http://kariera.mk

Kjo është dëshmia e Rexhep Selimit i intervistuar nga Tribunali i Hagës

para 5 muajve - Albeu

Në vitin 2004 Rexhep Selimi , tash deputet i Kuvendit të Kosovës , ishte intervistuar nga zyrtarë të Tribunalit të Hagës në zyren në Prishtinë. Selimi pyetet gjerësisht për tërë aktivitetin e tij si pjesë...

Kjo është dëshmia e Rexhep Selimit i intervistuar nga Tribunali i Hagës

para 5 muajve - Lajm

Në vitin 2004 Rexhep Selimi, tash deputet i Kuvendit të Kosovës, ishte intervistuar nga zyrtarë të Tribunalit të Hagës në zyren në Prishtinë. Selimi pyetet gjerësisht për tërë aktivitetin e tij si pjesë...

Dëshmia në audio – Çfarë tha Rexhep Selimi para hetuesve të Hagës?

para 5 muajve - Lajmi.net

Në vitin 2004 Rexhep Selimi, tash deputet i Kuvendit të Kosovës, ishte intervistuar nga zyrtarë të Tribunalit të Hagës në zyrën në Prishtinë. Insajderi ka siguruar këtë intervistë, gjatë se cilës Selimi...

Dëshmia në audio – Çfarë tha Rexhep Selimi para hetuesve të Hagës?

para 5 muajve - Gazeta Express

Në vitin 2004 Rexhep Selimi, tash deputet i Kuvendit të Kosovës, ishte intervistuar nga zyrtarë të Tribunalit të Hagës në zyrën në Prishtinë. Insajderi ka siguruar këtë intervistë, gjatë se cilës Selimi...

Gashi tregon kur do të ngriten aktakuzat e para nga Specialja

para 5 muajve - Gazeta Liria

Këtë fundjavë drejt Hagës do të udhëtojnë ish-eprorët e lartë të UÇK-së Rrustem Mustafa dhe Sami Lushtaku, të cilët të hënën e ardhshme do të merren në pyetje nga prokurorët e Speciales. Në fillim të javës...

Nga java e ardhshme nis ngritja e aktakuzave nga Gjykata Speciale

para 5 muajve - OraInfo

Avokati i njohur Tomë Gashi thotë se javën e ardhshme nis ngritja e aktakuzave nga Gjykata Speciale. Këtë fundjavë drejt Hagës do të udhëtojnë ish-eprorët e lartë të UÇK-së Rrustem Mustafa dhe Sami Lushtaku,...

Dëshmi: Çfarë kishte thënë Rexhep Selimi para hetuesve të Tribunalit të Hagës (Audio intervista)

para 5 muajve - Telegrafi

Në vitin 2004 Rexhep Selimi, tash deputet i Kuvendit të Kosovës, ishte intervistuar nga zyrtarë të Prokurorisë së Tribunalit të Hagës në zyren në Prishtinë. Insajderi ka siguruar këtë intervistë, gjatë...

Zbardhet dëshmia – Çfarë tha Rexhep Selimi para hetuesve të Hagës

para 5 muajve - GazetaBlic

Në vitin 2004 Rexhep Selimi, tash deputet i Kuvendit të Kosovës, ishte intervistuar nga zyrtarë të Tribunalit të Hagës në zyrën në Prishtinë. Insajderi ka siguruar këtë intervistë, gjatë se cilës Selimi...

Avokati: Javën e ardhshme nis ngritja e aktakuzave nga Specialja

para 5 muajve - Gazeta Express

Këtë fundjavë drejt Hagës do të udhëtojnë ish-eprorët e lartë të UÇK-së Rrustem Mustafa dhe Sami Lushtaku, të cilët të hënën e ardhshme do të merren në pyetje nga prokurorët e Speciales. Në fillim të javës...

Kur do të ngrihet aktakuza e parë nga Prokuroria Speciale

para 5 muajve - Albeu

Këtë fundjavë drejt Hagës do të udhëtojnë ish-eprorët e lartë të UÇK-së Rrustem Mustafa dhe Sami Lushtaku, të cilët të hënën e ardhshme do të merren në pyetje nga prokurorët e Speciales. Në fillim të javës...

Dëshmia–Çfarë tha Rexhep Selimi para hetuesve të Hagës?

para 5 muajve - Ekonomia Online

Në vitin 2004 Rexhep Selimi, tash deputet i Kuvendit të Kosovës, ishte intervistuar nga zyrtarë të Tribunalit të Hagës në zyren në Prishtinë. Selimi pyetet gjerësisht për tërë aktivitetin e tij si pjesë...

Tomë Gashi tregon kur do të ngriten aktakuzat e para nga Specialja

para 5 muajve - Telegrafi

Këtë fundjavë drejt Hagës do të udhëtojnë ish-eprorët e lartë të UÇK-së Rrustem Mustafa dhe Sami Lushtaku, të cilët të hënën e ardhshme do të merren në pyetje nga prokurorët e Speciales. Në fillim të javës...

Nga java e ardhshme nis ngritja e aktakuzave nga Gjykata Speciale

para 5 muajve - Bota Press

Këtë fundjavë drejt Hagës do të udhëtojnë ish-eprorët e lartë të UÇK-së Rrustem Mustafa dhe Sami Lushtaku, të cilët të hënën e ardhshme do të merren në pyetje nga prokurorët e Speciales. Në fillim të javës...

Çfarë tha Rexhep Selimi në dëshminë e tij para hetuesve të Hagës

para 5 muajve - Arbresh

Në vitin 2004 Rexhep Selimi, tash deputet i Kuvendit të Kosovës, ishte intervistuar nga zyrtarë të Tribunalit të Hagës në zyrën në Prishtinë. Insajderi ka siguruar këtë intervistë, gjatë se cilës Selimi...

Zhvillime dramatike për Gjykatën Speciale: Mësohet kur ngriten aktakuzat e para

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Këtë fundjavë drejt Hagës do të udhëtojnë ish-eprorët e lartë të UÇK-së Rrustem Mustafa dhe Sami Lushtaku, të cilët të hënën e ardhshme do të merren në pyetje nga prokurorët e Speciales. Në fillim të javës...

Zhvillime dramatike për Gjykatën Speciale: Mësohet kur ngriten aktakuzat e para

para 5 muajve - Periskopi

Këtë fundjavë drejt Hagës do të udhëtojnë ish-eprorët e lartë të UÇK-së Rrustem Mustafa dhe Sami Lushtaku, të cilët të hënën e ardhshme do të merren në pyetje nga prokurorët e Speciales. Në fillim të javës...

Avokati: Aktakuzat e para të Speciales pritet të ngriten javën e ardhshme

para 5 muajve - Illyria

Prishtinë, 12 jnar 2019 – Avokati nga Prishtina Tomë Gashi, i cili ka qenë mbrojtës i disa ish-komandatëve dhe ish-pjesëtarëve të UÇK-së në proceset gjyqësore në Kosovë, ka thënë se shumica e të ftuarve...

Dëshmia në audio – Çfarë tha Rexhep Selimi para hetuesve të Hagës?

para 5 muajve - Insajderi

Në vitin 2004 Rexhep Selimi, tash deputet i Kuvendit të Kosovës, ishte intervistuar nga zyrtarë të Tribunalit të Hagës në zyren në Prishtinë. Insajderi ka siguruar këtë intervistë, gjatë se cilës Selimi...

Çfarë tha Rexhep Selimi para hetuesve të Hagës?

para 5 muajve - Insajderi

Në vitin 2004 Rexhep Selimi, tash deputet i Kuvendit të Kosovës, ishte intervistuar nga zyrtarë të Tribunalit të Hagës në zyren në Prishtinë. Insajderi ka siguruar këtë intervistë, gjatë se cilës Selimi...

Tomë Gashi: Përveç Sylejman Selimit jam duke i mbrojtur edhe tre të tjerë në Gjykatë Speciale

para 5 muajve - Infokusi

Avokati Tomë Gashi ka deklaruar se përveç ish-komandantit të UÇK-së, Sylejman Selimi është duke i mbrojtur edhe tre persona të tjerë në Gjykatën Speciale. Megjithatë, Gashi në një prononcim për Gazetën...

Thaçi tregon a ka marrë ftesë nga Haga për Sylejman Selimin

para 5 muajve - Infokusi

Drejtori i Burgjeve të Kosovës, Nehat Thaçi, ka thënë se nuk kanë marrë asnjë ftesë në institucionin të cilin e drejton që Sylejman Selimi të dërgohet në Hagë. “Deri më tani Shërbimi Korrektues i Kosovës...

Nehat Thaçi: Nga Haga nuk kemi pranuar ftesë për Sylejman Selimin

para 5 muajve - Telegrafi

Drejtori i Burgjeve të Kosovës, Nehat Thaçi, ka thënë se nuk kanë marrë asnjë ftesë në institucionin të cilin e drejton që Sylejman Selimi të dërgohet në Hagë. “Deri më tani Shërbimi Korrektues i Kosovës...

Drejtori i Burgjeve të Kosovës tregon se a ka pranuar ftesë nga Haga për Sylejman Selimin

para 5 muajve - GazetaBlic

Drejtori i Burgjeve të Kosovës, Nehat Thaçi, ka thënë se nuk kanë marrë asnjë ftesë në institucionin të cilin e drejton që Sylejman Selimi të dërgohet në Hagë. “Deri më tani Shërbimi Korrektues i Kosovës...

Drejtori i Burgjeve të Kosovës: Nuk kemi pranuar ftesë nga Haga për Sylejman Selimin

para 5 muajve - GazetaBlic

Drejtori i Burgjeve të Kosovës, Nehat Thaçi, ka thënë se nuk kanë marrë asnjë ftesë në institucionin të cilin e drejton që Sylejman Selimi të dërgohet në Hagë. “Deri më tani Shërbimi Korrektues i Kosovës...

Thaçi: Nga Haga nuk kemi pranuar ftesë për Sylejman Selimin

para 5 muajve - Lajmi.net

Drejtori i Burgjeve të Kosovës, Nehat Thaçi, ka thënë se nuk kanë marrë asnjë ftesë në institucionin të cilin e drejton që Sylejman Selimi të dërgohet në Hagë. “Deri më tani Shërbimi Korrektues i Kosovës...

Thaçi: Nga Haga nuk kemi pranuar ftesë për Sylejman Selimin

para 5 muajve - Kallxo

Drejtori i Burgjeve të Kosovës, Nehat Thaçi, ka thënë për KALLXO.com se nuk kanë marrë asnjë ftesë në institucionin të cilin e drejton që Sylejman Selimi të dërgohet në Hagë. “Deri më tani Shërbimi Korrektues...

E konfirmon drejtori i burgjeve të Kosovës: Haga nuk ka kërkuar transferimin e Sylejman Selimit!

para 5 muajve - Bota Press

Botapress, 10 Janar – Drejtori i Burgjeve të Kosovës, Nehat Thaçi, ka thënë se nuk kanë marrë asnjë ftesë në institucionin të cilin e drejton që Sylejman Selimi të dërgohet në Hagë. “Deri më tani Shërbimi...

Sylejman Selimi ende në QKUK, doktori flet për gjendjen e tij

para 5 muajve - Fakti Ditor

Ish-Komandanti i Shtabit të Përgjithshëm të UÇK-së, Sylejman Selimi po vazhdon të jetë i shtrirë në Klinikën e Otorinolaringologjisë (ORL) në QKUK. Selimi është duke u mjekuar në këtë Klinikë pasi ka probleme...

Drejtori i Burgjeve të Kosovës tregon se a ka pranuar ftesë nga Haga për Sylejman Selimin

para 5 muajve - Gazeta Monitor

Drejtori i Burgjeve të Kosovës, Nehat Thaçi, ka thënë se nuk kanë marrë asnjë ftesë në institucionin të cilin e drejton që Sylejman Selimi të dërgohet në Hagë. “Deri më tani Shërbimi Korrektues i Kosovës...

Drejtori i Burgjeve të Kosovës tregon se a ka pranuar ftesë nga Haga për Sylejman Selimin

para 5 muajve - Insajderi

Drejtori i Burgjeve të Kosovës, Nehat Thaçi, ka thënë se nuk kanë marrë asnjë ftesë në institucionin të cilin e drejton që Sylejman Selimi të dërgohet në Hagë. “Deri më tani Shërbimi Korrektues i Kosovës...

Thaçi: Nga Haga nuk kemi pranuar ftesë për Sylejman Selimin

para 5 muajve - Arbresh

Drejtori i Burgjeve të Kosovës, Nehat Thaçi, ka thënë për KALLXO.com se nuk kanë marrë asnjë ftesë në institucionin të cilin e drejton që Sylejman Selimi të dërgohet në Hagë. “Deri më tani Shërbimi Korrektues...

Sylejman Selimi vazhdon të trajtohet në QKUK- a do të intervistohet nga Specialja

para 5 muajve - OraInfo

Mbetët i paqartë intervistimi nga Gjykata Speciale për Sylejman Selimin, pasi që ky i fundit vazhdon të trajtohet në QKUK. Ish-komandanti i UÇK-së Sylejman Selimi, edhe një ditë pas asaj kur do të duhej...

​I paqartë intervistimi nga Specialja, Sylejman Selimi vazhdon të trajtohet në QKUK

para 5 muajve - Gazeta Express

Ish-komandanti i UÇK-së Sylejman Selimi, edhe një ditë pas asaj kur do të duhej të intervistohej nga Zyra e Prokurorit të Specializuar, po vazhdon të jetë i shtrirë në QKUK, për shkak të gjendjes së tij...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK