http://kariera.mk

Lëvizja BESA është PËR ndryshimet kushtuese dhe anëtarësimin në NATO

para 6 muajve - Alsat-M

Lëvizja Besa e Afrim Gashit mbështesin fuqishëm ndryshimet kushtetuese, nga kjo parti theksojnë se dy deputetët e tjerë të ardhur dikur nga një parti tjetër në Lëvizjen Besa duhet të apostrofohen me emra...

Gashi: Tre deputetët e “Lëvizjes Besa” janë për ndryshimet kushtetuese

para 6 muajve - Nezavisen

Lëvizja Besa krahu i Afrim Gashit, është për ndryshimet kushtetuese. Nga atje thonë se kërkojnë nga mediat që dy deputetët nga krahu i tjetër i Besës, t’i shënojnë me emra. “Tani, kur roli kryesorë i deputetëve...

Gashi: Tre deputetët tanë janë për ndryshimet kushtetuese

para 6 muajve - Ina

Lëvizja Besa krahu i Afrim Gashit, është për ndryshimet kushtetuese. Nga atje thonë se kërkojnë nga mediat që dy deputetët nga krahu i tjetër i Besës, t’i shënojnë me emra. “Tani, kur roli kryesorë i deputetëve...

Gashi: Tre deputetët e “Lëvizjes Besa” janë për ndryshimet kushtetuese

para 6 muajve - Telegrafi

Lëvizja Besa krahu i Afrim Gashit, është për ndryshimet kushtetuese. Nga atje thonë se kërkojnë nga mediat që dy deputetët nga krahu i tjetër i Besës, t’i shënojnë me emra. “Tani, kur roli kryesorë i deputetëve...

Gashi i paqartë nëse i pranon apo jo amendamentet e opozitës

para 6 muajve - Koha.mk

Shkup, 11 janar – Tash kur është aktual roli i deputetëve për ndryshimet e pritura kushtetuese, ndërsa dy deputetë, të ardhur dikur nga një parti tjetër në Lëvizjen BESA e kundërshtojnë këtë proces, kërkojmë...

Hutia në opinion, Besa e Gashit rikujton: Jemi PËR ndryshimet dhe anëtarësimin në NATO

para 6 muajve - TV21

Hutia në opinion, Besa e Gashit rikujton: Jemi PËR ndryshimet dhe anëtarësimin në NATO Grupi i deputetëve të Afrim Gashit ka shfaqur shqetësim për siç thonë ngatërresën që bëhet në mes qëndrimeve të tyre...

Gashi: Tre deputetët e “Lëvizjes Besa” janë për ndryshimet kushtetuese

para 6 muajve - Lajm

Lëvizja Besa krahu i Afrim Gashit, është për ndryshimet kushtetuese. Nga atje thonë se kërkojnë nga mediat që dy deputetët nga krahu i tjetër i Besës, t’i shënojnë me emra. “Tani, kur roli kryesorë i deputetëve...

Afrim Gashi i paqartë nëse i pranon apo jo amendamentet e opozitës

para 6 muajve - InfoMagazin

Tash kur është aktual roli i deputetëve për ndryshimet e pritura kushtetuese, ndërsa dy deputetë, të ardhur dikur nga një parti tjetër në Lëvizjen BESA e kundërshtojnë këtë proces, kërkojmë nga mediat...

Lëvizja BESA e Gashit është PËR ndryshimet kushtuese dhe anëtarësimin në NATO

para 6 muajve - Tetova Sot

Tash kur është aktual roli i deputetëve për ndryshimet e pritura kushtetuese, ndërsa dy deputetë, të ardhur dikur nga një parti tjetër në Lëvizjen BESA e kundërshtojnë këtë proces, kërkojmë nga mediat...

Lëvizja BESA është PËR ndryshimet kushtuese dhe anëtarësimin në NATO

para 6 muajve - Shenja

Tash kur është aktual roli i deputetëve për ndryshimet e pritura kushtetuese, ndërsa dy deputetë, të ardhur dikur nga një parti tjetër në Lëvizjen BESA e kundërshtojnë këtë proces, kërkojmë nga mediat...

“Kundër anëtarësimit të Maqedonisë në NATO, është vetëm Rusia”

para 6 muajve - Lajm

Një sqarim për opinionin: Lëvizja BESA, kryetari Afrim Gashi dhe deputetët Nexhbedin Kahremani dhe Rexhep Memedi, i mbështet të gjitha kërkesat e shqiptarëve, pavarësisht se kush i artikulon ato, njësoj...

“Vetëm Rusa kundër anëtarësimit të Maqedonisë në NATO”

para 6 muajve - Lajm

Një sqarim për opinionin: Lëvizja BESA, kryetari Afrim Gashi dhe deputetët Nexhbedin Kahremani dhe Rexhep Memedi, i mbështet të gjitha kërkesat e shqiptarëve, pavarësisht se kush i artikulon ato, njësoj...

Orhan Murtezani nga LB e Afrim Gashit: Deputetët tanë të përqendruar për anëtarësimin e Maqedonisë në NATO

para 6 muajve - Zhurnal

Shkup, 10 janar - Orhan Murtezani nga Lëvizja BESA e Afrim Gashit, në një status të tij në rrjetin social "Facebook", ka bërë të ditur se deputetët e kësaj partie i mbështet të gjitha kërkesat e shqiptarëve,...

Murtezani i Besës “vlerëson se deputetët e Kasamit janë me Rusinë”

para 6 muajve - Tetova Sot

Një sqarim për opinionin: Lëvizja BESA, kryetari Afrim Gashi dhe deputetët Nexhbedin Kahremani dhe Rexhep Memedi, i mbështet të gjitha kërkesat e shqiptarëve, pavarësisht se kush i artikulon ato, njësoj...

Civil: Pengimi i Marrëveshjes së Prespës nuk është vepër patriotike!

para 6 muajve - Zhurnal

Shkup, 10 janar - Qendra për Liri ashpër i dënon partitë, gjegjësisht, deputetët të cilët me qëllim, dhe nga pozita të ngushta partiake ose/ dhe interesa personale e pengojnë procesin e zbatimit të Marrëveshjes...

Afrim Gashi: Akti më i lartë patriotik shqiptar në Maqedoni sot është anëtarësimi në NATO

para 6 muajve - Lajm

Në një intervistë të dhënë për portalin INA, kryetari i Lëvizjes BESA, Afrim Gashi, mes të tjerash pyetjes për ndryshimet kushtetuese i është përgjigjur kështu. Gashi: Siç e thashë më parë, ne jemi në...

CIVIL: Pengimi i Marrëveshjes së Prespës nuk është vepër patriotike!

para 6 muajve - Aktuale

CIVIL – Qendra për Liri ashpër i dënon partitë, gjegjësisht, deputetët të cilët me qëllim, dhe nga pozita të ngushta partiake ose/ dhe interesa personale e pengojnë procesin e zbatimit të Marrëveshjes...

Civil: Pengimi i Marrëveshjes së Prespës nuk është vepër patriotike

para 6 muajve - Telegrafi

CIVIL – Qendra për Liri përmes një kumtese për media thekson se i dënon ashpër partitë dhe deputetët të cilët sipas tyre, me qëllim dhe nga pozita të ngushta partiake ose interesa personale e pengojnë...

Pengimi i Marrëveshjes së Prespës nuk është vepër patriotike!

para 6 muajve - Iliria News

Qendra për Liri ashpër i dënon partitë, gjegjësisht, deputetët të cilët me qëllim, dhe nga pozita të ngushta partiake ose/ dhe interesa personale e pengojnë procesin e zbatimit të Marrëveshjes Së Prespës...

Civil: Pengimi i Marrëveshjes së Prespës nuk është vepër patriotike

para 6 muajve - Lajm

CIVIL – Qendra për Liri përmes një kumtese për media thekson se i dënon ashpër partitë dhe deputetët të cilët sipas tyre, me qëllim dhe nga pozita të ngushta partiake ose interesa personale e pengojnë...

CIVIL: Pengimi i Marrëveshjes së Prespës nuk është vepër patriotike!

para 6 muajve - Ina

CIVIL – Qendra për Liri ashpër i dënon partitë, gjegjësisht, deputetët të cilët me qëllim, dhe nga pozita të ngushta partiake ose/ dhe interesa personale e pengojnë procesin e zbatimit të Marrëveshjes...

CIVIL – Pengimi i Marrëveshjes së Prespës nuk është vepër patriotike!

para 6 muajve - TV Koha

CIVIL – Qendra për Liri ashpër i dënon partitë, gjegjësisht, deputetët të cilët me qëllim, dhe nga pozita të ngushta partiake ose/ dhe interesa personale e pengojnë procesin e zbatimit të Marrëveshjes...

CIVIL: Nuk është patriotizëm ta pengosh Marrëveshjen e Prespës

para 6 muajve - InfoMagazin

CIVIL – Qendra për Liri përmes një kumtese për media thekson se i dënon ashpër partitë dhe deputetët të cilët sipas tyre, me qëllim dhe nga pozita të ngushta partiake ose interesa personale e pengojnë...

CIVIL: Pengimi i Marrëveshjes së Prespës nuk është vepër patriotike!

para 6 muajve - Fakti Ditor

CIVIL – Qendra për Liri ashpër i dënon partitë, gjegjësisht, deputetët të cilët me qëllim, dhe nga pozita të ngushta partiake ose/ dhe interesa personale e pengojnë procesin e zbatimit të Marrëveshjes...

Pengimi i Marrëveshjes së Prespës nuk është vepër patriotike!

para 6 muajve - Tetova Sot

CIVIL – Qendra për Liri ashpër i dënon partitë, gjegjësisht, deputetët të cilët me qëllim, dhe nga pozita të ngushta partiake ose/ dhe interesa personale e pengojnë procesin e zbatimit të Marrëveshjes...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK