http://kariera.mk

Përdoruesit e “Snapchat” do të ndihen më të sigurt pasi ta dëgjojnë këtë

para 6 muajve - Zhurnal

Aplikacioni popullor i shkëmbimit të mesazheve dhe fotografive ka prezantuar enkriptimin end-to-end në shërbimet e tyre. Snapchat e bëri këtë në përpjekje për të ndaluar interferimin e hakerave në fotografitë...

Përdoruesit e “Snapchat” do të ndihen më të sigurt pasi ta dëgjojnë këtë

para 6 muajve - Infokusi

Aplikacioni popullor i shkëmbimit të mesazheve dhe fotografive ka prezantuar enkriptimin end-to-end në shërbimet e tyre. Snapchat e bëri këtë në përpjekje për të ndaluar interferimin e hakerave në fotografitë...

Përdoruesit e “Snapchat” do të ndihen më të sigurt pasi ta dëgjojnë këtë

para 6 muajve - AlbPortali

Në vitin 2016, Amnesty International renditi Snapchat-in si njërën nga kompanitë që ndërmarrin më së paku veprime në privatësinë e mesazheve, transmeton lajmi.net. “The Telegraph” raportoi që më parë,...

Përdoruesit e “Snapchat” do të ndihen më të sigurt pasi ta dëgjojnë këtë

para 6 muajve - Tetova Sot

Aplikacioni popullor i shkëmbimit të mesazheve dhe fotografive ka prezantuar enkriptimin end-to-end në shërbimet e tyre. Snapchat e bëri këtë në përpjekje për të ndaluar interferimin e hakerave në fotografitë...

Përdoruesit e “Snapchat” do të ndihen më të sigurt pasi ta dëgjojnë këtë

para 6 muajve - Lajmi.net

Aplikacioni popullor i shkëmbimit të mesazheve dhe fotografive ka prezantuar enkriptimin end-to-end në shërbimet e tyre. Snapchat e bëri këtë në përpjekje për të ndaluar interferimin e hakerave në fotografitë...

Përdoruesit e “Snapchat” do të ndihen më të sigurt pasi ta dëgjojnë këtë

para 6 muajve - Gazeta Observer

Aplikacioni popullor i shkëmbimit të mesazheve dhe fotografive ka prezantuar enkriptimin end-to-end në shërbimet e tyre. Snapchat e bëri këtë në përpjekje për të ndaluar interferimin e hakerave në fotografitë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK