http://kariera.mk

Junker: Shkupi dhe Athina ta bëjnë atë që historia e kërkon prej tyre

para 5 muajve - Portalb

Kryetari i Bashkimit Evropian, Zhan Klod Junker, i ka ftuar Greqinë dhe Maqedoninë ta mbarojnë procesin për çështjen e emrit në afatet e caktuara, njofton Portalb.mk . Duke u përgjigjur në pyetje gazetareske...

Junker: Greqia dhe Maqedonia të përfundojnë procesin për emrin

para 5 muajve - Iliria News

Presidenti i Komisionit Evropian, Zhan Klod Junker, ka bërë thirrje që Greqia dhe Maqedonia të përfundojnë procesin për emrin në afatet e caktuara. “Janë të rrallë ata që para historisë marrin përgjegjësi...

Junker: Shkupi dhe Athina ta bëjnë atë që historia e kërkon prej tyre

para 5 muajve - Flaka

Kryetari i Bashkimit Evropian, Zhan Klod Junker, i ka ftuar Greqinë dhe Maqedoninë ta mbarojnë procesin për çështjen e emrit në afatet e caktuara. Duke u përgjigjur në pyetje gazetareske me presidentin...

Junker: Shkupi dhe Athina të bëjnë atë që historia e kërkon prej tyre

para 5 muajve - Zhurnal

Bruksel, 11 janar - Presidenti i Komisionit Evropian (KE), Zhan Klod Junker ka ftuar Greqinë dhe Maqedoninë për të përfunduar procesin e emrit në afatet e caktuara. Duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarëve...

Junker: Shkupi dhe Athina të bëjnë atë që historia e kërkon prej tyre

para 5 muajve - Aktuale

Presidenti i Komisionit Evropian (KE), Zhan Klod Junker ka ftuar Greqinë dhe Maqedoninë për të përfunduar procesin e emrit në afatet e caktuara. Duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarëve në pres konferencën...

Junker: Shkupi dhe Athina të bëjnë atë që historia e kërkon prej tyre

para 5 muajve - AlbPortali

Presidenti i Komisionit Evropian (KE), Zhan Klod Junker ka ftuar Greqinë dhe Maqedoninë për të përfunduar procesin e emrit në afatet e caktuara. Duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarëve në pres konferencën...

Junker: Shkupi dhe Athina të bëjnë atë që historia e kërkon prej tyre

para 5 muajve - Koha.mk

Bukuresht, 11 janar – Presidenti i Komisionit Evropian (KE), Zhan Klod Junker ka ftuar Greqinë dhe Maqedoninë për të përfunduar procesin e emrit në afatet e caktuara. Duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarëve...

Junker: Greqia dhe Maqedonia të përfundojnë procesin për emrin

para 5 muajve - Tetova Sot

Presidenti i Komisionit Evropian, Zhan Klod Junker, ka bërë thirrje që Greqia dhe Maqedonia të përfundojnë procesin për emrin në afatet e caktuara. “Janë të rrallë ata që para historisë marrin përgjegjësi...

Junker: Shkupi dhe Athina të bëjnë atë që historia e kërkon prej tyre

para 5 muajve - Fakti Ditor

Presidenti i Komisionit Evropian (KE), Zhan Klod Junker ka ftuar Greqinë dhe Maqedoninë për të përfunduar procesin e emrit në afatet e caktuara. Duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarëve në pres konferencën...

Junker: Greqia dhe Maqedonia të përfundojnë procesin për emrin

para 5 muajve - Shenja

Presidenti i Komisionit Evropian, Zhan Klod Junker, ka bërë thirrje që Greqia dhe Maqedonia të përfundojnë procesin për emrin në afatet e caktuara. “Janë të rrallë ata që para historisë marrin përgjegjësi...

JUNKER: Shkupi dhe Athina të bëjnë atë që historia e kërkon prej tyre

para 5 muajve - Lajm

Presidenti i Komisionit Evropian (KE), Zhan Klod Junker ka ftuar Greqinë dhe Maqedoninë për të përfunduar procesin e emrit në afatet e caktuara. Duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarëve në pres konferencën...

Junker: Shkupi dhe Athina të bëjnë atë që historia e kërkon prej tyre

para 5 muajve - InfoMagazin

Presidenti i Komisionit Evropian (KE), Zhan Klod Junker ka ftuar Greqinë dhe Maqedoninë për të përfunduar procesin e emrit në afatet e caktuara, përcjell Infomagazin. Duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarëve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK