http://kariera.mk

Nuk kaloi në finale, Robert Aliaj quan ?artistë tallavaje? kolegët

para 5 muajve - Albeu

Robert Aliaj nuk kaloi dot në finale. Kjo sigurisht e ka bërë të ndihet keq artistin dhe kjo pa arsye. “Kjo këngë, që ishte absolutisht unike, absolutisht e veçantë, absolutisht me një mesazh për kohën,...

Protestoi me studentët, Robert Aliaj: Më skualifikuan nga ‘Kënga Magjike’ pasi…

para 5 muajve - Mapo

Artisti kontravers Robert Aliaj ishte dje personazhi më i komentuar në media për faktin se u fotografua me vajzën e tij Gala në mes të protestës të studentëve në rrugët kryesore të Tiranës, duke dhënë...

Nuk u fut në finalen e 'Këngës Magjike', Robert Aliaj flet me urrejtje ndaj këngëtarëve

para 5 muajve - Gazeta Express

Robert Aliaj ishte një nga pjesmarrësit në edicionin e 20 të “Kënga Magjike” ku pas një mungese të gjatë në muzikë, prezantoi këngën “Ah ku më hodhi Zoti”. Ky projekt i tij u komentua për vetë faktin që...

Nuk kaloi në finalen e “Këngës Magjike”, reagon Robert Aliaj: Sfidohemi nga mbretëria e tallavasë

para 5 muajve - Lajmi.net

Mbrëmë u mbajt nata e dytë gjysmëfinale e festivalit "Kënga Magjike". Robert Aliaj ishte në mesin e konkurrentëve në edicionin e sivjetmë të festivalit “Kënga Magjike”, shkruan lajmi.net. “Ah ku më hodhi...

Pas dështimit për të kaluar në natën finale të “Kënga Magjike”, reagon ashpër Robert Aliaj

para 5 muajve - Blitz

Robert Aliaj ishte një nga pjesmarrësit në edicionin e 20-të Kënga Magjike ku pas një mungese të gjatë në muzikë, prezantoi këngën “Ah ku më hodhi Zoti”. Ky projekt i tij u komentua për vetë faktin që...

Nuk kaloi në finalen e “Këngës Magjike”, reagon Robert Aliaj: Sfidohemi nga mbretëria e tallavasë

para 5 muajve - AlbPortali

Robert Aliaj ishte në mesin e konkurrentëve në edicionin e sivjetmë të festivalit “Kënga Magjike”, shkruan lajmi.net. Loading... “Ah ku më hodhi Zoti”, titullohej kënga me të cilën Aliaj konkurroi në edicionin...

I vdiq babai, këngëtari nuk e braktisi garën dhe sapo performoi në skenën e ‘Kënga Magjike’

para 5 muajve - Lajmi.net

Kreshnik Aliaj ka qenë konkurrenti i fundit në kategorinë e "New Artist". Këngëtari, Kreshnik Aliaj ka përmbyllur kategorinë e ‘New Artist’ me projektin e tij “Instagrami”, shkruan lajmi.net. Pas performancës,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK