http://kariera.mk

Prezantohet Redmi Note 7 me kamerë 48 MP

para 6 muajve - Zhurnal

Lei Jun, shef ekzekutiv i Xiaomit, ka prezantuar sot telefonin e ri Redmi Note 7, raporton GSMArena. Ky telefon ka kamerë prej 48 megapiksel me sensor Samsung ISOCELL Bright GM1, e me procesor Snapdragon...

Prezantohet telefoni me kamër “shpërthyese”, 48 megapiksel !

para 5 muajve - InfoMagazin

Lei Jun, shef ekzekutiv i Xiaomit, ka prezantuar sot telefonin e ri Redmi Note 7, raporton GSMArena. Ky telefon ka kamerë prej 48 megapiksel me sensor Samsung ISOCELL Bright GM1, e me procesor Snapdragon...

Xiaomi lajmëron telefonin e ri me kamerën 48 MP, për vetëm 150 dollarë

para 6 muajve - Zhurnal

Në fund të vitit të kaluar, presidenti i Xiaomi, Lin Bin, promovoi një kamera 48 megapikselë dhe sot kompania e ka zbuluar atë në mënyrë të plotë. Megjithë kësaj specifike premium, është një produkt nën...

Xiaomi lajmëron telefonin e ri me kamerën 48 MP, për vetëm 150 dollarë

para 6 muajve - Flaka

Në fund të vitit të kaluar, presidenti i Xiaomi, Lin Bin, promovoi një kamera 48 megapikselë dhe sot kompania e ka zbuluar atë në mënyrë të plotë. Megjithë kësaj specifike premium, është një produkt nën...

Prezantohet Redmi Note 7 me kamerë 48 MP

para 6 muajve - Koha.net

Lei Jun, shef ekzekutiv i Xiaomit, ka prezantuar sot telefonin e ri Redmi Note 7, raporton GSMArena. Ky telefon ka kamerë prej 48 megapiksel me sensor Samsung ISOCELL Bright GM1, e me procesor Snapdragon...

Prezantohet Redmi Note 7 me kamerë 48 MP

para 5 muajve - Ekonomia Online

Lei Jun, shef ekzekutiv i Xiaomit, ka prezantuar sot telefonin e ri Redmi Note 7, raporton GSMArena. Ky telefon ka kamerë prej 48 megapiksel me sensor Samsung ISOCELL Bright GM1, e me procesor Snapdragon...

Xiaomi sjell Redmi Note 7 me kamerë prej 48 megapiksel për vetëm 130 euro

para 5 muajve - AlbPortali

Disa ditë më parë, gjiganti elektronik kinez Xiaomi njoftoi se do të lëshojë telefonin e saj të ri Redmi Note 7. Nuk zgjati shumë dhe tani u prezantua telefoni i parë në këtë konstelacion të ri, transmeton...

Xiaomi lajmëron telefonin e ri me kamerën 48 MP, për vetëm 150 dollarë

para 6 muajve - InfoMagazin

Në fund të vitit të kaluar, presidenti i Xiaomi, Lin Bin, promovoi një kamera 48 megapikselë dhe sot kompania e ka zbuluar atë në mënyrë të plotë. Megjithë kësaj specifike premium, është një produkt nën...

Prezantohet telefoni me kamër 48 megapiksel

para 5 muajve - LajmiFundit

Lei Jun, shef ekzekutiv i Xiaomit, ka prezantuar sot telefonin e ri Redmi Note 7, raporton GSMArena. Ky telefon ka kamerë prej 48 megapiksel me sensor Samsung ISOCELL Bright GM1, e me procesor Snapdragon...

Xiaomi sjell Redmi Note 7 me kamerë prej 48 megapiksel për vetëm 130 euro

para 5 muajve - Lajmi.net

Telefoni i parë "i vërtetë" i Redmi dëshiron ti bindë klientët e tij me një çmim të ulët dhe një kamera me rezolucion të lartë. Disa ditë më parë, gjiganti elektronik kinez Xiaomi njoftoi se do të lëshojë...

Prezantohet telefoni me kamër "shpërthyese", 48 megapiksel

para 6 muajve - Albeu

Lei Jun, shef ekzekutiv i Xiaomit, ka prezantuar sot telefonin e ri Redmi Note 7, raporton GSMArena. Ky telefon ka kamerë prej 48 megapiksel me sensor Samsung ISOCELL Bright GM1, e me procesor Snapdragon...

Prezantohet Redmi Note 7 me kamerë 48 MP

para 6 muajve - Gazeta Express

Lei Jun, shef ekzekutiv i Xiaomit, ka prezantuar sot telefonin e ri Redmi Note 7, raporton GSMArena. Ky telefon ka kamerë prej 48 megapiksel me sensor Samsung ISOCELL Bright GM1, e me procesor Snapdragon...

Prezantohet Redmi Note 7 me kamerë 48 MP

para 6 muajve - Tetova Sot

Lei Jun, shef ekzekutiv i Xiaomit, ka prezantuar sot telefonin e ri Redmi Note 7, raporton GSMArena. Ky telefon ka kamerë prej 48 megapiksel me sensor Samsung ISOCELL Bright GM1, e me procesor Snapdragon...

Xiaomi prezanton modelin e ri, Redmi Note 7

para 6 muajve - Gazeta Observer

Në fund të vitit të kaluar, presidenti i Xiaomit, Lin Bin kishte premtuar një telefon të ardhshëm me kamera prej 48 megapikselë. Sot kompania e ka bërë realitet duke zbuluar modelin e ri me kamera 48 megapikselë....

Xiaomi lajmëron telefonin e ri me kamerën 48 MP, për vetëm 150 dollarë

para 6 muajve - Telegrafi

Në fund të vitit të kaluar, presidenti i Xiaomi, Lin Bin, promovoi një kamera 48 megapikselë dhe sot kompania e ka zbuluar atë në mënyrë të plotë. Megjithë kësaj specifike premium, është një produkt nën...

Xiaomi lajmëron telefonin e ri me kamerën 48 MP, për vetëm 150 dollarë

para 6 muajve - Tetova Sot

Në fund të vitit të kaluar, presidenti i Xiaomi, Lin Bin, promovoi një kamera 48 megapikselë dhe sot kompania e ka zbuluar atë në mënyrë të plotë. Megjithë kësaj specifike premium, është një produkt nën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK