http://kariera.mk

James Harden hyn në histori, shënon triple-doublen më të shpejtë

para 6 muajve - Periskopi

James Harden shënoi 43 pikë, 10 kërcime dhe 12 asistime në vetëm tre çerekë për t’i udhëhequr Houston Rockets në një fitore bindëse 141-113 mbi Cleveland Cavaliers. Pasi Cavaliers fitoi takimin e parë...

Harden vazhdon me statistikat e MVP, shkëlqen në fitoren kundër Cavaliers

para 6 muajve - Lajmi.net

James Harden është rikthyer furishëm pas një starti jo shumë të mirë në edicionin e ri të NBA. „The Beard“ ka qenë thjeshtë i pandalshëm në 15 xhirot e fundit, duke qenë bartës i lojës së skuadrës së tij....

Harden vazhdon me statistikat e MVP, shkëlqen në fitoren kundër Cavaliers !

para 6 muajve - InfoMagazin

“The Beard“ ka qenë thjeshtë i pandalshëm në 15 xhirot e fundit, duke qenë bartës i lojës së skuadrës së tij. Këtë, ai e vazhdoi edhe mbrëmë, duke qenë lider në ndeshjen që Houston Rockets e fituan kundër...

Harden vazhdon me statistikat e MVP, shkëlqen në fitoren kundër Cavaliers

para 6 muajve - AlbPortali

„The Beard“ ka qenë thjeshtë i pandalshëm në 15 xhirot e fundit, duke qenë bartës i lojës së skuadrës së tij. Këtë, ai e vazhdoi edhe mbrëmë, duke qenë lider në ndeshjen që Houston Rockets e fituan kundër...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK