http://kariera.mk

Samsung Galaxy S10 +, vendoset bateria e madhe

para 5 muajve - Lajmi.net

Pas shumë detajeve tani janë shfaqur informacion rreth madhësive të baterive të modeleve të ndryshme S10. Tani ka informacione rreth madhësisë së baterive. Zakonisht i informuari Leaker Ice Universe ka...

Samsung Galaxy S10 +, vendoset bateria e madhe

para 5 muajve - AlbPortali

Tani ka informacione rreth madhësisë së baterive. Zakonisht i informuari Leaker Ice Universe ka postuar një foto të mbrojtësve të ekranit, transmeton lajmi.net. Madhësia e baterisë Loading... Galaxy S10...

Samsung Galaxy X dhe 5G S10 me bateritë telefonike më të mëdha

para 6 muajve - Flaka

Kohët e fundit kemi parë dëshmi se tre modelet kryesore të Samsung Galaxy S10 mund të kenë bateri që arrijnë në 4.000mAh për Samsung Galaxy S10 Plus. Por ka potencialisht një telefon të katërt në mes,...

Samsung Galaxy X dhe 5G S10 mund të kenë bateritë telefonike më të mëdha ndonjëherë

para 6 muajve - Tetova Sot

Kohët e fundit kemi parë dëshmi se tre modelet kryesore të Samsung Galaxy S10 mund të kenë bateri që arrijnë në 4.000mAh për Samsung Galaxy S10 Plus. Por ka potencialisht një telefon të katërt në mes,...

Galaxy S10 do të ketë një tipar sekret të mrekullueshëm

para 6 muajve - Telegrafi

Samsung Galaxy S10 dhe Galaxy S10 + do të kenë bateri masive. Informacioni vjen nga Ice Universe, i cili ka një rekord të shkëlqyeshëm në zbulimin e planeve përfundimtare për Galaxy S9, Galaxy Note 9 dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK