http://kariera.mk

Digjet banesa në Shkodër, vdes 80-vjeçarja (EMRI & FOTO)

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Zjarri që ra në orët e para të mëngjesit të sotëm në një banesë në qytetin e Shkodrës i ka marrë jetën një të moshuare. Mësohet se Laje Betja, 80 vjeçe humbi jetën në ngjarjen e rëndë që ndodhi në rrugicën...

Shkodër, zjarr në një banesë. Vdes e moshuara

para 6 muajve - Top Channel

Një e moshuar ka humbur jetën si pasojë e një zjarri në banesën e saj. Mësohet se zjarri ka rënë në një banesë në “Rrugicën e Koplikëve”, ndërsa viktima është Zyra Mehja, 85-vjeçe. E moshuara 85 vjecare...

Zjarr në banesë, asfiksohet dhe gjen vdekjen e moshuara në Shkodër

para 6 muajve - Vizion Plus

Nje e moshuar humbi jeten pasi banesa ku jetonte u perfshi nga flaket në Shkodër. Ngjarja ndodhi, paraditen e kësaj të premteje ne rrugen e njohur si e “Koplikëve”. Viktima, e moshes rreth 80 vjece, mesa...

E rëndë: Digjet banesa, vdes 80-vjeçarja

para 6 muajve - Gazeta Observer

Foto ilustrim Zjarri që ra në orët e para të mëngjesit të sotëm në një banesë në qytetin e Shkodrës i ka marrë jetën një të moshuare. Mësohet se Laje Betja, 80-vjeçe humbi jetën në ngjarjen e rëndë që...

Jetonte vetëm, e moshuara shkrumbohet brenda banesës në Shkodër

para 6 muajve - Koha Jone

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Shkodër, ku një zonjë e moshuar është djegur brenda banesës ku jetonte dhe ka ndërruar jetë. E moshuara është identifikuar si Laje Bejtja dhe jetonte vetëm në shtëpinë...

Iu dogj banesa, ja kush është e moshuara që humbi jetën

para 6 muajve - Shekulli

Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në qytetin e Shkodrës, ku një grua ka humbur jetën pasi banesa ku ajo jetonte u përfshi nga flakët. Ngjarja është shënuar në rrugicën e njohur si e “Koplikëve”,...

Digjet banesa, vdes e moshuara

para 6 muajve - RTV 21

Banesa u përfshi nga flakët në orët e para të mëngjesit Një grua humbi jetën, pasi banesa ku jetonte u përfshi nga flakët në orët e para të mëngjesit. Ngjarja është shënuar në rrugicën e njohur si e Koplikëve...

E rëndë në Shkodër, digjet banesa vdes një grua

para 6 muajve - Shekulli

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër, ku një grua ka humbur jetën pasi banesa e saj ku jetonte u përfshi nga flakët në orët e para të mëngjesit. Ngjarja është shënuar në rrugicën e njohur si e Koplikëve në qytetin e Shkodrës.

Shkodër, digjet banesa, e moshuara ndërron jetë

para 6 muajve - Opinion

Një grua humbi jetën pasi banesa ku jetonte u përfshi nga flakët në orët e para të mëngjesit. Ngjarja është shënuar në rrugicën e njohur si rruga e Koplikëve në qytetin e Shkodrës. Viktima është Laje Betja...

E FUNDIT/ Tragjike! Digjet brenda shtëpisë gruaja në Shkodër

para 6 muajve - Albeu

Orët e para të mëngjesit të sotëm, ka ndodhur një ngjarje e rëndë në qytetine Shkodrës, ku siç raportohet si pasojë e një zjarri të rënë në banesë ka humbur jetën një grua. Ngjarja ka ndodhur në në rrugicën...

E RËNDË në Shkodër, gruaja e moshuar digjet brenda në banesënN

para 6 muajve - Gazeta Express

Një grua humbi jetën pasi banesa ku jetonte u përfshi nga flakët në orët e para të mëngjesit. Ngjarja është shënuar në rrugicën e njohur si e Koplikëve në qytetin e Shkodrës.

E rëndë në Shkodër/ Digjet banesa, vdes një grua

para 6 muajve - Sot News

Një grua humbi jetën pasi banesa ku jetonte u përfshi nga flakët në orët e para të mëngjesit. Ngjarja është shënuar në rrugicën e njohur si e Koplikëve në qytetin e Shkodrës.

Shkrumbohet brenda shtëpisë gruaja në Shkodër

para 6 muajve - LajmiFundit

Orët e para të mëngjesit të sotëm, ka ndodhur një ngjarje e rëndë në qytetine Shkodrës, ku siç raportohet si pasojë e një zjarri të rënë në banesë ka humbur jetën një grua. Ngjarja ka ndodhur në në rrugicën...

Shkodër, digjet banesa, vdes një grua

para 6 muajve - Koha Jone

Një grua humbi jetën pasi banesa ku jetonte u përfshi nga flakët në orët e para të mëngjesit. Ngjarja është shënuar në rrugicën e njohur si e Koplikëve në qytetin e Shkodrës.

Shkrumbohet banesa në Shkodër, ndërron jetë 80-vjeçarja

para 6 muajve - Java News

Një grua humbi jetën pasi banesa ku jetonte u përfshi nga flakët në orët e para të mëngjesit. Ngjarja është shënuar në rrugicën e njohur si e Koplikëve në qytetin e Shkodrës. Policia bën të ditur se si...

Iu dogj banesa, ja kush është e moshuara që humbi jetën

para 6 muajve - Gazeta Observer

Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në qytetin e Shkodrës, ku një grua ka humbur jetën pasi banesa ku ajo jetonte u përfshi nga flakët. Ngjarja është shënuar në rrugicën e njohur si e “Koplikëve”,...

Zjarri kaplon një banesë në Shkodër

para 6 muajve - Arbresh

Një e moshuar ka humbur jetën si pasojë e një zjarri në banesën e saj. Mësohet se zjarri ka rënë në një banesë në “Rrugicën e Koplikëve”, ndërsa viktima është Zyra Mehja, 85-vjeçe shkruan TopChannel E...

Tjetër ngjarje e rëndë në Shkodër

para 6 muajve - LajmiFundit

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër. Një grua humbi jetën pasi banesa ku jetonte u përfshi nga flakët në orët e para të mëngjesit. Ngjarja është shënuar në rrugicën e njohur si e Koplikëve...

E rëndë në Shkodër, banesa përfshihet nga flakët, digjet brenda e moshuara

para 6 muajve - Gazeta Telegraf

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Shkodrës pasi banesa ku jetonte një e moshuar është përfshirë nga flakët. Sipas burimeve mesohet se një e moshur që jetonte e vetme në këtë banesë ka humbur...

Digjet banesa, vdes një grua

para 6 muajve - Gazeta Observer

Një grua humbi jetën pasi banesa ku jetonte u përfshi nga flakët në orët e para të mëngjesit. Ngjarja është shënuar në rrugicën e njohur si e Koplikëve në qytetin e Shkodrës.

Humbi jetën pas shembjes së strehës së karburantit, detaje nga aksidenti fatal (Emri)

para 6 muajve - Shekulli

Një ngjarje e rëndë u regjistrua pasditen e sotme në Shkodër, ku një person ka humbur jetën pasi streha e karburantit u shemb nga ngarkesa e dëborës së rënë. Mësohet se viktima ishte punonjës i karburantit...

Shembet karburanti në Shkodë, vdes puntori

para 6 muajve - Vizion Plus

Një ngjarje e rëndë është shënuar në hyrje të qytetit të Shkodres, ku shembja e tavanit të nje karburanti, la te vdekur nje 53 vjeçar me inicialet T.L. Pesha e dëborës siç duket ka qene shkak i rënies...

Vdes 53-vjeçari nga shembja e çatisë me borë, reagon MM

para 6 muajve - Vizion Plus

Ministria e Mbrojtjes, e cila përmes Drejtorisë së Përgjithshme të Emergjencave Civile, pas ngjarjes së ndodhur pasditen e kësaj të enjtje ë Shkodër, u bën thirrje të gjithë subjekteve private, banorëve...

Dëbora shemb strehën e një karburanti, një i vdekur

para 6 muajve - Zhurnal

Reshjet e borës kanë sjellë viktimën e parë Në hyrje të qytetit të Shkodrës, bora ka shembur strehën e një karburanti, ku si pasojë një person ka humbur jetën. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe...

Shembet karburanti i “Gega Oil”, vdes puntori

para 6 muajve - Vizion Plus

Një ngjarje e rëndë është shënuar në hyrje të qytetit të Shkodres, ku shembja e tavanit të karburantit “Gega Oil”, la te vdekur nje 53 vjeçar me inicialet T.L. Pesha e dëborës siç duket ka qene shkak i...

Dëbora shemb dy karburante në Shkodër, vdes një punonjës (EMRI)

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Moti i keq ka shkaktuar viktimën e parë në Shqipëri dhe ai është punonjësi i një pike karburanti në Shkodër. Mësohet se Tonin Loci ka ndërruar jetë, pasi është zënë poshtë nga streha e karburantit, që...

Shembja e çatisë nga bora ku humbi jetën një person, reagon ministria e Mbrojtjes

para 6 muajve - Sot News

Pas ngjarjes së rëndë në Shkodër, ku tavani i një karburanti u shemb nga pesha e dëborës dhe për pasojë mbeti i vdekur një person, ka reaguar ministria e Mbrojtjes. Ministria e Mbrojtjes u bën apel banorëve...

Dëbora merr një jetë në Shkodër, “Emergjencat”: Pastroni çatitë!

para 6 muajve - Java News

Ministria e Mbrojtjes, përmes Drejtorisë së Përgjithshme të Emergjencave Civile, duke marrë shkas nga ngjarja e rëndë e ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Shkodrës, ku u shemb streha e një pike karburanti,...

E frikshme/ Bora shemb strehën e karburantit, vdes punonjësi

para 6 muajve - Albeu

Moti i kaq ka përfshirë gjithë vendin këto ditë të ftohta dimri. Reshjet e dendura të borës kanë sjellë viktimën e parë në Shkodër. Në hyrje të qytetit të Shkodrës , bora ka shembur strehën e një karburanti...

Bora shemb çatinë, ndërron jetë punonjësi

para 6 muajve - GazetaBlic

Një incident i rëndë ka ndodhur sot si pasojë e motit të keq në qytetin e Shkodrës. Bora ka shembur çatinë e karburantit në hyrje të Shkodrës dhe çatia ka zënë brenda punonjësin. Mësohet se ka humbur jetën shtetasi T.L./tch/

Shembet karburanti, vdes 47-vjeçari në Shkodër

para 6 muajve - Java News

Shembja e një karburanti i ka kushtuar jetën një 47-vjeçari. Ngjarja e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Shkodër. Viktima është T.L, 47-vjeç. Grupi hetimor ka nisur punën për të zbardhur ngjarjen. /a.r

Bora shemb çatinë e karburantit, vdes punonjësi

para 6 muajve - Top Channel

Një incident i rëndë ka ndodhur si pasojë e motit të keq në qytetin e Shkodrës. Bora ka shembur çatinë e karburantit në hyrje të Shkodrës dhe çatia ka zënë brenda punonjësin. Mësohet se ka humbur jetën shtetasi T.L. Top Channel

Shembja e çatisë merr jetën e një punëtori në Shqipëri

para 6 muajve - Koha.net

Një incident i rëndë ka ndodhur sot si pasojë e motit të keq në qytetin e Shkodrës, transmeton TCH. Bora ka shembur çatinë e karburantit në hyrje të Shkodrës dhe çatia ka zënë brenda punonjësin. Mësohet...

E rëndë, dëbora shemb strehën e një karburanti, humb jetën një person

para 6 muajve - Shekulli

Moti i keq dhe reshjet e dendura të dëborës kanë shkaktuar viktimën e parë në Shkodër. Deri më tani mësohet se reshjet e dendura të dëborës, të cilat janë grumbulluar mbi strehën e një karburanti kanë...

Shembet çatia e karburantit nga bora, shkodrani humb jetën

para 6 muajve - Gazeta Express

Si pasojë e reshjeve të mëdha të borës ka ardhur edhe viktima e parë në Shkodër. Mësohet se në hyrje të qytetit të Shkodrës, bora ka shembur strehën e një karburanti, ku si pasojë një person ka humbur...

Dëbora shemb strehën e karburantit në Shkodër, vdes punonjësi (EMRI)

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Moti i keq ka shkaktuar viktimën e parë në Shqipëri dhe ai është punonjësi i një pike karburanti në Shkodër. Mësohet se Tonin Loci ka ndërruar jetë, pasi është zënë poshtë nga streha e karburantit, që...

Dëbora shemb strehën e një karburanti, humb jetën një person në Shkodër

para 6 muajve - Vizion Plus

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të enjtje në Shkodër ku një person  ka humbur jetën si pasojë e rënies së strehës së një karburanti për shkak të shkak të rëndesës së dëborës. Viktima e...

E rëndë në Shkodër/ Bora shemb strehën e karburantit, humb jetën një person

para 6 muajve - Sot News

Reshjet e borës kanë sjellë viktimën e parë. Në hyrje të qytetit të Shkodrës, bora ka shembur strehën e një karburanti, ku si pasojë një person ka humbur jetën.

E FUNDIT/ Dëbora shemb strehën e një karburanti, ka viktima

para 6 muajve - Opinion

Reshjet e borës kanë sjellë viktimën e parë. TV Ora news raporton se në hyrje të qytetit të Shkodrës, bora ka shembur strehën e një karburanti, ku si pasojë një person ka humbur jetën. Vijon…

Bora shemb çatinë e karburantit, humb jetën punonjësi

para 6 muajve - LajmiFundit

Një incident i rëndë ka ndodhur si pasojë e motit të keq në qytetin e Shkodrës. Bora ka shembur çatinë e karburantit në hyrje të Shkodrës dhe çatia ka zënë brenda punonjësin. Mësohet se ka humbur jetën shtetasi T.L.

Shembet çatia e karburantit nga bora, shkodrani humb jetën

para 6 muajve - Gazeta Observer

Si pasojë e reshjeve të mëdha të borës ka ardhur edhe viktima e parë në Shkodër. Mësohet se në hyrje të qytetit të Shkodrës, bora ka shembur strehën e një karburanti, ku si pasojë një person ka humbur...

Bora shemb çatinë e karburantit, vdes punonjësi

para 6 muajve - Sovrani

Një incident i rëndë ka ndodhur si pasojë e motit të keq në qytetin e Shkodrës. Bora ka shembur çatinë e karburantit në hyrje të Shkodrës dhe çatia ka zënë brenda punonjësin. Mësohet se ka humbur jetën...

Shembja e çatisë merr jetën e një punëtori në Shqipëri

para 6 muajve - Ekonomia Online

Një incident i rëndë ka ndodhur sot si pasojë e motit të keq në qytetin e Shkodrës, transmeton TCH. Bora ka shembur çatinë e karburantit në hyrje të Shkodrës dhe çatia ka zënë brenda punonjësin. Mësohet...

Bora shemb çatinë, vdes punonjësi

para 6 muajve - KosovaPress

Bora ka shembur çatinë e karburantit në hyrje të Shkodrës dhe çatia ka zënë brenda punonjësin. Mësohet se ka humbur jetën shtetasi T.L./TCh/ Temat: bora shembje çati Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK