http://kariera.mk

Vetëvritet modelja që mori pjesë në videoklipin e këngëtarit shqiptar

para 5 muajve - Shekulli

Një nga bukuroshet që mori pjesë në klipin e fundit të këngëtarit shqiptar, i ka dhënë fund jetës, duke u vetëvrarë. Bëhet fjala për kaçurrelen bukuroshe që mori pjesë në videolkipin e këngës “Qikita”...

Gjendet e pajetë në shtëpi modelja e klipit të Majk, kreu vetëvrasje

para 5 muajve - Opinion

Me siguri të gjithë e keni fiksuar në mendje imazhin e modeles bukuroshe me kaçurrela, që shfaqet në klipin e reperit Majk, “Qikita”. Tashmë mësohet se, modelja serbe e quajtur Marija Çurçiç ka kryer vetëvrasje...

Modelja serbe e klipit të Majk, bën vetëvrasje

para 5 muajve - Lajm

Modelja serbe e quajtur Marija Çurçiç e cila është pjesë në klipin e reperit Majk, “Qikita” ka kryer vetëvrasje më 11 nëntor të 2018-ës. Pavarësisht se klipi i këngëtarit u publikua më 30 nëntor është...

Modelja serbe e klipit të Majk, bën vetëvrasje

para 5 muajve - Gazeta Express

Modelja serbe e quajtur Marija Çurçiç e cila është pjesë në klipin e reperit Majk, “Qikita” ka kryer vetëvrasje më 11 nëntor të 2018-ës. Pavarësisht se klipi i këngëtarit u publikua më 30 nëntor është...

Gjendet e pajetë modelja që mori pjesë në videoklipin e Majk

para 5 muajve - LajmiFundit

Pavarësisht se klipi i këngëtarit u publikua më 30 nëntor është e dukshme se, realizimi i tij është bërë muaj më parë, kur temperaturat ishin të larta. Media serbe “telegraf.rs” shkruan se, 25-vjecarja...

Misteret e vetëvrasjes së modeles në videoklipet shqiptare

para 5 muajve - Zhurnal

Ajo la përshtypje duke rënë në sy të shumëkujt me paraqitjen në klipin e Majk “Qikita”, i xhiruar gjatë verës e që nuk u publikua gjer me 30 Nëntor. Por, pak kush e dinte që vajza në “Qikita”, modele afro-serbe...

Misteret e vetëvrasjes së modeles në klipin e Majk-ut

para 5 muajve - GazetaBlic

Ajo la përshtypje duke rënë në sy të shumëkujt me paraqitjen në klipin e Majk “Qikita”, i xhiruar gjatë verës e që nuk u publikua deri më 30 Nëntor. Por, pak kush e dinte që vajza në “Qikita”, modele afro-serbe...

Ky është klipi i Majk-ut, ku mori pjesë modelja e cila u vetëvra

para 5 muajve - Insajderi

Modelja serbe 25-vjeçare e cila vetëvra  në shtëpinë e saj ishte protagoniste në  videoklipin të reperit të njohur shqiptar  Majk “Qikita”. Shkaku i vetëvrasjes ende nuk është bërë i ditur, mendohet se...

Modelja serbe e klipit të Majk, bën vetëvrasje

para 5 muajve - Periskopi

Modelja serbe e quajtur Marija Çurçiç e cila është pjesë në klipin e reperit Majk, “Qikita” ka kryer vetëvrasje më 11 nëntor të 2018-ës. Pavarësisht se klipi i këngëtarit u publikua më 30 nëntor është...

Modelja e klipit të Majk kryen vetëvrasje, gjendet e pajetë në shtëpi

para 5 muajve - Insajderi

Modelja serbe e quajtur Marija Çurçiç e cila është pjesë në klipin e reperit Majk, “Qikita” ka kryer vetëvrasje më 11 nëntor të 2018-s Pavarësisht se klipi i këngëtarit u publikua më 30 nëntor është e...

Misteret e vetëvrasjes së modeles në klipin e Majk-ut

para 5 muajve - Gazeta Observer

Ajo la përshtypje duke rënë në sy të shumëkujt me paraqitjen në klipin e Majk “Qikita”, i xhiruar gjatë verës e që nuk u publikua deri më 30 Nëntor. Por, pak kush e dinte që vajza në “Qikita”, modele afro-serbe...

Misteret e vetëvrasjes së modeles në videoklipet shqiptare

para 5 muajve - Lajmi.net

Ajo la përshtypje duke rënë në sy të shumëkujt me paraqitjen në klipin e Majk “Qikita”, i xhiruar gjatë verës e që nuk u publikua gjer me 30 Nëntor. Por, pak kush e dinte që vajza në “Qikita”, modele afro-serbe...

Misteret e vetëvrasjes së modeles në videoklipet shqiptare

para 5 muajve - Prive

Ajo la përshtypje duke rënë në sy të shumëkujt me paraqitjen në klipin e Majk “Qikita”, i xhiruar gjatë verës e që nuk u publikua gjer me 30 Nëntor. Por, pak kush e dinte që vajza në “Qikita”, modele afro-serbe...

Misteret e vetëvrasjes së modeles në videoklipet shqiptare

para 5 muajve - AlbPortali

Por, pak kush e dinte që vajza në “Qikita”, modele afro-serbe me nënën nga Kongo nuk jetonte më. Marija Curcic, 25 vjeçare ka vravë veten me 11 Nëntor kur është gjendur e varur me një rrip të përdorur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK