http://kariera.mk

Grabiten armë në bazën ushtarake të Pashalimanit

para 5 muajve - Koha.net

Edhe pse nuk dihet sasia e armëve të vjedhura, raportohet se në bazën ushtarake të Pashalimanit mungojnë disa armë zjarri. Nuk dihet sasia apo modeli i tyre, por konfirmohet se janë në procedim pesë persona,...

Vlorë, grabiten armë në bazën ushtarake të Pashalimanit

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Depoja e armëve në bazën ushtarake të Pashlimanit në Vlorë është grabitur gjatë natës. Mësohet se janë vjedhur armë të llojeve të ndryshme dhe ushtari që duhet të ruante armët, nuk gjendej në vendin e...

Grabiten armë në bazën ushtarake të Pashalimanit

para 5 muajve - Top Channel

Edhe pse nuk dihet sasia e armëve të vjedhura, raportohet se në bazën ushtarake të Pashalimanit mungojnë disa armë zjarri. Grabiten armë në bazën ushtarake të Pashalimanit. Nuk dihet sasia apo modeli i...

Vidhen armë e granata tek baza ushtarake e Pashalimanit, 5 të proceduar

para 5 muajve - Vizion Plus

Grabitet baza ushtarake e Pashalimanit në Vlorë. Vizion Plus ka mësuar nga burime pranë Ministrisë së Mbrojtjes se janë grabitur 3 armë të tipit Kallashnikov si dhe granata. Ende nuk dihet koha se kur...

Grabiten armë në bazën e Pashalimanit, procedohen 5 ushtarakë

para 5 muajve - Gazeta Shqip

Depoja e armëve në bazën ushtarake të Pashlimanit në Vlorë është grabitur gjatë natës. Mësohet se janë vjedhur armë të llojeve të ndryshme dhe ushtari që duhet të ruante armët, nuk gjendej në vendin e...

Skandali / Grabitet depoja e armëve në Pashaliman

para 5 muajve - Koha Jone

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur ditën e sotme në Jug të vendit. Mësohet se është grabitur depoja e armëve në Pashaliman. Nga raportimet e para thuhet se në këtë bazë ushtarake janë vjedhur armë të...

Grabitet depoja e armëve në Pashaliman, shoqërohen pesë ushtarakë

para 5 muajve - Koha Jone

Një ngjarje e paprecedentë është shënuar sot në bazën ushtarake në Pashaliman, pasi sipas informacioneve mësohet të jetë grabitur depoja e armëve. Mësohet se në këtë bazë ushtarake janë vjedhur 3 armë...

E paprecedentë/ Vidhen automatikët në bazën ushtarake të Pashalimanit

para 5 muajve - Opinion

Vidhen disa armë zjarri automatike në bazën ushtarake të Pashalimanit në Vlorë. Ngjarja ka ndodhur dje, ndërsa nuk ka asnje deklarate zyrtare per ngjarjen. Burimet mediatike thanë se grabitja është konstatuar...

E rëndë në Pashaliman, grabitet depoja e armëve në bazën ushtarake

para 5 muajve - Shekulli

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur sot në Pashaliman, ku është grabitur depoja e armëve. Besohet se në këtë bazë ushtarake janë vjedhur armë të llojeve të ndryshme. Paraprakisht, mësohet se...

Rikthim në 97’? Grabitet depoja e armëve në Shqipëri

para 5 muajve - Gazeta Express

Një ngjarje e paprecedentë që të kujton vitin e errët 1997 ka ndodhur këtë të premte në jug të Shqipërisë. Mësohet se depoja e armëve në bazën ushtarake në Pashaliman është grabitur gjatë natës. Nga raportimet...

Fiks si në ’97-ën, vidhet depoja e armëve në jug të vendit

para 5 muajve - Koha Jone

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur ditën e sotme në jug të vendit. Mësohet se është grabitur depoja e armëve në Pashaliman. Nga raportimet e para thuhet se në këtë bazë ushtarake janë vjedhur armë të...

Fiks si në ’97-ën, vidhet depoja e armëve në jug të vendit

para 5 muajve - Sot News

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur ditën e sotme në jug të vendit. Mësohet se është grabitur depoja e armëve në Pashaliman. Nga raportimet e para thuhet se në këtë bazë ushtarake janë vjedhur armë të...

Grabitet depoja e armëve në Pashaliman

para 5 muajve - Lajm

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur ditën e sotme në Jug të vendit. Mësohet se është grabitur depoja e armëve në Pashaliman. Nga raportimet e para thuhet se në këtë bazë ushtarake janë vjedhur armë të...

Vidhen armët në Pashaliman, merren në pyetje pesë ushtarakët e bazës

para 5 muajve - Java News

Një ngjarje e pazakontë raportohet se ka ndodhur ditën e sotme në Orikum të vendit. Burime për mediat bëjnë të ditur se në bazën e Pashalimanit është grabitur nga persona të paidentifikuar depo e armatimit....

Grabitën armë në bazën ushtarake të Pashalimanit

para 5 muajve - Arbresh

Edhe pse nuk dihet sasia e armëve të vjedhura, raportohet se në bazën ushtarake të Pashalimanit mungojnë disa armë zjarri. Grabiten armë në bazën ushtarake të Pashalimanit. Nuk dihet sasia apo modeli i...

E paprecedentë/ Grabitet depoja e armëve në Pashaliman

para 5 muajve - LajmiFundit

Një ngjarje e rëndë dhe e paprecedentë ka ndodhur. Depoja e armëve në Pashaliman është grabitur. Siç bëhet e ditur në këtë bazë ushtarake janë vjedhur armë të llojeve të ndryshme. Ngjarja e rëndë ka ndodhur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK