http://kariera.mk

Çdo mashkull e ka një grua që nuk do ta harrojë kurrë

para 6 muajve - Klan Kosova

Në jetën e secilit njeri ka një grua, për ta kujtuar gjithmonë me butësi dhe ngrohtësi dhe me një trishtim të pakuptueshëm. Dhe kjo, pavarësisht nga fakti se ajo ka qenë në një martesë e lumtur për disa...

Çdo mashkull e ka një grua që nuk do ta harrojë kurrë

para 6 muajve - Bota.al

Në jetën e secilit njeri ka një grua, për ta kujtuar gjithmonë me butësi dhe ngrohtësi dhe me një trishtim të pakuptueshëm. Dhe kjo, pavarësisht nga fakti se ajo ka qenë në një martesë e lumtur për disa...

Pse femrat tërhiqen nga burrat e martuar? Dilemë e madhe!

para 6 muajve - Tetova Sot

Ekzistojnë shumë arsye pse burrat mashtrojnë të dashurat dhe gratë e tyre dhe po aq shumë arsye pse dikush tërhiqet nga një burrë i martuar. Dilemë e madhe, që ende nuk ka një përgjigje të saktë. Mesa...

Pse burrat e martuar nuk i lënë gratë e tyre për dashnoret? Flasin ekspertët!

para 6 muajve - Tetova Sot

Nëse keni krijuar një lidhje me një burrë të martuar, në këtë artikull ekspertët kanë sqaruar arsyet pse ata nuk i lënë gratë për dashnoret e tyre. Statistikat tregojnë se shumica dërrmuese e burrave nuk...

4 rrëfimet e femrave që kanë tradhtuar burrat e tyre. Zbuloni arsyet!

para 6 muajve - Tetova Sot

Ja disa nga rrëfimet e sinqerta të femrave që kanë tradhtuar burrat e tyre. Sipas intv.al ja disa nga arsyet që i kanë çuar ato të shkojnë drejt tradhtisë: 1.  Burrin e kisha  si shokun e dhomës sime Njëra...

Tradhtia e rrallë, burri shkon me vjehrrin

para 6 muajve - Koha.mk

Alexandra Bittencour, pas 4 vite martesë me Henry Edward, ka zbuluar se bashkëshorti e tradhtonte. Por, gjëja më e habitshme ishte se burri i saj kishte një marrëdhënie të fshehtë jo me një femër tjetër,...

10 të vërtetat mbi tradhtinë gjatë martesës

para 6 muajve - Ekonomia Online

A e dini se ekzistojnë tri shenja dalluese tek partnerët që tradhtojnë partnerët e tyre? A e dini se femrat të cilat fitojnë më pak se partnerët e tyre janë më pak të predispozuara të tradhtojnë, në krahasim...

Divorci, evolucioni dhe ritualet e çuditshme të shkurorëzimit në histori

para 6 muajve - Lexo

Njerëzit janë të ndryshëm në gjithë botën. Por nëse ka diçka që është konstante në çdo vend, ato janë martesat e palumtura. Pavarësisht nëse ndodh për arsye romantike ose fetare (apo të dyja bashkë), vjen...

Divorci, evolucioni dhe ritualet e çuditshme të shkurorëzimit në histori

para 6 muajve - Opinion

Njerëzit janë të ndryshëm në gjithë botën. Por nëse ka diçka që është konstante në çdo vend, ato janë martesat e palumtura. Pavarësisht nëse ndodh për arsye romantike ose fetare (apo të dyja bashkë), vjen...

Burri tradhton gruan me vjehrrin

para 6 muajve - OraInfo

Një tradhtia e rrallë ka ndodhur në angli, ku burri ka shkuar me vjehrrin. Alexandra Bittencour, pas 4 vjet martesë me Henry Edëard, ka zbuluar se bashkëshorti e tradhtonte. Por, gjëja më e habitshme ishte...

Pse tradhtojnë femrat?

para 6 muajve - Klan Kosova

Ka një mal me arsye të cilat mund t’i shtyjnë femrat drejt tradhtisë në një marrëdhënie dashurore. Pse tradhtojnë femrat? Motivet  janë të ndryshme, nga dëshira për t’u ndjerë të vlerësuara e deri tek...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK