http://kariera.mk

“Babai në gjendje të rëndë, kërkojmë një helikopter”, apeli i qytetarit nga Kukësi

para 5 muajve - Shekulli

Jetmir Rexhmati, nga fshati Tërshenë i Kukësit bën apel për ndihmë pasi babai i tij ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore si pasojë e gripit. Ai është shprehur gjatë një telefonate se fshati ka një...

"Jemi të bllokuar, babai është në gjendje të rëndë", qytetari bën apel për ndihmë

para 5 muajve - Albeu

Jetmir Odmati nga fshati Tërshenë i Kukësit bën apel për ndihmë pasi babai i tij ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore si pasojë e gripit. Ai është shprehur gjatë një telefonate se fshati ka një qendër...

1 metër dëborë, i riu në Kukës kërkon ndihmë urgjente: Babai është shumë sëmurë

para 5 muajve - LajmiFundit

Jetmir Odmati nga fshati Tërshenë i Kukësit bën apel për ndihmë pasi babai i tij ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore si pasojë e gripit. Ai është shprehur gjatë një telefonate se fshati ka një qendër...

‘Babai në gjendje të rëndë, kërkojmë një helikopter’, apeli i qytetarit nga Kukësi

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Jetmir Rexhmati nga fshati Tërshenë i Kukësit bën apel për ndihmë pasi babai i tij ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore si pasojë e gripit. Ai është shprehur gjatë një telefonate se fshati ka një qendër...

Banorët e fshatrave të thellë të Kukësit apel therës: Kemi ushqime dhe për 2 ditë!

para 5 muajve - Koha Jone

Prej më shumë se 10 ditësh banorët e fshatrave të thellë të Kukësit janë bllokuar nga dëbora. Rezervat e ushqimeve po i mbarojnë çdo familjeje, ndërsa ata i bëjnë thirrje për ndihmë autoriteteve shqiptare....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK