http://kariera.mk

Shitësit e Apple zbresin çmimet e iPhone

para 6 muajve - Lajmi.net

Shkurtimet e çmimeve janë mjaft të pazakonta për smartphones Apple, prandaj ekspertët janë të shqetësuar. Apple mund të jetë nën presion nga bizneset e Kinës. Disa shitës të mëdhenj elektronikë në Republikën...

Apple sjell tre iPhone të rinj këtë vit

para 6 muajve - Lajmi.net

Me sa duket, pranë pasuesve të Xs dhe Xs Max, do të vijë një version i ri i XR më i lirë. Wall Street Journal thotë se ka mësuar nga burime të brendshme që në vitin 2019 tre iPhone të rinj do të vijnë...

Apple do të qëndrojë me tre iPhone në 2019, njëri me ekran LCD

para 6 muajve - Shekulli

Inovacionet e Apple me iPhone dhe strategjia e çmimeve janë mjetet kryesore me të cilat Apple josh konsumatorët. Apple ka planifikuar të lançojë tre modele të reja iPhone përsëri këtë vit përfshirë një...

“Apple” ul çmimet e “iPhone”-ve në Kinë. Një “XR” blihet për 118 dollarë

para 6 muajve - Top Channel

Një sërë dyqanesh elektronike në Kinë i kanë ulur çmimet e “iPhone”-ve këtë javë, pasi “Apple” fajësoi nivelin e ulët të shitjeve të “smartphone”-ve në këtë vend për tkurrjen e fitimeve të saj. Uljet,...

Shitësit e Apple zbresin çmimet e iPhone

para 6 muajve - Ekonomia Online

Shkurtimet e çmimeve janë mjaft të pazakonta për smartphones Apple, prandaj ekspertët janë të shqetësuar. Apple mund të jetë nën presion nga bizneset e Kinës. Disa shitës të mëdhenj elektronikë në Republikën...

Shitësit e Apple zbresin çmimet e iPhone

para 6 muajve - Gazeta Observer

Shkurtimet e çmimeve janë mjaft të pazakonta për smartphones Apple, prandaj ekspertët janë të shqetësuar. Apple mund të jetë nën presion nga bizneset e Kinës. Disa shitës të mëdhenj elektronikë në Republikën...

“Apple” ul çmimet e “iPhone”-ve në Kinë. Një “XR” blihet për 118 dollarë

para 6 muajve - Koha.net

Një sërë dyqanesh elektronike në Kinë i kanë ulur çmimet e “iPhone”-ve këtë javë, pasi “Apple” fajësoi nivelin e ulët të shitjeve të “smartphone”-ve në këtë vend për tkurrjen e fitimeve të saj. Uljet,...

Shitësit e Apple zbresin çmimet e iPhone

para 6 muajve - AlbPortali

Apple mund të jetë nën presion nga bizneset e Kinës. Disa shitës të mëdhenj elektronikë në Republikën Popullore ulën çmimet e tyre për modelet e reja të iPhone këtë javë, transmeton lajmi.net. Ka pasur...

“Apple” ul çmimet e “iPhone”-ve në Kinë. Një “XR” blihet për 118 dollarë

para 6 muajve - Lajm

Një sërë dyqanesh elektronike në Kinë i kanë ulur çmimet e “iPhone”-ve këtë javë, pasi “Apple” fajësoi nivelin e ulët të shitjeve të “smartphone”-ve në këtë vend për tkurrjen e fitimeve të saj. Uljet,...

Apple ul prodhimin e iPhone

para 6 muajve - Lajmi.net

Kompania amerikane e teknologjisë kishte humbur kohët e fundit parashikimin e shitjeve dhe tani dëshiron të prodhojë më pak iPhone të rinj. Apple fshin planet e saj të prodhimit për tre modele të reja...

“Apple” ul çmimet e “iPhone”-ve në Kinë. Një “XR” blihet për 118 dollarë

para 6 muajve - Ekonomia Online

Një sërë dyqanesh elektronike në Kinë i kanë ulur çmimet e “iPhone”-ve këtë javë, pasi “Apple” fajësoi nivelin e ulët të shitjeve të “smartphone”-ve në këtë vend për tkurrjen e fitimeve të saj. Uljet,...

Bien kërkesa për iPhone-t e rinj, modelet e reja shumë të shtrenjta

para 6 muajve - Albinfo

Shumë analistë dhe konsumatorë kanë thënë se iPhona-t e rinj kanë një çmim më të lartë Apple, e cila ka ulur ndjeshëm parashikimin e shitjeve gjatë tremujorit javën e kaluar, tashmë ka reduktuar në masë...

Prodhimi i iPhone-ëve të ri është reduktuar për 10 për qind

para 6 muajve - Flaka

Zakonisht të gjithë dëshirojnë të fillojnë vitin e ri mbarë për shkak që ndihmon në vendosjen e ndjenjës së mirë për pjesën tjetër të vitit. Për fat të keq për Apple nuk duket të jetë kështu, pasi një...

Prodhimi i iPhone-ëve të ri është reduktuar për 10 për qind

para 6 muajve - Arbresh

Zakonisht të gjithë dëshirojnë të fillojnë vitin e ri mbarë për shkak që ndihmon në vendosjen e ndjenjës së mirë për pjesën tjetër të vitit. Për fat të keq për Apple nuk duket të jetë kështu, pasi një...

Dalin fotot e para të iPhone XI me kamerë të trefishtë

para 6 muajve - Lajmi.net

Gjenerata e ardhshme e iPhoneve duket se ka tre kamera prapa saj. Një rrjedhje e re do të tregojë pjesën e prapme të brezit të ardhshëm të iPhone. Ndërsa duket se pjesa tjetër nuk ka ndryshuar shumë, dukshëm...

Dalin fotot e para të iPhone XI me kamerë të trefishtë

para 6 muajve - Arbresh

Gjenerata e ardhshme e iPhoneve duket se ka tre kamera prapa saj. Një rrjedhje e re do të tregojë pjesën e prapme të brezit të ardhshëm të iPhone. Ndërsa duket se pjesa tjetër nuk ka ndryshuar shumë, dukshëm...

Apple rikthehet fuqishëm, iPhone XI do ketë tre kamera

para 6 muajve - Aktuale

Kompania Apple ka menduar që të surprizojë të gjithë klientët duke i sjellë atë që duan më shumë nga celularët, kamera cilësore. iPhone XI që do dalë në treg gjatë këtij viti do ketë tre kamera. “Janë...

Apple rikthehet fuqishëm, iPhone XI do ketë tre kamera

para 6 muajve - Tetova Sot

Kompania Apple ka menduar që të surprizojë të gjithë klientët duke i sjellë atë që duan më shumë nga celularët, kamera cilësore. iPhone XI që do dalë në treg gjatë këtij viti do ketë tre kamera. “Janë...

Apple rikthehet fuqishëm, iPhone XI do ketë tre kamera

para 6 muajve - Gazeta Observer

Kompania Apple ka menduar që të surprizojë të gjithë klientët duke i sjellë atë që duan më shumë nga celularët, kamera cilësore. iPhone XI që do dalë në treg gjatë këtij viti do ketë tre kamera. “Janë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK