http://kariera.mk

Hapen 803 vende pune në administratë, ja si të aplikoni

para 5 muajve - Koha Jone

Prezantohet platforma online për punësimin e studentëve ekselentë, një premtim ky i kryeministrit Edi Rama në dhjetor të vitit të kaluar kur studentët nisën protestat për kushte më të mira akomoduese dhe...

Hapen 803 vende pune në administratë, ja si të aplikoni

para 5 muajve - Albeu

Prezantohet platforma online për punësimin e studentëve ekselentë, një premtim ky i kryeministrit Edi Rama në dhjetor të vitit të kaluar kur studentët nisën protestat për kushte më të mira akomoduese dhe...

Platformë për punësimin e studentëve, Rama: Garë e pastër!

para 5 muajve - Zhurnal

Tiranë, 11 janar - Kryeministri Edi Rama ka prezantuar platformën për punësimin e studentëve ekselentë. Rama bëri me dije se prioritet për t’u punësuar kanë studentët me mesatare më të lartë. Ai sqaroi...

Punësimi i ekselentëve, thirrja e dytë në muajt gusht-shtator

para 5 muajve - Java News

Aplikimi që nis prej ditës së sotme në platformën e punësimit të studentëve ekselentë në administratën shtetërore, do të zgjatë një muaj deri në 10 shkurt. Studentët duhet të jenë të vëmendshëm për afatet...

Platformë për punësimin e studentëve, Rama: Garë e pastër!

para 5 muajve - Top Channel

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar platformën për punësimin e studentëve ekselentë. Rama bëri me dije se prioritet për t’u punësuar kanë studentët me mesatare më të lartë. Ai sqaroi se fillimisht do të...

Rama: Arsimi i lartë në Shqipëri ka probleme

para 5 muajve - Klan Kosova

Në prezantimin e platformës së punësimit të studentëve ekselentë, kryeministri Edi Rama tha se ka ikur koha kur në Universitet futeshin pa meritë. Kreu i qeverisë tha se edhe sikur të jetë djali i tij,...

Ekselentët nisin punë në administratë! Rama shpjegon pse Gregu (i tij) nuk fitoi universitet

para 5 muajve - Gazeta Express

Studentët e ekselencës me mesatare mbi 9, do të kenë mundësi të punësohen në administratë. Një platformë e re online për tu marrë vetëm me aplikimet e studentëve, u prezantua këtë të premte nga kryeministri...

Rama: Djali im nuk kapi Universitet se s?kishte mik

para 5 muajve - Albeu

Në prezantimin kreu i qeverisë, Edi Rama tha se edhe sikur të jetë djali i tij nëse nuk ka rezultatet e duhura nuk mund të fitojë shkollën para një studenti më të mirë. Rama tregoi një detaj për djalin...

Rama: Studentët duan gjëra që nuk bëhen kurrë, 800 vende pune për ekselentët

para 5 muajve - Vizion Plus

Kryeministri Edi Rama deklaroi se ngujimi i studentëve në fakultete po bëhet pengesë për zhvillimin e orëve të mësimit. Gjatë prezantimit të “Platformës së punësimit të studentëve ekselentë”, Rama tha...

Platformë për punësimin e studentëve, Rama: Garë e pastër

para 5 muajve - Koha Jone

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar platformën për punësimin e studentëve ekselentë. Rama bëri me dije se prioritet për t’u punësuar kanë studentët me mesatare më të lartë. Ai sqaroi se fillimisht do të...

Rama: Studentët ekselentë punë në administratë, tepsia mori fund!

para 5 muajve - Koha Jone

Kryeministri Rama në prezantimin e “Platformës së punësimit të studentëve ekselentë” në administratë u shpreh se ka ikur koha kur punësimet bëheshin përmes tepsisë së vjetër. Ai mes tjerash tha se të gjithë...

Nxitoni të aplikoni: Hapen 803 vende pune në administratë

para 5 muajve - LajmiFundit

Prezantohet platforma online për punësimin e studentëve ekselentë, një premtim ky i kryeministrit Edi Rama në dhjetor të vitit të kaluar kur studentët nisën protestat për kushte më të mira akomoduese dhe...

Platforma për studentët/ Rama tregon historinë e tij familjare: Djali im nuk hyri në Universitet vitin e parë se...

para 5 muajve - Sot News

Kryeministri Edi Rama ashtu siç e kishte lajmëruar dhe dje ka prezantuar sot platformën e punësimit të studentëve ekslelentë në administratë. Rama gjatë fjalës së tij tha se kjo është një pikënisje e 8...

Platforma e punësimit të studentëve ekselentë, Rama: Nuk ka më, si e ke emrin, i kujt je, kush është partia, kushëriri

para 5 muajve - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar sot platformën e punësimit të studentëve ekselentë në administratën publike. Gjatë fjalës së tij para studentëve, Rama “se 8 kërkesat janë nisje por nuk e shterojnë...

“Tepsia mori fund”, Rama jep lajmin e madh për studentët

para 5 muajve - Sot News

Kryeministri Rama në prezantimin e  “Platformës së punësimit të studentëve ekselentë administratë u shpreh se ka ikur koha kur punësimet bëheshin përmes tepsisë së vjetër. Ai mes tjerash tha se të gjithë...

Studentja e pyet për kriteret për të filluar punë në shtet/ Rama e sqaron me detaje: Është vetëm një

para 5 muajve - Lexo

Studentja: Cilat janë kriteret e përzgjedhjes për vendin e punës? Kryeminstri Rama: Nuk ka asnjë kriter përveç fushës ku studion. Pra, nëse studion për Drejtësi, mund të jetë një vend i lirë pune në Ministri...

Rama: Djali im nuk hyri vitin e parë në Universitet, se s’kishte mik, bëri një vit punë

para 5 muajve - Lexo

Në prezantimin e platfomrës së punësimit të studentëve ekselentë, kryeministri Edi Rama tha se ka ikur koha kur në Universitet futeshin pa meritë. Kreu i qeverisë tha se edhe sikur të jetë djali i tij...

Protesta e studentëve/ Rama: Potencial për të çuar më tej reformën në arsimin e lartë

para 5 muajve - Lexo

“Protesta e studentëve ka një potencial shumë të madh për të bërë së bashku një transformim rrënjësor dhe për ta çuar në një fazë të dytë reformën e arsimit të lartë”. Gjatë prezantimit të platformës për...

Rama habit me deklaratën: Djali im ngeli pa universitet se nuk kishte mik

para 5 muajve - LajmiFundit

Kreu i qeverisë, Edi Rama tha se edhe sikur të jetë djali i tij nëse nuk ka rezultatet e duhura nuk mund të fitojë shkollën para një studenti më të mirë. Rama tregoi një detaj për djalin e tij Gregori....

Rama: Djali im nuk hyri vitin e parë në Universitet, se s’kishte mik

para 5 muajve - Java News

Në prezantimin e platfomrës së punësimit të studentëve ekselentë, kryeministri Edi Rama tha se ka ikur koha kur në Universitet futeshin pa meritë. Kreu i qeverisë tha se edhe sikur të jetë djali i tij...

Prezatohet platforma online për punësimin e 1 mijë studentëve ekselentë, Rama: S’do bëhej e mundur pa protestën

para 5 muajve - Lexo

Prezantohet platforma online për punësimin e rreth një mijë studentëve, një premtim ky i kryeministrit Edi Rama në dhjetor të vitit të kaluar kur studentët nisën protestat për kushte më të mira akomoduese...

Rama: Punësimi i studentëve, nuk bëhej dot pa protestën!

para 5 muajve - Java News

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar sot programin për punësimin e studentëve ekselentë në administratën shtetërore. Gjatë një takimi me disa studentë në Kryeministri, Rama u shpreh se programi për punësimin...

LIVE/ Rama me studentët ekselentë, prezantohet platforma e punësimit

para 5 muajve - Java News

Ndërkohë që një grup studentësh janë ngujuar në auditore, kryeministri Edi Rama po bën prezantimin e e Platformës së punësimit të studentëve ekselentë. Kryeministri deklaroi se punësimi do bëhet sipas...

Rama: Djali im nuk kapi Universitet se s’kishte mik

para 5 muajve - LajmiFundit

Në prezantimin kreu i qeverisë, Edi Rama tha se edhe sikur të jetë djali i tij nëse nuk ka rezultatet e duhura nuk mund të fitojë shkollën para një studenti më të mirë. Rama tregoi një detaj për djalin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK