http://kariera.mk

Bora sjell kaos në disa pjesë të Evropës

para 6 muajve - Shekulli

Reshjet e dendura të borës sollën kaos në disa pjesë të Gjermanisë dhe Suedisë të premten, duke bllokuar rrugë, ndaluar trena dhe mbyllur shkolla. Kryqi i Kuq i ndihmoi vozitësit në një autostradë në landin...

Dëbora zbardh Europën, bllokohen rrugët në Gjermani e Suedi

para 6 muajve - Top Channel

Reshjet e dendura të dëborës kanë zhytur në kaos pjesë të tëra të Gjermanisë dhe Suedisë, duke bllokuar rrugë, duke ndaluar trenat, e duke mbyllur shkollat. Kryqi i Kuq ka ndihmuar drejtuesit e automjeteve,...

Dëbora krijon probleme në Europë, bllokohen rrugë dhe mbyllen shkolla

para 6 muajve - Gazeta Shqip

Reshjet e dendura të dëborës kanë sjellë kaos në disa pjesë të Gjermanisë dhe Suedisë duke bllokuar rrugë, ndaluar trena dhe mbyllur shkolla. Raportohet se në landin gjerman të Bavarisë një djalë 9 vjeç...

Bora e madhe bllokon disa pjesë të Evropës

para 6 muajve - Gazeta Express

Reshjet e mëdha të borës kanë shkaktuar kaos në disa pjesë të Gjermanisë dhe Suedisë. Si pasojë e këtij moti, shumë rrugë janë bllokuar dhe shkollat janë mbyllur. Kryqi i Kuq gjerman ka ofruar ndihmë për...

Bora bllokon Evropën

para 6 muajve - Alsat-M

Reshjet e dendura të borës kanë shkaktuar kaos në disa pjesë të Gjermanisë dhe Suedisë të premten, duke bllokuar rrugët, duke pamundësuar qarkullimin hekurudhor si dhe mbylljen e shkollave. Kryqi i Kuq...

Dëbora zbardh Europën, bllokohen rrugët në Gjermani e Suedi

para 6 muajve - Alsat-M

Reshjet e dendura të dëborës kanë zhytur në kaos pjesë të tëra të Gjermanisë dhe Suedisë, duke bllokuar rrugë, duke ndaluar trenat, e duke mbyllur shkollat. Kryqi i Kuq ka ndihmuar drejtuesit e automjeteve,...

Bora bllokon Evropën

para 6 muajve - GazetaBlic

Reshjet e dendura të borës kanë shkaktuar kaos në disa pjesë të Gjermanisë dhe Suedisë të premten, duke bllokuar rrugët, duke pamundësuar qarkullimin hekurudhor si dhe mbylljen e shkollave. Kryqi i Kuq...

Bora sjell kaos në disa pjesë të Evropës

para 6 muajve - Kallxo

Reshjet e dendura të borës sollën kaos në disa pjesë të Gjermanisë dhe Suedisë të premten, duke bllokuar rrugë, ndaluar trena dhe mbyllur shkolla. Kryqi i Kuq i ndihmoi vozitësit në një autostradë në landin...

Bora bllokon Evropën

para 6 muajve - Koha.net

Reshjet e dendura të borës kanë shkaktuar kaos në disa pjesë të Gjermanisë dhe Suedisë të premten, duke bllokuar rrugët, duke pamundësuar qarkullimin hekurudhor si dhe mbylljen e shkollave. Kryqi i Kuq...

Bora vazhdon të mbajë Evropën të bllokuar

para 6 muajve - Telegrafi

Reshjet e dendura të borës kanë shkaktuar kaos në disa pjesë të Gjermanisë dhe Suedisë edhe të premten, duke bllokuar rrugët, duke pamundësuar qarkullimin hekurudhor, si dhe mbylljen e shkollave. Kryqi...

Bora sjell kaos në disa pjesë të Evropës

para 6 muajve - Evropa e Lirë

Reshjet e dendura të borës sollën kaos në disa pjesë të Gjermanisë dhe Suedisë të premten, duke bllokuar rrugë, ndaluar trena dhe mbyllur shkolla. Kryqi i Kuq i ndihmoi vozitësit në një autostradë në landin...

Bora vazhdon të mbajë Evropën të bllokuar

para 6 muajve - Lajm

Reshjet e dendura të borës kanë shkaktuar kaos në disa pjesë të Gjermanisë dhe Suedisë edhe të premten, duke bllokuar rrugët, duke pamundësuar qarkullimin hekurudhor, si dhe mbylljen e shkollave. Kryqi...

Dëbora zbardh Europën, bllokohen rrugët në Gjermani e Suedi

para 6 muajve - Antpress

11 Janar 2019 / 14:25 Reshjet e dendura të dëborës kanë zhytur në kaos pjesë të tëra të Gjermanisë dhe Suedisë, duke bllokuar rrugë, duke ndaluar trenat, e duke mbyllur shkollat. Kryqi i Kuq ka ndihmuar...

Bora sjell kaos në disa pjesë të Evropës

para 6 muajve - Shenja

Reshjet e dendura të borës sollën kaos në disa pjesë të Gjermanisë dhe Suedisë të premten, duke bllokuar rrugë, ndaluar trena dhe mbyllur shkolla. Kryqi i Kuq i ndihmoi vozitësit në një autostradë në landin...

Bora bllokon Evropën

para 6 muajve - Infokusi

Reshjet e dendura të borës kanë shkaktuar kaos në disa pjesë të Gjermanisë dhe Suedisë të premten, duke bllokuar rrugët, duke pamundësuar qarkullimin hekurudhor si dhe mbylljen e shkollave. Kryqi i Kuq...

Bora bllokon një pjesë të Evropës

para 6 muajve - Arbresh

Dëbora e madhe që ka rënë ka sjellë kaos në disa pjesë të Gjermanisë e Suedisë duke i lënë rrugët e bllokuara, ndalimin e trenave e mbylljen e shkollave. Kryqi i Kuq ka ndihmuar shoferët e bllokuar në...

Evropa në hall me borën,

para 6 muajve - Sovrani

Reshjet e mëdha të borës kanë shkaktuar kaos në disa pjesë të Gjermanisë dhe Suedisë. Si pasojë e këtij moti, shumë rrugë janë bllokuar dhe shkollat janë mbyllur. Kryqi i Kuq gjerman ka ofruar ndihmë për...

Bora e madhe bllokon disa pjesë të Evropës

para 6 muajve - Gazeta Observer

Reshjet e mëdha të borës kanë shkaktuar kaos në disa pjesë të Gjermanisë dhe Suedisë. Si pasojë e këtij moti, shumë rrugë janë bllokuar dhe shkollat janë mbyllur. Kryqi i Kuq gjerman ka ofruar ndihmë për...

Bora sjell kaos në disa pjesë të Evropës

para 6 muajve - Ekonomia Online

Reshjet e dendura të borës sollën kaos në disa pjesë të Gjermanisë dhe Suedisë të premten, duke bllokuar rrugë, ndaluar trena dhe mbyllur shkolla. Kryqi i Kuq i ndihmoi vozitësit në një autostradë në landin...

Dëbora zbardh Evropën, bllokohen rrugët në Gjermani e Suedi

para 6 muajve - Arbresh

Reshjet e dendura të dëborës kanë zhytur në kaos pjesë të tëra të Gjermanisë dhe Suedisë, duke bllokuar rrugë, duke ndaluar trenat, e duke mbyllur shkollat. Kryqi i Kuq ka ndihmuar drejtuesit e automjeteve,...

Bora bllokon Evropën

para 6 muajve - Periskopi

Reshjet e dendura të borës kanë shkaktuar kaos në disa pjesë të Gjermanisë dhe Suedisë të premten, duke bllokuar rrugët, duke pamundësuar qarkullimin hekurudhor si dhe mbylljen e shkollave. Kryqi i Kuq...

Bora bllokon Evropën

para 6 muajve - Gazeta Observer

Reshjet e dendura të borës kanë shkaktuar kaos në disa pjesë të Gjermanisë dhe Suedisë të premten, duke bllokuar rrugët, duke pamundësuar qarkullimin hekurudhor si dhe mbylljen e shkollave. Kryqi i Kuq...

Bora bllokon Evropën

para 6 muajve - KosovaPress

Kryqi i Kuq u ka dalë në ndihmë vozitësve përgjatë autostradës në shtetin jugor të Bavarisë. Një 9 vjeçar u godit nga rënia e një peme të enjten. Ndërsa, Suedia Veriore u godit nga një stuhi që i bëri...

Evropa në alarm, bora po i “varros” rrugët, kaosi gjithnjë më i madh – ka edhe viktima

para 6 muajve - Telegrafi

Kaosi i shkaktuar nga bora është thelluar edhe më tej, me qindra njerëz të bllokuar, pasi rrugët janë “varrosur” nga orteqet. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, gjendja më alarmante thuhet të...

Evropa në alarm, bora po i “varros” rrugët, kaosi gjithnjë më i madh – ka edhe viktima

para 6 muajve - Lajm

Kaosi i shkaktuar nga bora është thelluar edhe më tej, me qindra njerëz të bllokuar, pasi rrugët janë “varrosur” nga orteqet. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, gjendja më alarmante thuhet të...

Kaos trafiku për shkak të borës në një autostradë në Gjermani

para 6 muajve - Koha.net

Mynih, 10 janar – Qindra shoferëve u është dashur të kalojnë natën në makinat e tyre, pasi mbetën të bllokuar në një autostradë në jug të Gjermanisë, në mes të një stuhie të madhe dëbore që ka përfshirë...

Kaos trafiku në një autostradë për shkak të dëborës në Gjermani

para 6 muajve - Alsat-M

Qindra shoferëve u është dashur të kalojnë natën në makinat e tyre, pasi mbetën të bllokuar në një autostradë në jug të Gjermanisë, në mes të një stuhie të madhe dëbore që ka përfshirë zonën. Shoferët...

Evropa në alarm, bora po i “varros” rrugët, kaosi gjithnjë më i madh – ka edhe viktima

para 6 muajve - Fakti Ditor

Kaosi i shkaktuar nga bora është thelluar edhe më tej, me qindra njerëz të bllokuar, pasi rrugët janë “varrosur” nga orteqet. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, gjendja më alarmante thuhet të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK