http://kariera.mk

Samsung na prezanton të ardhmen e një jete plot me konektivitet në CES 2019

para 5 muajve - Tetova Sot

Kur është fjala për të theksuar përmirësimet në Al, loT dhe 5G, përveç produkteve dhe teknologjive të gjeneratës së ardhshme, Samsung na tregon se si klientët mund ta jetojnë Jetën Plot Konektivitet. Samsung...

Samsung na prezanton të ardhmen e një jete plot me konektivitet në CES 2019

para 5 muajve - Telegrafi

Kur është fjala për të theksuar përmirësimet në Al, loT dhe 5G, përveç produkteve dhe teknologjive të gjeneratës së ardhshme, Samsung na tregon se si klientët mund ta jetojnë Jetën Plot Konektivitet. Samsung...

Samsung shpalos të ardhmen e ekraneve me teknologjinë inovative modulare micro LED në CES

para 6 muajve - Flaka

Samsung zbulon përmasa, forma dhe konfigurime të reja të mikro LED, që zgjerojnë kufijtë e ekraneve televizive tradicionale në eventin First Look. Samsung Electronics Co., Ltd. prezantoi sot risitë e saj...

Samsung prezanton "tinëz" telefonin e palosshëm

para 6 muajve - Gazeta Express

Gjiganti jug-korean i teknologjisë, Samsung, ka paraqitur smartfonin e tij të palosshëm për herë të parë nga fundi i vitit të kaluar në ngjarjen e kompanisë “Konferenca e Zhvilluesve”. Pajisja mobile e...

Samsung prezanton smartfonin e palosshëm me dyer të mbyllura

para 6 muajve - Koha.net

Gjiganti jug-korean i teknologjisë, Samsung, ka paraqitur smartfonin e tij të palosshëm për herë të parë ka fundi i vitit të kaluar në ngjarjen e kompanisë “Konferenca e Zhvilluesve”. Pajisja mobile e...

Samsung shpalos të ardhmen e ekraneve me teknologjinë inovative modulare micro LED në CES

para 6 muajve - Telegrafi

Samsung zbulon përmasa, forma dhe konfigurime të reja të mikro LED, që zgjerojnë kufijtë e ekraneve televizive tradicionale në eventin First Look. Samsung Electronics Co., Ltd. prezantoi sot risitë e saj...

FlexPai, telefoni i parë në botë me ekran që paloset është realitet

para 6 muajve - Shekulli

Telefoni ka ekran 7.8-inç AMOLED me rezolucion 1440p. FlexPai vjen me sistem operativ Water bazuar në Android 9.0 Pie. Në një moment në konferencën e zhvilluesve të Samsung në nëntor dritat në skenë u...

Samsung shpalos të ardhmen e ekraneve me teknologjinë inovative modulare micro LED në CES

para 6 muajve - Arbresh

Samsung zbulon përmasa, forma dhe konfigurime të reja të mikro LED, që zgjerojnë kufijtë e ekraneve televizive tradicionale në eventin First Look. Samsung Electronics Co., Ltd. prezantoi sot risitë e saj...

CES 2019: Samsung lanson TV-në gjigant prej 98 inç 8K, njofton telefonin 5G

para 6 muajve - Telegrafi

Konferenca e shtypit e Samsung është gjithmonë një nga ngjarjet më të mëdha në Consumer Electronics Show, dhe CES 2019 nuk ka bërë asnjë përjashtim, me gjigantin e Koresë së Jugut duke bërë një numër njoftimesh...

Samsung prezanton të rejat inovative modulare Micro LED

para 6 muajve - Koha Jone

Sot është zhvilluar Konventa më e madhe të teknologjisë, e vitit – CES 2019 – në Las Vegas. Në këtë konventë, Samsung, nnjë nga kompanitë më të rëndësishme në botë paraqiti risitë e reja që pritet të dalin...

Konventa e Teknologjisë, Samsung prezanton të rejat inovative modulare Micro LED

para 6 muajve - Arbresh

Sot është zhvilluar Konventa më e madhe të teknologjisë, e vitit – CES 2019 – në Las Vegas. Në këtë konventë, Samsung, nnjë nga kompanitë më të rëndësishme në botë paraqiti risitë e reja që pritet të dalin...

Konventa e Teknologjisë, Samsung prezanton të rejat inovative modulare Micro LED

para 6 muajve - Insajderi

Sot është zhvilluar Konventa më e madhe të teknologjisë, e vitit – CES 2019 – në Las Vegas. Në këtë konventë, Samsung, nnjë nga kompanitë më të rëndësishme në botë paraqiti risitë e reja që pritet të dalin...

CES 2019: Samsung lanson TV-në gjigant prej 98 inç 8K, njofton telefonin 5G

para 6 muajve - Gazeta Observer

Konferenca e shtypit e Samsung është gjithmonë një nga ngjarjet më të mëdha në Consumer Electronics Show, dhe CES 2019 nuk ka bërë asnjë përjashtim, me gjigantin e Koresë së Jugut duke bërë një numër njoftimesh...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK