http://kariera.mk

Kërcënime për bomba në Gjermani, evakuohen pesë gjykata

para 5 muajve - Telegrafi

Stafi i pesë gjykatave në të gjithë Gjermaninë u evakuuan sot, pas kërcënimeve për vendosje bombash, të dërguara me email, njoftuan departamente të shumta të policisë. Gjykatat e prekura ishin në Erfurt,...

Pesë gjykata evakuohen pas kërcënimeve me email për bomba

para 5 muajve - Alsat-M

Të paktën stafi i pesë gjykatave në të gjithë Gjermaninë u evakuan sot, pas kërcënimeve për vendosje bombash, të dërguara me email, njoftuan departamente të shumta të policisë. Gjykatat e prekura ishin...

Pesë gjykata evakuohen pas kërcënimeve me email për bomba

para 5 muajve - Antpress

11 Janar 2019 / 14:37 Të paktën stafi i pesë gjykatave në të gjithë Gjermaninë u evakuan sot, pas kërcënimeve për vendosje bombash, të dërguara me email, njoftuan departamente të shumta të policisë. Gjykatat...

Kërcënime për bomba në Gjermani, evakuohen pesë gjykata

para 5 muajve - Shenja

Stafi i pesë gjykatave në të gjithë Gjermaninë u evakuuan sot, pas kërcënimeve për vendosje bombash, të dërguara me email, njoftuan departamente të shumta të policisë. Gjykatat e prekura ishin në Erfurt,...

Kërcënime me bomba, evakuohen tri gjykata në gjermani

para 5 muajve - Lajm

Tri gjykata gjermane në qytetet Kiel, Erfurt dhe Magdeburg janë evakuuar pasi kanë marrë kërcënime me bombë, raporton Hannoversche Allgemeine Zeitung. Gazeta gjermane shkruan se gjykatat në Magdeburg dhe...

Kërcënime për bomba në Gjermani, evakuohen pesë gjykata

para 5 muajve - Java News

Të paktën stafi i pesë gjykatave në të gjithë Gjermaninë u evakuan sot, pas kërcënimeve për vendosje bombash, të dërguara me email, njoftuan departamente të shumta të policisë. Gjykatat e prekura ishin...

Për shkak të kërcënimeve me bombë evakuohen tre gjykata në Gjermani

para 5 muajve - Koha.mk

Policia gjermane sot ka realizuar evakuimin e të punësuarve dhe të pranishmëve në gjykata në qytetet Kil, Erfurt dhe Magdeburg, për shkak të kërcënimeve se në ndërtesat e gjyqit janë vendosur bomba. Siç...

Gjykata gjermane evakuohet për shkak të kërcënimeve me bombë

para 5 muajve - Klan Kosova

Një gjykatë gjermane në qytetin lindor të Potsdamit është evakuuar në Gjermani për shkak të një kërcënimi me bombë që morën deklaroi policia e atjeshme të premten. Policia e Brandenburgut tha se është...

Tri gjykata gjermane evakuohen shkaku i kërcënimeve me bomba

para 5 muajve - Koha.net

Tri gjykata gjermane në qytetet Kiel, Erfurt dhe Magdeburg janë evakuuar pasi kanë marrë kërcënime me bombë, raporton Hannoversche Allgemeine Zeitung. Gazeta gjermane shkruan se gjykatat në Magdeburg dhe...

Gjykata gjermane evakuohet për shkak të kërcënimeve me bombë

para 5 muajve - Ekonomia Online

Një gjykatë gjermane në qytetin lindor të Potsdamit është evakuuar në Gjermani për shkak të një kërcënimi me bombë që morën deklaroi policia e atjeshme të premten. Policia e Brandenburgut tha se është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK