http://kariera.mk

Tottenhami i hap rrugë Realit

para 6 muajve - Koha.mk

Real Madrid është në një pikë kritike sa i përket shënimit të golave dhe largimi i Cristiano Ronaldo ka lënë një boshllëk të madh në sulmin e kampionëve të Evropës. Prandaj, në merkaton e verës Florentino...

“Çmendet” Reali, ofron 350 milionë për yllin e madh

para 6 muajve - OraInfo

Real Madrid kanë paralajmëruar se do të duhet të paguajnë 350 milionë euro për të rrëmbyer yllin e Tottenham Harry Kane, raporton AS përcjell ORAinfo. Ekipi spanjoll ka qenë i lidhur ngushtë me sulmuesin...

Çmëndet Reali, ofron 350 milion euro për bomberin e Tottenhamit

para 6 muajve - Albeu

Real i Madridit është gati të bëjë cmënduri në merkato. Galaktikët janë në kërkim të një sulmuesi bomber ku nuk i ndahen yllit të Tottenhamit , shkruan Albeu.com. Bëhet fjalë për Harry Kane i cil ndiqet...

Reali ofron 350 milion euro për bomberin e Tottenhamit

para 6 muajve - LajmiFundit

Real i Madridit është gati të bëjë cmenduri pasi janë në kërkim të një sulmuesi bomber ku nuk i ndahen yllit të Tottenhamit. Bëhet fjalë për Harry Kane i cil ndiqet nga te gjitha klubet e mëdha të europës....

Tottenhami kërkon 230 milionë euro për Eriksenin

para 6 muajve - Koha.net

Real Madridi vazhdon të insistojë për transferimin mesfushorit të Tottenhamit, Cristian Eriksen. Por, për ta realizuar blerjen e futbollistit danez, Real Madridi duhet t’i thyej të gjitha rekorder te transferimeve,...

Mësoni dy gjërat që duhet të bëjë United për ta mposhtur të dielën skuadrën e Tottenham

para 6 muajve - GazetaBlic

Premier Liga angleze është kthyer këtë fundjavë ku do të përballen dy gjigantët e futbollit botëror Manchester United-Tottenham. Sipas ekspertëve të futbollit pritet të jetë një ndeshje shumë e fortë dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK