http://kariera.mk

Prezantohet Lexus LC me tavan të hapur

para 5 muajve - Zhurnal

Secilës veturë luksoze, i nevojitet edhe një version me tavan të hapur Këtë e ka bërë edhe prodhuesi japonez Lexus, duke ia bashkangjitur modelit LC edhe një kabriolet, transmeton Telegrafi. Para tre muajsh,...

Prezantohet Lexus LC me tavan të hapur !

para 5 muajve - InfoMagazin

Para tre muajsh, ishte thënë se do të ketë një makinë të tillë nga kjo linjë prodhimi, por nuk ka pasur asnjë konfirmim, pasi kompania më shumë është marrë me LC F Coupe. Megjithëse asgjë nuk është konfirmuar,...

Prezantohet Lexus LC me tavan të hapur

para 5 muajve - Telegrafi

Secilës veturë luksoze, i nevojitet edhe një version me tavan të hapur Këtë e ka bërë edhe prodhuesi japonez Lexus, duke ia bashkangjitur modelit LC edhe një kabriolet, transmeton Telegrafi. Para tre muajsh,...

Prezantohet Lexus LC me tavan të hapur

para 5 muajve - Infokusi

Para tre muajsh, ishte thënë se do të ketë një makinë të tillë nga kjo linjë prodhimi, por nuk ka pasur asnjë konfirmim, pasi kompania më shumë është marrë me LC F Coupe. Megjithëse asgjë nuk është konfirmuar,...

Prezantohet Lexus LC me tavan të hapur

para 5 muajve - Arbresh

Secilës veturë luksoze, i nevojitet edhe një version me tavan të hapur Këtë e ka bërë edhe prodhuesi japonez Lexus, duke ia bashkangjitur modelit LC edhe një kabriolet, transmeton Telegrafi. Para tre muajsh,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK