http://kariera.mk

A mundet një mashkull dhe një femër të jenë miq? Studiuesit tregojnë si qëndron e vërteta

para 6 muajve - GazetaBlic

Kjo është ndoshta një nga pyetjet më të diskutueshme që prej shumë e shumë kohësh. Pa marrë parasysh se sa ju përpiqeni të ndani një mik nga një i dashur, gjithmonë ekziston një pikëpyetje nga njerëzit...

A mundet një burrë dhe një grua të jenë miq? Studiuesit tregojnë si qëndron e vërteta

para 6 muajve - Gazeta Observer

Kjo është ndoshta një nga pyetjet më të diskutueshme që prej shumë e shumë kohësh. Pa marrë parasysh se sa ju përpiqeni të ndani një mik nga një i dashur, gjithmonë ekziston një pikëpyetje nga njerëzit...

A mundet një burrë dhe një grua të jenë miq? Studiuesit tregojnë si qëndron e vërteta

para 6 muajve - Lajm

Kjo është ndoshta një nga pyetjet më të diskutueshme që prej shumë e shumë kohësh. Pa marrë parasysh se sa ju përpiqeni të ndani një mik nga një i dashur, gjithmonë ekziston një pikëpyetje nga njerëzit...

A mundet një burrë dhe një grua të jenë miq? Studiuesit tregojnë si qëndron e vërteta

para 6 muajve - Lajmi.net

Kjo është ndoshta një nga pyetjet më të diskutueshme që prej shumë e shumë kohësh. Pa marrë parasysh se sa ju përpiqeni të ndani një mik nga një i dashur, gjithmonë ekziston një pikëpyetje nga njerëzit...

A mundet një burrë dhe një grua të jenë miq? Studiuesit tregojnë si qëndron e vërteta

para 6 muajve - Lexo

Kjo është ndoshta një nga pyetjet më të diskutueshme që prej shumë e shumë kohësh. Pa marrë parasysh se sa ju përpiqeni të ndani një mik nga një i dashur, gjithmonë ekziston një pikëpyetje nga njerëzit...

A mundet një burrë dhe një grua të jenë miq? Studiuesit tregojnë si qëndron e vërteta

para 6 muajve - AlbPortali

Pa marrë parasysh se sa ju përpiqeni të ndani një mik nga një i dashur, gjithmonë ekziston një pikëpyetje nga njerëzit lidhur me shokët tuaj të gjinisë së kundërt. Shkencëtarët kanë pasur disa pikëpyetje...

A mundet një burrë dhe një grua të jenë miq? Studiuesit tregojnë të vërtetën

para 6 muajve - Ekonomia Online

Kjo është ndoshta një nga pyetjet më të diskutueshme që prej shumë e shumë kohësh. Pa marrë parasysh se sa ju përpiqeni të ndani një mik nga një i dashur, gjithmonë ekziston një pikëpyetje nga njerëzit...

A mundet një burrë dhe një grua të jenë miq

para 6 muajve - Arbresh

Kjo është ndoshta një nga pyetjet më të diskutueshme që prej shumë e shumë kohësh. Pa marrë parasysh se sa ju përpiqeni të ndani një mik nga një i dashur, gjithmonë ekziston një pikëpyetje nga njerëzit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK