http://kariera.mk

Rënie masive e fitimeve në Samsung

para 5 muajve - Gazeta Observer

Samsung është duke u ballafaquar me një rënie masife të fitimit. Në parashikimet e saj të fitimeve për tremujorin e katërt të vitit 2018, kompania teknologjike e Koresë së Jugut pret që fitimi operativ...

Rënie masive e fitimeve në Samsung

para 5 muajve - Lajmi.net

Samsung është duke u ballafaquar me një rënie masife të fitimit. Në parashikimet e saj të fitimeve për tremujorin e katërt të vitit 2018, kompania teknologjike e Koresë së Jugut pret që fitimi operativ...

Rënie masive e fitimeve në Samsung

para 5 muajve - AlbPortali

Në parashikimet e saj të fitimeve për tremujorin e katërt të vitit 2018, kompania teknologjike e Koresë së Jugut pret që fitimi operativ të bjerë me 29 për qind nga viti në vit në 10.8 trilionë won (8.4...

Rënie masive e fitimeve në Samsung

para 5 muajve - Ekonomia Online

Samsung është duke u ballafaquar me një rënie masive të fitimit. Në parashikimet e saj të fitimeve për tremujorin e katërt të vitit 2018, kompania teknologjike e Koresë së Jugut pret që fitimi operativ...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK