Kënga "Psikopatja jote" e Fifit dhe reperi McKreshës ka patur mjaft sukses në edicionin e 20-të "Kënga Magjike". Por gazetarja Dasara Karaiskaj e ftuar ditën e sotme tek emisioni i moderatoresRudina Magjistari...

Kënga e Fifit dhe e McKreshës e kopjuar?

para 5 muajve - Gazeta Express

Kënga "Psikopatja jote" e Fifit dhe reperi McKreshës ka patur mjaft sukses në edicionin e 20-të "Kënga Magjike". Por gazetarja Dasara Karaiskaj e ftuar ditën e sotme tek emisioni i moderatoresRudina Magjistari...

Mc Kresha me tekst të kopjuar në ‘Kënga Magjike’? Dasara tregon provat, ai bën ‘Block’!

para 5 muajve - Tetova Sot

“Psikopatja jote” tashmë është kthyer në refren për shumë persona dhe padiskutim një ndër këngët pretendente për të fituar edicionin e 20-të të Kënga Magjike. Dhe në natën e dytë gjysmëfinale, Fifi dhe...

“Pjesa e Mc Kreshës tek bashkëpunimi me Fifin është e vjedhur”

para 5 muajve - Bota Press

Kënga e Fifit dhe MC Kreshës “Psikopatja jote” është një nga këngët më të pëlqyera të edicionit të 20 të “Kënga Magjike” dhe ndër më të klikuarat. Mirëpo e ftuar sot tek “Rudina”, gazetarja e njohur Dasara...

“Psikopatja jote” nga Fifi dhe Mc Kresha e kopjuar?

para 5 muajve - Fakti Ditor

Fifi dhe Mc Kresha po konkurrojnë këtë vit në festivalin “Kënga Magjike”. Fifi dhe Mc Kresha po marrin pjesë në këtë festival me këngën “Psikopatja jote”, shkruan lajmi.net. Kënga po cilësohet si favorite...

“Psikopatja jote” nga Fifi dhe Mc Kresha e kopjuar?

para 5 muajve - AlbPortali

Fifi dhe Mc Kresha po marrin pjesë në këtë festival me këngën “Psikopatja jote”, shkruan lajmi.net. Loading... Kënga po cilësohet si favorite për çmimin e parë, ndërsa ka arritur miliona klikime në kanalin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK