http://kariera.mk

Kush janë finalistët e Kënga Magjike 2018

para 5 muajve - Albeu

Vetëm pas pak fillon nata finale e “ Kënga Magjike ” ku do të ketë shumë surpriza por edhe do të shpallet fituesi i këtij viti, si dhe do shpërndahen shumë çmime të tjera. Këngëtarët që do të performojnë...

Sonte finalja e “Këngës Magjike” – këta janë emrat që garojnë për çmimin e parë

para 5 muajve - Prive

Sonte në Tiranë, mbahet edicioni i 20-të me radhë i festivalit prestigjioz shqiptar “Kënga Magjike”. Bordo.al, shkruan se janë zgjedhur 20 këngëtarë që kalojnë fazën finale, ndërsa sonte pritet të ndahen...

Me siguri disa prej të preferuarëve tuaj nuk i gjeni në këtë listë! Zbulohen 20 finalistët e Kënga Magjike 2018! [FOTO]

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Mbahet sonte në mbrëmje nata finale e edicionit të 20-të të “Kënga Mgjike”. Mësohet se janë përzgjedhur 20 këngëtarë që kalojnë në fazën finale, dhe siç kemi parë edhe në edicionet e kaluara krahas çmimit...

Zbulohen finalistët! Kush do të performojë dhe kush nuk arriti të kalonte dot në finalen e “Kënga Magjike 2018”

para 5 muajve - Blitz

Mbrëmjen e sotme do të mbahet finalja e madhe e “Kënga Magjike 2018” ku dhe do të shpallet fituesi i madh i edicionit të 20-të. Më datën 5 dhe 6 dhjetor u mbajtën 2 netët gjysmëfinale ndërsa sot do të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK