http://kariera.mk

“Kalorësit e Dardanisë”, libër i ‘kujtesës kombëtare!

para 6 muajve - Telegrafi

Gani Mehmetaj, së fundmi ka dalur me romanin e tij më të ri historik, “Kalorësit e Dardanisë”, i cili është në vazhdën e librave të tij të mëhershëm si, ‘Ëndrra e madhe’, ‘Zhvarrimi’, ‘Boritë e apokalipsit’,...

Promovim: “Kalorësit e Dardanisë” e Gani Mehmetajt

para 6 muajve - Zhurnal

U vlerësua se romani tejkalon parametrat e një tregimi historik e artistik Shkrimtari Gani Mehmetaj ka promovuar romanin e tij më të ri të titulluar “Kalorësit e Dardanisë”. Në përurimin e këtij romani...

Promovohet romani ‘Kalorësit e Dardanisë’ i Gani Mehmetajt

para 6 muajve - Kallxo

Është promovuar të premten, 11 janar 2019, në Bibliotekën Kombëtare “Pjetër Bogdani” në Prishtinë, romani “Kalorësit e Dardanisë” i krijuesit Gani Mehmetaj. Romani  me tematikë historik, “Kalorësit e Dardanisë”...

Promovim: “Kalorësit e Dardanisë” e Gani Mehmetajt

para 6 muajve - RTV 21

U vlerësua se romani tejkalon parametrat e një tregimi historik e artistik Shkrimtari Gani Mehmetaj ka promovuar romanin e tij më të ri të titulluar “Kalorësit e Dardanisë”. Në përurimin e këtij romani...

Promovime: “Kalorësit e Dardanisë” e Gani Mehmetajt

para 6 muajve - RTV 21

U vlerësua se romani tejkalon parametrat e një tregimi historik e artistik Shkrimtari Gani Mehmetaj ka promovuar romanin e tij më të ri të titulluar “Kalorësit e Dardanisë”. Në përurimin e këtij romani,...

Promovohet romani “Kalorësit e Dardanisë”, i autorit Gani Mehmetaj

para 6 muajve - Ekonomia Online

“Kalorësit e Dardanisë” është romani më i ri i Gani Mehmetaj, i cili u promovua në Bibliotekën Kombëtare të Kosovës “Pjetër Bogdani”, raporton Ekonomia Online. Ky promovim filloi duke u lexuar një fragment...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK