http://kariera.mk

Pija që eliminon dhjamin e barkut për vetëm 4 ditë!

para 5 muajve - Opinion

Ajo që ju sugjerojmë është një super pije që ju bën të mundur të hiqni shtresat e dhjamit nga barku juaj. Kjo pije do të stimulojë trupin, duke stimuluar metabolizmin pa ndonjë efekt negativ. Ajo që ju...

Pija që eliminon dhjamin e barkut për vetëm 4 ditë!

para 5 muajve - Lajm

Ajo që ju sugjerojmë është një super pije që ju bën të mundur të hiqni shtresat e dhjamit nga barku juaj. Kjo pije do të stimulojë trupin, duke stimuluar metabolizmin pa ndonjë efekt negativ. Ajo që ju...

Pija që eliminon dhjamin e barkut për vetëm 4 ditë!

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Ajo që ju sugjerojmë është një super pije që ju bën të mundur të hiqni shtresat e dhjamit nga barku juaj. Kjo pije do të stimulojë trupin, duke stimuluar metabolizmin pa ndonjë efekt negativ. Ajo që ju...

Birra mund t’ju ndihmojë të humbisni deri në 5 kg, vetëm nëse…

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Nëse pini një birrë dhe më pa ndjeheni në faj është koha t’iu themi se nuk duhet të ndiheni më kështu. Një studim shkencor ka treguar se birra mund t’ju bëjë të humbni deri në 5 kilogramë. Ja se si: Sipas...

Shtatë shenja paralajmëruese të dehidratimit, si ta kuptoni që trupi juaj po thahet për ujë

para 5 muajve - Gazeta Observer

Studime të shumta kanë hedhur poshtë idenë se çdo njeri duhet të pijë 8 gota ujë në ditë, pasi kjo gjë varet si nga gjinia, mosha, pesha dhe kërkesat e një individi për lëngje. Megjithatë shumë prej nesh...

Ja si ta qetësoni dhimbjen e kokës pas një nate me alkool

para 5 muajve - Vizion Plus

Pas një nate të gjatë ku e keni tejkaluar me pijen, e nesërmja do të jetë një ditë e tmerrshme, pasi do keni shumë dhimbje koke. Sigurisht për këtë e ka një zgjidhje, por në vend që të drejtoheni menjëherë...

Si ta tejkaloni dhimbjen e kokës pasi keni pirë alkool

para 5 muajve - Gazeta Observer

Keni pirë alkool një natë më parë, ndërsa mëngjesi ju duket i rëndë nga kokëdhimbja, tashmë ka një zgjidhje. Sipas një studimi të ri, përveç qetësuesve të ndryshëm, është birra ajo e cila qetëson dhimbjet....

E pabesueshme! Mësoni çfarë i ndodh trupit tuaj nëse i zëvendësoni të gjitha pijet me ujë

para 5 muajve - Tetova Sot

Në të gjithë e dimë se çfarë dëmesh mund të shkaktojnë pijet alkoolike dhe ato me gaz. Mirëpo, sado i mendojmë pasojat, sërish disa prej nesh vazhdojnë t’i konsumojmë. Këshilla jonë është në fakt që të...

Si ta dimë nëse konsumojmë ujë mjaftueshëm?

para 5 muajve - Gazeta Observer

Të gjitha proceset vitale të trupit të njeriut funksionojnë me ujë. Uji është në fakt lënda ushqyese më e rëndësishme për trupin pas oksigjenit. Megjithatë, ka disa çështje të diskutueshme në këtë mes.....

E pabesueshme! Mësoni çfarë i ndodh trupit tuaj nëse i zëvendësoni të gjitha pijet me ujë

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Në të gjithë e dimë se çfarë dëmesh mund të shkaktojnë pijet alkoolike dhe ato me gaz. Mirëpo, sado i mendojmë pasojat, sërish disa prej nesh vazhdojnë t’i konsumojmë. Këshilla jonë është në fakt që të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK