http://kariera.mk

Ministri Shala i fton kompanitë kroate të investojnë në Kosovë

para 5 muajve - GazetaBlic

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala me ftesë të ministrit të Ekonomisë dhe Ndërmarrësisë në Qeverinë e Republikës së Kroacisë, Darko Horvat, ka zhvilluar sot takim pune në Zagreb, ku temë...

Shala i fton kompanitë kroate të investojnë në Kosovë

para 5 muajve - Lajmi.net

Endrit Shala me ftesë të Ministrit të Ekonomisë dhe Ndërmarrësisë në Qeverinë e Republikës së Kroacisë, Darko Horvat, ka zhvilluar sot takim pune në Zagreb. Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala...

Ministri Shala i fton kompanitë kroate të investojnë në Kosovë

para 5 muajve - Klan Kosova

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë Endrit Shala me ftesë të Ministrit të Ekonomisë dhe Ndërmarrësisë në Qeverinë e Republikës së Kroacisë, Darko Horvat, ka zhvilluar sot takim pune në Zagreb. Temë qendrore...

Shala i fton kompanitë kroate të investojnë në Kosovë

para 5 muajve - Koha.net

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala me ftesë të Ministrit të Ekonomisë dhe Ndërmarrësisë në Qeverinë e Republikës së Kroacisë, Darko Horvat, ka zhvilluar sot takim pune në Zagreb, e temë qendrore...

Ministri Shala i fton kompanitë kroate të investojnë në Kosovë

para 5 muajve - RTV 21

“Shala e njoftoi homologun e tij për krijimin e zonave ekonomike brenda Kosovës” Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala me ftesë të ministrit të Ekonomisë dhe Ndërmarrësisë në Qeverinë e Republikës...

Ftohen kompanitë kroate të investojnë në Kosovë

para 5 muajve - Albinfo

Endrit Shala, me ftesë të ministrit të Ekonomisë dhe Ndërmarrësisë në Qeverinë e Republikës së Kroacisë, Darko Horvat, ka zhvilluar sot takim pune në Zagreb. Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit...

Ministri Shala i fton kompanitë kroate të investojnë në Kosovë!

para 5 muajve - Lajm

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë Endrit Shala me ftesë të Ministrit të Ekonomisë dhe Ndërmarrësisë në Qeverinë e Republikës  së Kroacisë, Darko Horvat,  ka zhvilluar sot takim pune në Zagreb, ku temë...

Shala i fton kompanitë kroate të investojnë në Kosovë

para 5 muajve - Infokusi

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala me ftesë të ministrit të Ekonomisë dhe Ndërmarrësisë në Qeverinë e Republikës së Kroacisë, Darko Horvat, ka zhvilluar sot takim pune në Zagreb, ku temë...

Shala i fton kompanitë kroate të investojnë në Kosovë

para 5 muajve - Gazeta Fjala

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala me ftesë të ministrit të Ekonomisë dhe Ndërmarrësisë në Qeverinë e Republikës së Kroacisë, Darko Horvat, ka zhvilluar sot takim pune në Zagreb, ku temë...

Shala fton kroatët të investojnë në Kosovë

para 5 muajve - Periskopi

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë Endrit Shala me ftesë të Ministrit të Ekonomisë dhe Ndërmarrësisë në Qeverinë e Republikës së Kroacisë, Darko Horvat, ka zhvilluar sot takim pune në Zagreb, ku temë qendrore...

Shala i fton kompanitë kroate të investojnë në Kosovë

para 5 muajve - Arbresh

Endrit Shala me ftesë të Ministrit të Ekonomisë dhe Ndërmarrësisë në Qeverinë e Republikës së Kroacisë, Darko Horvat, ka zhvilluar sot takim pune në Zagreb. Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala...

Ministri Shala i fton kompanitë kroate të investojnë në Kosovë

para 5 muajve - Gazeta e re

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Endrit Shala me ftesë të ministrit të Ekonomisë dhe Ndërmarrësisë në Qeverinë e Republikës së Kroacisë, Darko Horvat, ka zhvilluar sot takim pune në Zagreb, ku temë...

Ministri Shala i fton kompanitë kroate të investojnë në Kosovë!

para 5 muajve - Ekonomia Online

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë Endrit Shala me ftesë të Ministrit të Ekonomisë dhe Ndërmarrësisë në Qeverinë e Republikës  së Kroacisë, Darko Horvat,  ka zhvilluar sot takim pune në Zagreb, ku temë...

Ministri Shala i fton kompanitë kroate të investojnë në Kosovë

para 5 muajve - KosovaPress

Ministri Shala në këtë takim shprehu falënderimin e tij dhe të Qeverisë së Kosovës për kontributin dhe përkrahjen e shtetit kroat për Kosovën, si dhe i ftojë bizneset kroate për të investuar në Kosovë....

Ministri Shala i fton kompanitë kroate të investojnë në Kosovë!

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë Endrit Shala me ftesë të Ministrit të Ekonomisë dhe Ndërmarrësisë në Qeverinë e Republikës së Kroacisë, Darko Horvat, ka zhvilluar sot takim pune në Zagreb, ku temë...

Ministri Shala i fton kompanitë kroate të investojnë në Kosovë

para 5 muajve - Epoka e Re

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë (MTI) Endrit Shala me ftesë të ministrit të Ekonomisë dhe Ndërmarrësisë në Qeverinë e Republikës së Kroacisë, Darko Horvat, ka zhvilluar sot takim pune në Zagreb, ku...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK