http://kariera.mk

Kujdes! Është rikthyer në Shqipëri virusi i gripit të rrezikshëm

para 5 muajve - Gazeta Telegraf

Nga autoritetet shëndetësore kërkohet vëmendje e vecantë e qytetarëve ndaj rikthimi në Shqipëri të virusit të gripit të derrit. Laboratori i Institutit të Shëndetit Publik ka konfirmuar se, aktualisht...

Mos i neglizhoni këto simptoma edhe pse duken normale, rikthehet gripi i derrit

para 5 muajve - Gazeta Express

Ditët e para të vitit të ri kanë rikthyer në Shqipëri virusi A/H1N1 (i njohur në zhargon si gripi i derrit). Lajmi konfirmohet nga Silva Bino, shefe e Departamentit të Sëmundjeve Infektive, në ISHP, e...

Mos i neglizhoni këto simptoma edhe pse duken normale, rikthehet gripi i derrit

para 5 muajve - Ekonomia Online

Numri i rasteve me viroza respiratore është rritur. Nuk kemi një numër tepër të lartë të rasteve, por jemi në sezonin e gripit. Ne kemi izoluar raste me grip, të cilët i përkasin virusit AH1N1, ish-virusi...

Mos i neglizhoni këto simptoma, gripi i derrit rikthehet në Shqipëri

para 5 muajve - Sot News

Ditët e para të vitit të ri kanë rikthyer në Shqipëri virusi A/H1N1 (i njohur në zhargon si gripi i derrit).Lajmi konfirmohet nga Silva Bino, shefe e Departamentit të Sëmundjeve Infektive, në ISHP, e cila...

Kujdes, në Shqipëri është rikthyer virusi AH1N1

para 5 muajve - Gazeta Express

Rastet e para me grip në vendin tonë janë izoluar tashmë. Ditët e para dhe shumë të ftohta të janarit kanë sjellë me vete edhe virusin e gripit. Deri më tani, Laboratori i Institutit të Shëndetit Publik...

Gripi, në Shqipëri është duke qarkulluar virusi AH1N1

para 5 muajve - Top Channel

Rastet e para me grip në vendin tonë janë izoluar tashmë. Ditët e para dhe shumë të ftohta të janarit kanë sjellë me vete edhe virusin e gripit. Deri më tani, Laboratori i Institutit të Shëndetit Publik...

Në Shqipëri po qarkullon virusi AH1N1?

para 5 muajve - Shekulli

Rastet e para me grip në vendin tonë janë izoluar tashmë. Ditët e para dhe shumë të ftohta të janarit kanë sjellë me vete edhe virusin e gripit. Deri më tani, Laboratori i Institutit të Shëndetit Publik...

Rikthehet gripi i derrit në Shqipëri, izolohen 4 pacientë

para 5 muajve - Opinion

Ditët e para të janarit është kthyer ne vend gripi i derrit. Laboratori i Institutit të Shëndetit Publik ka konfirmuar se, aktualisht në vendin tonë është duke qarkulluar virusi A/H1N1 (i njohur në zhargon...

Shqipëri është duke qarkulluar virusi AH1N1

para 5 muajve - Albeu

Rastet e para me grip në vendin tonë janë izoluar tashmë. Ditët e para dhe shumë të ftohta të janarit kanë sjellë me vete edhe virusin e gripit . Deri më tani, Laboratori i Institutit të Shëndetit Publik...

Gripi në Shqipëri, po qarkullon virusi AH1N1

para 5 muajve - Koha Jone

Rastet e para me grip në vendin tonë janë izoluar tashmë. Ditët e para dhe shumë të ftohta të janarit kanë sjellë me vete edhe virusin e gripit. Laboratori i Institutit të Shëndetit Publik ka konfirmuar...

Gripi, në Shqipëri është duke qarkulluar virusi AH1N1

para 5 muajve - Java News

Rastet e para me grip në vendin tonë janë izoluar tashmë. Ditët e para dhe shumë të ftohta të janarit kanë sjellë me vete edhe virusin e gripit. Deri më tani, Laboratori i Institutit të Shëndetit Publik...

Rikthehet gripi i derrit në Shqipëri, izolohen 4 pacientë

para 5 muajve - LajmiFundit

Ditët e para të janarit është kthyer ne vend gripi i derrit. Laboratori i Institutit të Shëndetit Publik ka konfirmuar se, aktualisht në vendin tonë është duke qarkulluar virusi A/H1N1 (i njohur në zhargon...

Në Shqipëri është rikthyer virusi AH1N1

para 5 muajve - Gazeta Observer

Rastet e para me grip në vendin tonë janë izoluar tashmë. Ditët e para dhe shumë të ftohta të janarit kanë sjellë me vete edhe virusin e gripit. Deri më tani, Laboratori i Institutit të Shëndetit Publik...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK